[QUOTE=zoja.;14476140
p.Jola wzbogaciła się o Kwiatka.. średnie to bogactwo. Waży kilkanaście kg, jest przymilne aż do przesady (skacze, chwyta za ręce), spragniona kontaktu z ludźmi, lubi dzieci, lubi inne psy, przychodzi na wołanie, chodzenie na smyczy trzeba będzie poćwiczyć..[/QUOTE]
Chodzenia na smyczy to mogę znowu ją tym pomęczyć :evil_lol:za kiełbaską dobrze jej to szło!:)