Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. malgos daj znać kiedy pojedzie dupke grzać
  2. ciesze się i oby to był ten domek
  3. ja mam jamnika któremu udało się uratować wzrok w jednym oczku widzi tylko w połowie jedno co wiem o niewidomych psach to że jak chodzi się po domu to trzeba patrzeć pod nogi nie zawsze schodzą z drogi i nie można i chwytać bez uprzedzenia nagle bo się wystraszy i może warknąć lub kłapnąć zębami no i trzeba uważać na spacerach nie spuszczać ze smyczy a tak nie ma różnic trzeba kochać akceptować i dać czas takiemu psu żeby się poznał z domem w którym mieszka
  4. hooop mały!!!!!!!!!
  5. a ciocie my tu będziemy dyskutować a pies marznie przypominam KRECIKA umarł bo były święta bo nie było dt itd a mi obojętnie czy pies po angielsku niemiecku czy polsku szczeka byle był zdrowy i szczęśliwy w swoim domku ze swoim ludziem
  6. wesoły może on jest młodszy mój Maks jak go zabrałam z ulicy miał ok.5 lat i siwą mordke dobrze że jest bezpieczny zdrowy i wesoły moje kochają programy dla zwierząt
  7. możesz zobaczyć polecam programy Wdr niedziela 18.15 jak zwierzęta ze schronisk szukają domu,vox 18.00 Hund katze maus o zwierzętach leczą pokazują szukają domów pokazują fundacje i codziennie vox Menschen tiere und doktoren o 17.00 zobaczysz jak w Monachium i Berlinie ma dyżur karetka dla zwierząt którą możesz wezwać nawet dla rannego gołębia u nich bywa lepiej i gorzej tak jak u nas wszystko zależy od ludzi osobiście widziałam co niemcy robią dla psów w Hiszpani,Grecji jak ratują leczą
  8. oni działają tak jak my wolontariusze fundacji prowadzą wizyty i kontrole po adopcyjne w niemczech zdarza się często że schronisko nie wyda psa pierwszemu chętnemu tylko najpierw sprawdza chętne domy
  9. one zawsze potrafią się wkupić
  10. super!!!!wszystkiego dobrego!!!!
  11. Tiere suchen ein Zuhause w programie WDR w niedziele 18.00 chyba bardzo fajny program
  12. śliczna ale faktycznie coś tu z jamnika coś z beagla ale słodka
  13. też za nim tęsknie
  14. to dorzucam link [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/url]
  15. cudowne stado umieram z zazdrości ja mam tylko dwa rudaski
  16. zapisuje jak będzie jamnik albo jamnikowaty to klikac w banerek i zgłaszać na jamniczy wątek
  17. zakochałam się słodki Leoś!!!
  18. zgadzam się nie ma co się kłócić wyszło jak wyszło pies ma dom teraz trzeba wybrać jednego co pojedzie do cioci Bianki
  19. ja jestem za staruszkiem szalikem,
  20. ciocia yunona ma racje może pouczenie od jakiejś fundacji lub Toz
×
×
  • Create New...