Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. [quote name='BUDRYSEK']Bursztynek juz po amputacji lapeczki :( z drugiej zostal usuniety pazurek, kosc paliczkową i kosc srodstopia, ropa zostala wycisnieta, rany dokladnie oczyszczone kolejne dni beda ciezkie...ale musi sie udac![/QUOTE] o matko, żeby tylko ta druga łapka się ładnie wygoiła ! strasznie biedny ten mały kociuch , już tyle wycierpiał :-( trzymamy kciuki Budrysku , uda się !!!
  2. [quote name='Awit']Ciekawe jak maleńki. Ja nie wiem, ale czy kot może żyć z dwiema łapkami?:-([/QUOTE] U mojej wetki jest kot , który ma niewładny cały tył .Jest spakowany w pampersa i porusza się po gabinecie błyskawicznie , ślizga się doskonale posługując się tylko przednimi łapkami .Jest bardzo ciekawski i wszędzie go pełno :lol: ale bądźmy Awit dobrej myśli , że drugą łapinkę uda się ocalić !
  3. Te fotki w śniegu są powalające :evil_lol: z jaką przyjemnością się odbywają te czochrania i tarzania :evil_lol:
  4. czekamy na wiadomości ... a w tzw.międzyczasie zrobiłam dla Bursztynka bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223899-Gar%C5%9B%C4%87-drobiazg%C3%B3w-za-gar%C5%9B%C4%87-drobniak%C3%B3w-dla-kota-Bursztynka-do-6-marca-2012-godz.21[/url] zapraszam serdecznie i proszę o pomoc w podnoszeniu :lol:
  5. Siedzi mi w głowie ten Bursztynek cały czas ... trzymam kciuki i z niepokojem wyglądam wieści ...
  6. Gramolimy się na pierwszą :lol: o ogłoszenia to nawet się boję spytać...
  7. jaka piękna kocia banda ...:lol:
  8. przecudnej urody ten kociuch ! taki młodziutki i taki skrzywdzony ...:-( Budrysku , łapki żadnej szansy nie mają ? może choć jedną da się wykurować ?!!! trzymam kciuki za jutrzejszą operację ! i czekamy na wieści , oby w miarę dobre !
  9. Uff , jak dobrze , że są już wiadomości o Agatce :lol: bo ta chwilowa cisza mnie trochę niepokoiła ... ale nie jest źle , jak lodówka jest pod czujną Agatkową kontrolą :evil_lol: kciuki zaciśnięte za jutrzejszą wizytę ! podziękowania dla Ciebie Edytko850 :Rose: za troskliwą opiekę nad sunieczką i głaski dla niej :loveu:
  10. przelew 30 zł dla Bursztynka na konto lecznicy zrobiony :) trzymaj się dzielnie biedny kociuszku !
  11. w górę kociuchu !!! walcz i zdrowiej , teraz jesteś w dobrych rękach !!! Budrysek , podaj nr konta , to dorzucę jakiś grosik
  12. [quote name='Północ']My się zgłosiliśmy jako DT :) Czekam na odpowiedź.[/QUOTE] super :) czyli pojawiło się światełko w tunelu :lol:
  13. [quote name='Neris']Jest wielkim łobuzem, jamniki ze 2 razy dziennie dostają od niego łomot. Na ogół nie ingeruję, ale kiedy zaczyna tłuc moją jamniczkę-staruszkę Iris, krzyczę na niego i każę iść na miejsce. Wtedy wskakuje na kennelklatkę, która stoi za moim fotelem i stamtąd pomrukuje, jak sądzę coś obraźliwego.[/QUOTE] no prossszzz , toż to prawie mały terrorysta :-o
  14. cudne oba psiaki :loveu: rezydent sadząc po siwym pysiu to już nie młodzieniaszek ... Agatka pewnie bardzo obolała ,ale pod taką wspaniałą opieką i w takich warunkach mam nadzieję , że szybko będzie wracać do sił . głaski dla obu psiaków !
  15. [quote name='Isadora7']Przepraszam nie zauważyłam, podałam Ci na priva konto Edyty do wpłat dla Agaty[/QUOTE] przelew zrobiony :) jak małej Agatce minęła noc ?
  16. tu był mój wpis ale Dogo po tej awarii go zjadło :cool3: Maksio to mały łobuziak :evil_lol:, dobrze , że go sposobem bierzesz Neris :evil_lol:
  17. [quote name='Toska1'] niewiele mogę się dołożyć , ale też proszę o nr konta -wspólnie uzbieramy coś niecoś :lol:[/QUOTE] ponawiam prośbę :) i głaski dla Agatki , niech teraz odpoczywa po ciężkim zabiegu !
  18. taki lans , tyle ogłoszeń Liderkowych i nadal nic ?... ja nie wiem , czemu nikt go nie chce :-(
  19. super , że już jesteś :) , będą wieści na bierząco !!! a na fotki spokojnie poczekamy :lol: Maksiu pozwala na zakraplanie oczka bez problemu ?
  20. i ja dołączam do wątku Agatki :loveu: i trzymam mocno kciuki , żeby wszystko dobrze poszło !!! no i jak wszystkie cioteczki czekam na wiadomości ... niewiele mogę się dołożyć , ale też proszę o nr konta -wspólnie uzbieramy coś niecoś :lol:
  21. fajne fotki Norkowe zimowe , nadwiślańskie :lol: skąd ja znam te widoczki ?:evil_lol: a przygody z labradorem to współczujemy , bo to okropnie stresujące jest i dla piesa i dla pańci ...dobrze , że nic wam się nie stało ! na serniczek to każdy poluje, bo serniczek jest mniammmm :lol: Norek jest bardzo dobrze wychowany , bo tylko patrzy , a dałby kto tak talerzyk pod nosek mojej Rodzysi :evil_lol: -w sekundzie babula by capnęła ciasto z talerzykiem :evil_lol:-nic z dystyngowanej damy w takich sytuacjach Rodzyna w sobie nie ma :cool3: pozdrawiamy cieplutko :loveu:
  22. co słychać u naszego ulubieńca ? zasypało Was ? pozdrawiamy :) i głaski dla Maksia :loveu:
  23. Zaglądamy :lol: , oglądamy :lol: i się zachwycamy :loveu: Clevisia cudna , widać , że chyba niezła z niej łobuziara :evil_lol: i energii ma w sobie sporo ! a fotka , na której trzyma wyżełka na smyczy :crazyeye: boska !!! Domek dla takiej fajnej pannicy to musi być wybrany wyjątkowy :lol:
  24. Bjuta , wielkie dzięki :lol: tyle ogłoszeń :multi:
×
×
  • Create New...