-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Paja prosi o sprawdzenie: rozliczenie na dzien 19.01.2011 na moim konce czyli: ,,ogloszenia2,, narazie 800zł (ma spłynąć jeszcze 70zł jak nie to ktoś na CZK wleci nie będę się prosić 2 tyg na wpłatę) ,,siankowy,, 52,25zl ,,ciuszkowy,, 92zl ,,ogloszeniowy1,,155zl ,,po Mailu ktory poszedł do DS,,189zł ----------------------------------- razem:1.288,25 wydatki kaganiec 34zl hektopar na pchły i odrobaczanie 17zl transport 200zl dt 05.01-05.02.2011 350zł -------------------------------------------- razem:601zł 1.288.25zł-601=[B]687,25[/B] dziś 18,30 kastracja ok 170zł?(dowiem się jak zapłacę) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
paja przekazuje byla dzisiaj u lekarza,chirurg oczyscil rany,dostala antybiotyki i wypisal zwolnienie. Bez juz nie kuleje,zachowuje sie tak jakby sie nic nie stało.Oczywiscie juz z nim nie spi. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
pisze na prosbe paji [mama] tak wygladaly moje rece o 2 w nocy,teraz sa jeszcze napuchniete. poki co bede sie z wami kontaktowac przez wyslannika,bo sama nie moge ruszyc rekoma. [URL=http://img220.imageshack.us/i/cos186.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8775/cos186.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio ma sie troszke lepiej tak sie przejełam stanem jego zdrowia,ze zawiozłam go dzisiaj do mojego wujka.Obejrzał chłopaka i troszke rozmasował mu ta noge ,ale nie za wiele i chłopak zaczoł na niej czesciej stawac acz kolwiek odciaza ja i to widac wyraznie.Moj wujek jest ludzkim lekarzem tz.kiedys nim był masazysta/bioptrony itp.teraz kroi ludzkie zwłoki i robi obdukcje ;) Az sie normalnie poryczałam jak zobaczyłam ,ze zaczął na nia wkoncu stawac.A wujek patrzył na mnie jak na wariata..to było cos niesamowitego ja i Bez w objęciach...normalnie nie da sie tego opisac... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
obecnie niuniu najedzony spi jak mały tygrysek wyciagniety na boczku i przykryty.Mam nadzieje ,ze wszystko do poniedziałku sie wyjasni bo ja wracam do pracy.Co prawda praca przy domu ,ale na halach i masa przewijajacych sie ludzi i on tam nie bedzie mogł byc ze mna za czesto chyba ze zęby zachowa dla siebie to bedzie miał pod kasami swoje legowisko ,a jak nie to bedzie z mama w domu siedział. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Miał czas kiedy był niejadkiem teraz zaczął spowrotem wcinac nawet sie przyznam ,ze dzisiaj sam na obiad wciagnął całego gotowanego kurczaka... u niego z jedzeniem jest tak smiesznie bo raz chce ryz,raz makaron,raz pusze raz mięska i jak mu nałorzysz nie odpowiednie to podejdzie powacha i pójdzie dalej. Dzis sie wscieka bo chce na podwórko i sie domaga a wysc nie moze bo ma zakaz biegania. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Podsyłam aktualne zdjęcia: [URL=http://img810.imageshack.us/i/cos162.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8290/cos162.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/cos168.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9411/cos168.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/cos164.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7651/cos164.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/cos169.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2006/cos169.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Biedny Beziol,ale i Ty,Paju,się masz...:shake: Martwię się bardzo,ale poczekajmy,może malucha przestanie boleć...To tylna łapka? Pamiętam ,że zwracałaś uwagę na ten jego pełny brak sprawności.Kurczę,co robić???[/QUOTE] tak tylnia łapka.zaraz zrobie mu jakas fotecje to wstawie. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Beziol bez zmian dalej nie staje na ta łape i 2 zaczyna mu juz szwankowac.wstaje nie chętnie wyraznie widac,ze cos go tam boli.Jak mowiłam Jostel5 on od poczatku jak przyjechał miał cos z tymi tylnimi łapkami tak lekko nimi powłuczył i miał problemy ze wchodzeniem na łozko tz. raz mu sie udawało a raz było trzeba mu dupke podtrzymac. Wczoraj u weterynarza był bardzo niegrzeczny pomimo namordnika rzucał sie nie chciał lezec na boczku by go zbadano a pozniej nie chciał juz stac.Pi razy oko wazy okolo 15kg wiec miałam co od weta wynosic na rekach do auta. -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
