Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Na przytulisko!:)
  2. Zrobiłam bym więcej ale pogubiłam strony na jakich zawsze robiłam!:(
  3. Melba [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/14987[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4163633&cid=161[/URL] [URL]http://ogloszenia.web-marketing.pl/o25652-ola_koliberek-na-wp.pl.html[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/8451[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/showAdvert4163633.html[/URL] Kama [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4163642&cid=1558[/URL] [URL]http://ogloszenia.web-marketing.pl/o25653-ola_koliberek-na-wp.pl.html[/URL] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/14993[/url]
  4. oj przepraszam nie zobaczyłam!:(
  5. Ok.Postaram się! Berka ma dom!:multi::multi::multi::multi:Cygan ma dom!:multi::multi::multi::multi:hahahahaha bym wstawiła fotki piesków ale Wiola zapomniała od p Joli aparatu!:mad: Oczywiście jak zwykle było fajnie!:lol::lol::lol::lol: A Saba jaka kochana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:biedaczka!:)
  6. Jutro jadę do pani Joli i psiaczków!!!!:multi::multi:
  7. [url]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=5&ida=1214[/url]
  8. I nie dostałam ogłoszeń na e-maila!:(
  9. Tak ale nie mam jak za bardzo pojechać ale jeszcze może e poproszę mamę bo chyba na późniejszą godzinę jedzie do pracy!
  10. Dowiedziałam się że koleżanka jutro jedzie do p.Joli a ta koleżanka ściąga kolejne kolezanki!:multi::multi::multi:
  11. Poproszę na e-maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strasznie dużo tu u Was psów!!!!:shake:od dzisiaj do czwartku mam trochę więcej czasu (wolne od szkolły:))więc porobię ogłoszenia!
  12. zapisuję wątek!:)I mogę porobić trochę ogłoszeń !
  13. [quote name='Marta67']a jak w Wawie nie znajdzie sie dom ze złotymi klamkami? Maddalena coś mi się widzi, ze już wszyscy wiemy gdzie mieszkać będzie Sissi ;) czy się mylę?[/QUOTE] dokładnie!!:D
  14. Te mixy husky są w Klembowie!Nie w przytulisku
  15. Aha to przepraszam nie wiedziałam.Te od nas to Pani dzisiaj ma dać odpowiedź bo chce 2 ale nie na 100% procent!
  16. U mnie w podpisie jest jeden samczyk mix owczarka prawdopodobnie i mają czas tylko do srody!:( Niestety nie mam pojęcia które! Z ogłoszenia innych szczeniakow Pani dzwoniła ale ogłoszenie nieaktualne wiec poprosiłam mame zeby powiedział że w Klembowie są mix husky!A potem Pani napisa sms-a ze zarezerwowała sobie 2 i dziękuje bo p.Celina nie chciała ich jeszcze wydać bo nie miały szczepień
  17. wiem że taka Pani ode mnie zarezerwowała już 2 szczeniaczki ale nie wiem które!:)
  18. [quote name='AGA35']A teraz mniej miłe wiadomości . w schronie wylądowała mama mix huski i jej 7 szczeniąt . [CENTER][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/41b3d18e.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/730df1b4.jpg[/IMG] reksio [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/11a6d94c.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/6afe5aa6.jpg[/IMG] zuza [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/694c09f3.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/e90463a0.jpg[/IMG] tofi [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/74a5c89f.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/2a34c26f.jpg[/IMG] sara [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/ecfc498b.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/58dd42e0.jpg[/IMG] maksio [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/44e66677.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/663264e9.jpg[/IMG] korek [/CENTER] [/QUOTE] !!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='AGA35']i jeszcze ich mama :shake: [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/74ec5ad5.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/f150b17e.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/3b80c02a.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/3b80c02a.jpg[/IMG][/QUOTE] !!!!!!!!!!
  20. Są szczeniaczki po mamie mix husky!!!
×
×
  • Create New...