[quote name='wojtuś']Powiem Kochani tylko, że ten domek w Krakowie u pani Beaty M. to absolutnie nie dla terierka, a tym bardziej bordera,
Benita nakreśliła jego cechy,
Pani Beata M. dzwoniła do mnie już 3 razy, w tym wczoraj przed 24.00,
ale.....mówiła ciągle o tym samym, a Psiak to "rzeczony psiak".
Pani kompletnie nie ma czasu, wyjeżdża też na delegacje - w tym czasie chce podrzucać psiaka swojej rodzinie.
Wg mnie nie nadaje się na domek dla żadnego pieska - to typ naukowca, praca, praca i jeszcze raz praca.[/QUOTE]
Dzięki za info. Powiedziałeś Pani, że lepiej, żeby nie brała żadnego pieska?