Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. to ja miałam szczęście go spotkać i ulgę, że w końcu dał się złapać
  2. dziękuję oby Maksia zdrówko się nie pogorszyło by już taki kruchy staruszek :-(
  3. Maksiu pozdrawia serdecznie:loveu:
  4. [B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd]Dziś o godzinie 10 minie 9 lat od pewnego poniedziałkowego mglistego poranka kiedy po tygodniach starań będąc na zakupach spotkała pewnego brudnego i mokrego jamnika w zaułku to jeden z moich najdłuższych związków a to coś mówi..... Maksiu , który miał być Klemensem dziękuję za 9 wspaniałych lat [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][IMG]http://images49.fotosik.pl/742/43ab32666cb45709gen.jpg[/IMG][IMG]http://briard.org.pl/gify/tort.jpg[/IMG][IMG]http://babskiswiat.net/files/thumbs/t_tort_urodzinowy_198.jpg[/IMG]
  5. Toyota przytulam mocno :-(
  6. Bianko serdecznie pozdrawiam u nas grzybków jak na lekarstwo
  7. Pozdrawiam Gusiaczku !!!! Mario dobrej nocy .Super ,ze Luckowi podoba się w przedszkolu .
  8. zdrówko zaskakująco lepiej jamniki posmutniały bo słoneczka brak i na kocyku nie mogą leżeć, Maksiowi szczególnie dokucza zimno i wahania pogody. Aleks daje koncerty na piszczącym kości lub jak dziś w południe praktykuje kuchenne kradzieże. Smutno jesień a grzybów u nas w lesie jak na lekarstwo :-(. Co u wnusia ? Masz już wyniki badań ?
  9. wspomnień nikt nie odbierze one żyją w naszym sercu póki pamiętamy trzymaj się Doroto
  10. Boże nie co się stało Doroto ? TYlko mogę cię przytulić .:-(
  11. kochane maleństwo te smutne oczy:-(
  12. uffff właścicielka skrajnie nieodpowiedzialna mam nadzieję że nauczyła się czegoś
  13. przemyciłam miskę z kuchni
  14. biedak jak można nawet na sekundę spuścić takie maleństwo z oczu :shake:
  15. dobrzy ludzie zawsze odchodzą za szybko
  16. wcinam rosół pod ciepłym kocykiem :p
  17. jamnik to taki pies , który człowieka w 30 sekund doprowadzi do histerii i rozpaczy .jak żaden inny pies zrobi z ciebie głupka w 5 sekund a ty nadal będziesz mieć kochający uśmiech .Jamnik to fenomen , styl życia i wieczna źródło rozrywki. Tylko lepiej niż jeden jamnik jest kilka jamników normalnie kino na żywo
  18. wzajemnie Gusiaczku
  19. Dobranoc Mario pchły na noc lub lepiej nie...................;)
  20. stare wraca ja od dziecka ciągle problemy z nerkami miałam 10 lat temu lekarka znalazła mi pomocne leczenie jak wszelkie antybiotyki przestały działać i pomogło a teraz wraca:shake:
  21. Mario nie jest źle jeszcze czekam na jedne ale będą dopiero w poniedziałek .Mogły też być lepsze . Teraz walczę z zapaleniem nerek i pęcherza
  22. takich zdjęć było więcej mama nalegała na foto na niebieskiej ławce bo każdy nasz pies miał oto wynik
  23. biedny maluch może go ktoś wypatrzy
×
×
  • Create New...