Paja replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Super wieści zdjęcia mordeczek również śliczne Joki sprawuj się dobrze a Tobie cavani gratuluje tak zgranej paczki... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Beziol wstał troche zjesc z nami kolacje,ale wogóle nie staje na tej nodze :( Wet jak dowiedział sie ,ze biore psy se schroniska na tymczas nie wzioł ani złotówki za ta wizyte,jedynie koszty paliwa ale to juz wezme na siebie. za długo był spokój... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jestesmy Bezio wymeczony spi bo rzucał sie do weta i dostał leki na wstrzymanie sie (uspokajace).Łapa została dokładnie zbadana jak i on cały jeszcze raz.Młody ma problem z przesuwajaca sie rzepka w kolanie.Dostal czas 2 tygodni na poprawe zero wyjsc na podwórko i tylko krótkie spacery 3 razy dzinnie by nie obciazac 2 nogi.Zalerzy jaki bedzie jego stan zdrowia mam sie z nim zgłosic na kontrole do lecznicy juz w Kamiencu miedzy piatkiem/poniedziałkiem.Jesli nie bedzie poprawy zacznie sie leczenie i naswietlanie stawu którego nie prostuje.W drodze powrotnej zachaczyłam o weta w Kamiencu i umówiłam go na kastracje (środa 18,30)koszty miedzy 170-250zł(170zł jesli na schronisko/fundacje,250zł jesli ja jako osoba prywatna). Ta noge załatwił sobie na podwórku na którym tak bardzo lubi przesiadywac całymi dniami z moimi psiakami i psocić...Czuje sie winna,ze wypusciłam go na to podwórko w tych roztopach i slizgawicy :( Przepraszam Bez :( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nie tylko Bez bo Morus tez zaczoł sie juz czochrac a jedynie co zmieniałam 3 dni temu to firme ryzu. No u nas praktycznie tereny zalewowe juz po podlewane.Jutro przejde sie na nasze rejony zerknac bo my cały czas bronimy wioske dalej wałow tak jak w maju.Bo Tam mamy najnizszy punkt i to jeszcze na zakrecie.Jak tam pujdzie wał to juz nic nas nie uratuje bo tam mamy bezposredni styk z odra a u nas jak wyleje odra to wpadnie do kanału i dopiero z kanału jak sie przeleje to bedzie masakra wiec dłuzsza droga. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj z Bezem na kontroli przed kastracja i umówieniem sie na konkretny termin.Bez zaczoł sie w lecznicy czochrac jak szalony wpadł wogóle w jakis szał drapał ,sie gryzł skakał jak małpa.Wet sie pytał czy był odpchalny powiedziałam ,ze tak zrobił mu jakis tam odczyn cos pobrał itp i okazało sie ze młody złapał na cos alergie.Wypisał recepte na oncorton wykupiłam,ale nie spisałam z recepty jak mam dawkowac czy mogł by sie ktos u swojego weta zorietowac. -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
Paja replied to cavani's topic in Już w nowym domu
To i ja witam u Jokiego chłopak sliczny czekam na tekst i ruszam z ogłoszeniami ;)chłopak musi miec cudny domek... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
kochani wrazie czego łapac mnie pod komem 781 501 389 miejscowosci wkółko nas sa objete alarmem przeciw powodziowym.Nie jest dobrze Odra zaczyna znów wylewac :(a kanał cały zamarzniety...ile bede mogła tyle bede siedziec na komputerze ,ale moze sie zdazyc ,ze bede na wałach.Chodz z moim stanem zdrowia powinnam siedziec w domu i nie dzwigac ale takie zycie... -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
zabranie,zabraniem ale domu i tak trzeba bedzie szukac. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='rita60']Ja ogłaszałam Bursztynke troche z takim tekstem. Bursztynka to sunia w wieku ok.2-3 lata.Jest dosyć duża ,sięga do połowy uda,ma bursztynowe oczy i ciekawe umaszczenie. Bardzo chce zaufać człowiekowi i chociaż wciąż się boi wyciągniętej ręki,coraz częściej podchodzi po mizianki i merda ogonem z radości,kiedy się ich doczeka. Jest łagodną psiczką,chociaż- ze względu na jej wielkość-może budzić respekt. Z innymi psami nie wchodzi w konflikty,nie wiadomo,jak będzie reagowała na koty.Dzieci akceptuje. Bursztynka jest śliczną sunią,ma w sobie coś bardzo szlachetnego.Będzie ozdobą każdego domu,jeżeli ktoś zechce ją przekonać,że człowiek może być przyjacielem psa,a nie jego dręczycielem.Sunia jest po sterylizacji. Bursztynka przebywa w Schronisku dla zwierząt w Białej Podlaskiej (woj.lubelskie). Kontakt: kierownik schroniska 504-177-547 lub 505 572 846;adres: [email][email protected][/email][/QUOTE] Dzieki spróbuje ja troszke ogłosic jeszcze. czy ktos wie do kiedy Joki bedzie na kwarantannie? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='jostel5']Cavani-ta tutaj [URL]http://img440.imageshack.us/img440/9706/angiro082.jpg[/URL] to właśnie Bursztynka:)-ta ,która boi się wyjść z kojca...[/QUOTE] W pierwszej kolejnosci zwrociłam na nia uwage cos pieknego ;) terierowatego moj zywioł.. cavani-ja bez tekstów nic nie zrobie... Jak dostane tekst spanielke moge na allegro ogłosic i pewnie od reki nawet w takim stanie znajdzie sie dobra duszyczka co przygarnie. Jeszcze zaraz popytam o nia czy ktos niechce. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Piekne zwierzaki no to teraz cioteczki ładnie po pisza teksty a ja tą cała gromade po ogłaszam ;)