Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Pieski mają już domki ale niestety nie poszły pod adopcje!!!jak się dowiem czegoś więcej to napisze
  2. Tylko tyle!potem jeszcze jak będę miala czas to porobie
  3. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mix-owczarkaszczeniaki-okolo-25mc/15140[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4178490&cid=1558[/URL] [URL]http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=697&id=141871[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/20273/MIX-OWCZARKASZCZENIAKI-OKOlO-25MC/[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] tez mają [URL]http://www.eoferty.com.pl/mix_owczarka_szczeniaki_okolo_2_5mc_183550.html[/URL] zapomniałam dać numeru:(ale jak coś e-mail jest
  4. No nareszcie!!!!:)Cudna!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. hahahahahahhhaah raczej mamusia ją przywozi! :)::):::):):):):)
  6. Przenieśmy rozmowę na PW bo zaśmiecimy wątek:)
  7. Znaczy my rocznikowo mamy 15:)Dojeżdżamy ale my mamy bliżej ja z pod domu swojego pod dom Pani Joli mam 10 km:)W czorajj na rowerze byłam;p
  8. spoko jesteś w naszym wieku czyli Aleksandry:) i moim!:) Czemu wiek ma przeszkadzać?;:razz::razz::razz:
  9. Rozmawiałam z kolegą na spokojnie i zgodził się na umowę po prostu trzeba było na spokojnie!:)
  10. Jeszcze trochę brakuję!:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179580-PILNIE-potrzebna-POMOC-dla-psA-w-z-przytuliska-k-Radzymina[/url]
  11. Ja rozmawiałam wczoraj z kolegą i jest jedna osoba chętna z Warszawy na sunie ale jeszcze ma potwierdzić więc kolega prosił że jakbym mogła pomóc mu w ogłaszaniu to jak na razie dwóch piesków bo ta osoba nie była zdecydowana!:(Czyli że szczeniaczki nie mają ani domków stałych ani już prawie DT bo mają u niego czas tylko do 5 maja rodzice na dłużej się nie zgadzają!:(
  12. Jak byś nie zauważyła to napisałam w sprawie [B]szczeniaków [/B]po rozmowie z Norbertem to ty juz się czepiasz może napisz do niego i się dowiedz szczegółów a nie!!!!!!!!!! Jeżeli nie chcesz pomóc szczeniakom to [B]po co zakładałaś wątek! Nie chcesz im pomóc to skasuj wątek i już! [/B]Bo ja w przeciwieństwie do Cb chce im pomóc więc jeszcze raz jak nie chcesz im pomóc to skasuj wątek ja założe nowy bo się nie mogą powtarzać
  13. chyba pisałam przed chwilą z kolegą i wiem lepiej !!!!!nie pisz ZŁYCH informacji dopóki się nie upewnisz!
  14. Słuchajcie z tym [B]sprzedać[/B] to nieporozumienie pisałam z kolegą i oni [B]oddadzą[/B] je!!!!!!!!!!!!! Na tym zdjęciu to po lewej dziewczyna po prawej chłopak!!!! Myślę że warto jednak zrobić ogłoszenia bo na pewno będzie to lepsze niż mają trafić do schroniska i siedzieć tam nie wiadomo ile a każdy dobrze wie jak jest w schroniskach a szczególnie w klembowie szczeniaki są trzymane w malutkich klatkach lub transporterach. a i pieski mają już czas TYLKO do 5 maja! MOŻE W TYM [B]SPRZEDAĆ chodziło mu o oddanie TYLKO kosztów szczepień czy coś nie wiem![/B]Ja ze swojej strony postaram się coś pomóc na pewno jutro porobię ogłoszenia [SIZE=4][COLOR=Red][B] więc proszę pomóżcie mu jednak znaleźć dobre i odpowiedzialne domki![/B][/COLOR][/SIZE]
  15. Wątpię żeby to była Sara bo agnieszka32 udzielała się na tamtym wątku!:)
  16. Ktoś jeszcze chętny????:):):)ZAPRASZAMY!;p
  17. Ja z koleżanką na 95% na rowerze!:) Zoja a na którą jedziesz???:razz:
  18. To jak jutro ktoś jedzie do pani Joli???:)
  19. tak cichutko!:( chociaż podniosę !Psiaczki w górę!:)
  20. [quote name='bajk21.'] to są dwie sunie z trzech, które szukają domku [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/23eab15ded9689da.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/285/23eab15ded9689damed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65ab4fdd3a4ba12e.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/288/65ab4fdd3a4ba12emed.jpg[/IMG][/URL][/quote] te już są u pani joli w domu! A jakie dzikie!:shake::shake: aLE SA MNIEJSZE NIZ NA ZDJĘCIACH:lol:
  21. No właśnie Zoja nie biało -czarny ja tak mówie do p.Joli że jakiś biało czarny szczeniaczek a Pani Jola nie wie o jakiego psa chodzi!:eviltong::eviltong: Żeby nie było dzisiaj też jadę do PSIACZKÓW!:)i w sobotę też postaram się jak będę miała jak przyjechać:shake: a jak coś to na rowerze przyjadę:):eviltong::eviltong::eviltong:Co to dla mnie 10 km w jedna stronę:roll:
×
×
  • Create New...