Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i ręce opadają kolejny biedak
  2. no to zapisuje słodziaka
  3. spryciarz mały!!!
  4. dobrze że podchodzą do tego ze spokojem i zrozumieniem mój Pik po tygodniu pobytu ugryzł mnie i zakładali szwy to dopiero była jamnicza natura
  5. jamniki tak kochają może on nigdy w życiu nie miał tak dobrze jak u ciebie
  6. biedny Lordzik.ja mieszkam w małym mieście jak kupiłam mojemu jamnikowi 3 lata temu kubraczek bo marzł to ludzie go palcami na ulicy wytykali
  7. kochany maluch!!!
  8. kochana kruszyna może ona w swoim życiu po raz pierwszy ma tak dobrze
  9. mała Polcia diabełek z niej wychodzi próbuje zaprowadzić swoje porządki
  10. robić zdjęcia i wstawić mu wątek będziemy szukać ds
  11. słodka taka kruszynka
  12. ja jestem za tym żeby Lordzik występował w reklamach on jest cudownie fotogeniczny i te miny
  13. cudowny jaki on piękny!!!
  14. cudownie że Pola już u Bianki na pewno się przyzwyczai za kilka dni będzie dobrze trzymam kciuki
  15. no to super jak będą lepsze zdjęcia to zrobimy ogłoszenia ale wygląda mi na dzieciaka dobrze że ma szanse na dt
  16. ten na zdjęciu wygląda na młodego psa tak do roku a wiedzą coś o nim?jak jest młody to szybko znajdzie dom może będzie miał szczęście Rulona.
  17. a moje uwielbiają kocie puszki
  18. a ja proszę o fotki tego nowego może też szybko dom znajdzie jak Rulon
  19. to tego nowego obfotografuj i jedziemy szukać domku
  20. cudowna wiadomość Holly ucałuj maluszka ode mnie
  21. hooop maluchu cały czas o tobie myśle...
  22. Dobrze że Lordziowi przeszło ja te wszystkie maści i krople mam od weta skuteczne,miaznko dla jamola
×
×
  • Create New...