[quote name='azalia']Sunia śliczna,a jakie oczka ma bystre.
Moim zdaniem,na razie lepiej żeby pojechała na DT,do zaufanej osoby.
Pan sam przyznaje,że nie ma czasu na spacery,a może trafi się jej
lepszy domek,jest ładna i młoda.[/QUOTE]
Zawsze można mieć nadzieję na lepszy domek, ale nie oszukujmy się, ludzie się o nią nie biją... A z DT mogłyby skorzystać inne psiny.
Koniecznie trzeba się z Panem skontaktować.