Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. :-(można by zapytać bo jak tam nie ma ogrzewanych boksów
  2. prawdziwa kruszyna...dobrze że już jest w dt
  3. może jestem dziwna ale uważam że trzeba spróbować przynajmniej nie odejdzie sama
  4. ma ktoś pomysł na awaryjny dt dla tej jamisi może uda się ją uratować
  5. ciociu po tygodniu normalnego odkarmiania powtórz wyniki krwi i będzie wiadomo czy jest lepiej na pewno to tylko wynik za głodzenia
  6. dobra nasza podleczymy go odkarmimy i z nowymi zdjęciami może wtedy będzie miał wzięcie
  7. proszę ją mocno wycałować od cioci Miki
  8. :oops::oops::cool3::cool3:to przez te pornole ale przyznam się w tajemnicy że nie mogę beż Lordkowych przygód żyć uzależniłam się
  9. :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:ale radość przyznam się szczerze że zwątpiłam w jego ratunek a tu taki cud
  10. my mamy kejterki bimbe[tramwaj] szneki z glancem pyry dynksy bejmy itp
  11. maleńka wytrzymaj jeszcze troche i zostaniesz poznańskim kejterkiem
  12. ręce mi opadły kto jej to zrobił.....
  13. ja mogę polecić scanomune [COLOR="black"][/COLOR][/COLOR][/COLOR]podnosi odporność kiedyś miałam pod opieką takiego choruszka kosztuje ok.95 zł Pikowi też kupie jak serce się unormuje a co do stawów kup glukozamine
  14. uwielbiam je zdegustowaną Polcie szlachetnego Tuptusia i Goliacika rozczochraną mordke
  15. biedna mała taka ładna a domku brak
  16. hooooooooooooop mały
  17. ;);):diabloti:nic nie powiem....a jest na co patrzeć jak je ściągnął
  18. dziękuje chalimala takie staruszki są strasznie kochane a tyle złego je spotyka
  19. ja patrzyłam tu [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php#[/url] nie wiem do kogo pisac
  20. :loveu:zapomniałam dodać Lodek ma luksusy jak książe w tym leżonku
×
×
  • Create New...