Jump to content
Dogomania

paulinken

Members
  • Posts

    9648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulinken

  1. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99607/Kochany-Edek---przytul-go-do-serca/[/url] tablica.pl - do aktywacji [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kochany-Edek-przytul-go-do-serca,61540[/url] Nie mogę zapłacić za gumtree, nie wiem czemu...
  2. Wyróżniłam gumtree na tydzień. tablica.pl - do aktywacji [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99604/Mozart---zycie-napisalo-mu-smutna-symfonie/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mozart-zycie-napisalo-mu-smutna-symfonie,61539[/url]
  3. Wyróżniłam gumtree na tydzień. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99598/Malenka-Funia---gasnie-w-schronisku/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Malenka-Funia-gasnie-w-schronisku,61535[/url] tablica.pl - do aktywacji
  4. Wyróżniłam gumtree na tydzień, podałam nr do Avilii też. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99593/spiewajaca-Mona/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Spiewajaca-Mona!,61533[/url] tablica.pl - do aktywacji
  5. Wyróżniłam gumtree na tydzień. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/99590/Malutki-rudy-Uszatek-pilnie-szuka-domu/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Malutki-rudy-Uszatek-pilnie-szuka-domu!,61532[/url] tablica.pl - do aktywacji
  6. Ale ślicznotka! Jak byłam mała to miałam pluszową Funię ;)
  7. Wyróżniłam gumtree na tydzień. http://www.morusek.pl/ogloszenie/99585/Piekny-Ikar-szuka-swojego-czlowieka/ http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piekny-Ikar-szuka-swojego-czlowieka!,61529 tablica.pl - do aktywacji
  8. Piękny, może Lobaria zrobiłaby fb?
  9. A może Edkowi też by się dało zrobić lepsze zdjęcia? Odnowiłabym ogłoszenia. Może jednak Klaudia przemyślisz opcję kojca w jakimś hotelu? Za pieniądze po Lence.
  10. A dałoby się jakieś ładne zdjęcia?
  11. Ale zboczuchy :D
  12. To ja czekam na jakiś wzruszający tekst ;)
  13. Jak mała się czuje?
  14. [quote name='wojtuś']Powiem Kochani tylko, że ten domek w Krakowie u pani Beaty M. to absolutnie nie dla terierka, a tym bardziej bordera, Benita nakreśliła jego cechy, Pani Beata M. dzwoniła do mnie już 3 razy, w tym wczoraj przed 24.00, ale.....mówiła ciągle o tym samym, a Psiak to "rzeczony psiak". Pani kompletnie nie ma czasu, wyjeżdża też na delegacje - w tym czasie chce podrzucać psiaka swojej rodzinie. Wg mnie nie nadaje się na domek dla żadnego pieska - to typ naukowca, praca, praca i jeszcze raz praca.[/QUOTE] Dzięki za info. Powiedziałeś Pani, że lepiej, żeby nie brała żadnego pieska?
  15. Zaraz wyróżnię gumtree.
  16. Ciocia, może lepiej jednak nie czekać z tą wizytą...
×
×
  • Create New...