-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jeszcze od soboty nikogo nie udziabał,ale nie lubi facetów.Żadnemu obcemu nie da sie pogłaskac na spacerze nawet w kagancu. Lubi suczki i młode psy do straszych ma alusy...Lubi smaksy i woli bardziej sucha karme od gotowanego...wiec w pokoju stoja 2 miski z gotowanym i karma i chodzi i dziubie sobie.Wieczorem nie mogl wejsc na łózko musiałam mu doopke wsadzic... w kapieli po zmoczenu wypatrzyłam,ze jest bardzo chudy i rzeberka ma na wierzchu czego wcale nie było widac jak był zdredziały i wygladał jak ,,smierdzaca kólka,, Ale ciesze sie pomimo tego jaki jest,ze do mnie trafił.Mam nadzieje ,ze juz wiecej niczyj organ nie ucierpi w jego zebach ... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie pobrac pieniazki z bazarku i pojsc z Bezysławem do weta w tym tygodniu martwia mnie te jego łapki tak mu dziwnie doopke zarzuca i mometami jak by sie nie mogł na nich utrzymac..zapytam tez o ew.kastracje (koszty i terminy)oraz cos na pchełki(zapewne hektopar) chyba ze cos innego tez dobrego polecacie? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wpadam na chwilke z doskoku,powiedziec iz lecimy na kolacje :)i wykompac doopke morusowi bo siu umorusał ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
wkładałam go do wanny w kagancu,ale po chwili mu sciagnełam na jego prozbe nurkowania pod woda ;) Teraz grzeje doopke pod kołderka i co jakis czas przeciagajac morudzi... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
obiecane foteczki ;) [B][COLOR=black][FONT=Arial][URL=http://img152.imageshack.us/i/mixdosciaganiazaparatu1.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5131/mixdosciaganiazaparatu1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial][URL=http://img96.imageshack.us/i/mixdosciaganiazaparatu1.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5131/mixdosciaganiazaparatu1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial][URL=http://img714.imageshack.us/i/mixdosciaganiazaparatu1.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5131/mixdosciaganiazaparatu1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial][URL=http://img526.imageshack.us/i/mixdosciaganiazaparatu1.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5131/mixdosciaganiazaparatu1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Arial][URL=http://img98.imageshack.us/i/mixdosciaganiazaparatu1.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5131/mixdosciaganiazaparatu1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
oj dzisiaj w nocy przezyłam szok myslałam ze Bezio w legowisku spi machłam w nocy kołdra iz chcac przesunac Molke by oddała mi koldre a to okazał sie Bezyzław i zaczoł warczec.Zerwałam sie szybciudko na prozbe zszedł...rano sie budze a Bezysław spi swoja głowa przy mojej...Mola rozwalona w nogach,Morus nad głowa a Heksa w legowisku Bezysława...Te psy wiedza,ze moje łozko to i ich łózko...z czego ja mam tylko skrawek i nie zawsze nawet jest jak na nim sie obrócic... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Niestety bede musiała kupic jutro baterie,bo akumulatorki nie chca sie naładowac ;( Wiec napisze,ze Bezio wczoraj skonczył sie ładnie wyczesywac i zarzył kapiel.Chłopak lubi pływac,w wannie spoczatku lekko zdezorietowany po chwili sam wkładał mi głowe pod prysznic i domagał sie wody.Zatkałam mu korek w wannie i wywprawiał rozne dziwne rzeczy tam np.chował głowe pod wode jak kaczka poczym wyciagał,bawił sie zabawkami i próbował pływac.Było wdac ,ze przyjemnosc mu to sprawia.Jak juz kazałam mu wyjsc był lekko niezadowolony i zaczoł warczec,ale poradziłam sobie wyciagajac korek z wanny... chłopak jest czysty i pachnocy.Grzeje teraz doopke na łózku pod kołderka...;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
efekty naszej dzisiejszej współpracy postaram sie wstawic wieczorem o ile akumulatorki zaczna działac -wysiadły :( -
Przyszłam z taka nietypowa prozba macie jakiegos astka do roku z okolic Opola, Bytomia, Tychy, Sosnowca, Częstochowy, Katowic, na upartego wchodzi w grę wrocław i kraków. Pan dzwonił wczesniej do dziewczyn od Fado... i odezwał sie teraz do mnie na maila,ze jednak chciał by cos zaadoptowac. zgadza sie na wizyte przed i po,umowe,kastracje. W gre raczej wchodza tylko te regiony co sa wypisane bo pan chciał by sie kilka razy przed adopcja spotkac z psem. wrazie czego piszcie na pm to przekaze.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No młody jest dzisiaj na mnie strasznie obrazony bo dostal namordnik i zobrazy okupuje moje łózko,a jak tylko mowie mu zejdz to zeby na wierzchu.Ale przez namordnik to mnie moze jedynie uderzyc.Ja płaciłam dzisiaj za namordnik 34zł -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Uraz do facetow ewidentny.........[/QUOTE] hihi przynajmiej nie jestem sama,mamy cos wspólnego ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dla mnie juz wszystko jasne co jest z Beziem..nie najlepiej to wyglada.Kiedys to jakis facet musiał zrobic mu straszna krzywde dlatego jest agresywny.Wczoraj wieczorem tato chciał isc z nim na spacer i nie mogł mu zapiac smyczy bo zaczoł sie jezyc i rzucac w jego kierunku.Wyszłam z pokoju podpiełam mu smycz chciałam dac tacie to w ostatniej chwili go złapałam bo chciał go atakowac a nie isc na spacer...:(Dzisiaj rano wyszłam z nim na spacer spotkałam sasiada chciał go pogłaskac to Bez zaczoł warczec i rzucac sie na smyczy ,ale go nie siegnoł.Kawałek dalej w uliczce spotkałam znajomego chciał podac mi reke,ale szybciej ja zabrał niz wyciagnoł.Dalej idac na spacer spotkałam znajoma z jamnikiem obwachał sie z psem i nie miał nic przeciwko ,ze stałysmy obok siebie i zamieniłysmy pare zdan,nawet dał sie pogłaskac.Po kazdym jakism takim dziwnym zdarzeniu,ze sie rzuci pozniej ucieka mi na kolana i sie cały trzesie jak galareta i wciska głowe pod bluze... -
Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)
Paja replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
sledze wateczek trzymam kciukasy za dzisiejsza wizyte ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
daj szybciutro namiar jak masz bo jest prawie taka jak ona do adopcji watek jest chyba u Toski wrzucony.. Jak przeczytałam tytuł to padłam ze smiechu ;) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Magdola pisz cała prawde w ogłoszeniach i nic nie ukrywaj ja zrobiłam tak z Maile daj jej tytuł np Bardzo chora Becia czy lila w typie westa szuka kochajacego domku...+dobre zdjecia a domki beda leciec jak muchy do smoły.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
a zmieniaj :D kupiłam mu namordnik ,ale okazał sie za mały tato pojedzie jutro wymienic bo na jamika zamały a na spaniela za duzy :( A teraz spadam sobie do ogłoszniowego bo zaraz mnie zaszczela ,ze sie nie wyrabiam... Jak ktos moze niech leci na były bazar siankowy i zbierze dane do wysyłki tych co wpłacili i pozniej da mi wszystko gotowe...sorrki ,ze sie wysługuje ,ale zaduzo bazarków wziełam na raz..:( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
bo musimy hale ogrzac a mamy stary piec czyli albo jeden grzejni chodzi na gorze w mieszkaniu,albo przekrecamy zawór i wszystkie czyli na hale,sklep i dół domu.Nie da sie poprostu pojedynczych grzejników zakrecic to stare budownicwo pieca i grzejników.. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
zjawiam sie powiedziec,ze bestia sie dzisiaj normalnie zachowuje,ale strasznie mi w jedzeniu wybrzydza szynka i kiełbasa tak makaron,ryz,puszka jest be...wody mało pije musze go chyba jakos zachecic by mi sie nie odwodnił bo w domu mamy ukrop.Nie wiem czemu grzejniki wszystkie gorace w domu goraco a na halach magazynowych idzie zamarznac... Bezio nawet toleruje koty a koty jego...ale kiedy jedzenie to miska jego prywatna i raczek puki co nie wkładamy by pomiszac bo mozemy stracic... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No no prosze nie było mnie tu chwile a tu takie cos czytam(...) (...) czy ja jestem za młoda wdg.Was ?.... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No Beziu ma swoj mały swiat...Ale wiedziałam co biore i wiem co bede starac sie oddac z czasem do DS ;)Szczerze mowiac jest inny pod wzgledem charakteru jak mailo co zmusza mnie w jego przypadku do wiekszych przemyslen ,zeby do niego dotrzec.... Jedno co jest pewne to juz mi nie posikuje w domu. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
To ja Bezio przyszedłem wam zakomunikowac,ze urzarłem Paje dzisiaj poraz 2 jak wet chciał zaszczepic mnie na wscieklizne..i jego przy okazji tez musnołem zabkami i ma siniaka.A Paji leciała krew i ma z boku dłoni krwiaka.Dzisiaj gryze wszystkich co cos odemnie chca mam zły dzionek wiec prosze mnie nie zaczepiac bo pogryze.Paja cos wspominała dzisiaj słyszałem przez telefon o zakupie dla mnie kaganca,ale po co to nie wiem? -
Wiadomosci od Pani Agaty co zaadoptowała Tosie: [COLOR=#1F497D] [/COLOR] [COLOR=#1F497D]Tosia od początku była bardzo grzeczna, tylko mocno zdezorientowana. Pierwszego dnia bardzo piszczała.Troszkę się martwiliśmy bo Tosia parę razy warknęła na naszą suczkę, ale chyba powoli się docierają. W naszym domu psy są członkami rodziny i są rozpieszczane, dlatego na pewno szybko przywyknie. Poproszę mamę żeby przysłała zdjęcie. Trochę nas tylko martwi, że Tosia na spacerze strasznie ciągnie, jakby w ogóle nie umiała chodzić na smyczy. Zastanawiam się czy tak jest, czy po prostu jest jeszcze trochę zdenerwowana nową sytuacją. [COLOR=Black] Na maila odpisałam i czekam teraz na zdjatka ;)[/COLOR] [/COLOR]
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Paja replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
cioteczki odezwała sie pani z ogłoszenia; TRESC: Witam! Znalazłam dzisiaj na [URL="http://www.og%C5%82oszenia.plock.pl"]www.ogłoszenia.plock.pl[/URL] ogłoszenie o dwóch małych suczkach do adopcji.Jestem zainteresowana adopcją jednej z nich. Szukam malutkiej suczki i wybierałam się nawet w tym tygodniu do schroniska obejrzeć pieski. W ogłoszeniu nie ma nr telefonu więc proszę o kontakt i ewentualnie więcej informacji o pieskach (wiek, waga, stan zdrowia). Pozdrawiam Beata L********** tel. 510 14 70 93 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dziwi mnie troche bo wszedzie podawałam dane kontaktowe,ze pani nie znalazła.