Jump to content
Dogomania

argusiowa

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by argusiowa

  1. Dokładnie tak :D Laseczka i Mela :D
  2. no przy takich ciotkach ...hihi:D
  3. proszę o przypominanie mi o takich sprawach pilnych przez pw bo nie ogarniam wszystkich watków i trafiam na nie po tygodniu dwóch :D nie otwierają mi sie zdjecia trampa na wątku, podrzućcie mi któraś na maila [email protected] serdecznie proszę :D
  4. allegro zakończone :) cudownie że Czaczucha ma nowy domek i to jaki : Pani uśmiechana i przytulan, a a Pan? :D taka otwarta deklaracja, ten Czaczi w jego objęciach :D Patrzcie Panowie i sie uczcie :D (oczywiście Ci Panowie, którzy niby to zwierza nie lubią, niby to na nie są a w ukryciu miziaki rozdają...kobity wiecie pewnie o czym mówię :D może nie wszystkie ale wiecie ) :D hihi jednym słowem CUUUUUUUUUUUDO :D pozdrawiam :D trzeba nowych właścicieli Czaczuchy zdogomanić bez reszty :D
  5. no tak no tak ja tu oczopląsu bazarkowego dostaję a szanowne koleżanki się Mambują :D i do tego nic mnie tu na wątek nie ściągaja abym i ja się zamambiła :D
  6. manga ma obserwatora na allegro podobnie jak Laseczka i Mela :) trzymajcie kciuki :D
  7. zmienione :) wpisałam dwa słodkie szczeniaki :D
  8. Fajnie :D dziękuję :D we wtorek mamanabank zabiera bransoletkę dla Ciebie do Andzikowej :D
  9. Wysłałam pw do osób których deklaracje są w stanie "ulotniści" :)
  10. [quote name='kmurdz']mam dobry news! na akcje, ktora wlasnie organizujemy dla psiakow, jest duzy odzew i czesc darow postanowilysmy przekazac 'Majce'. sa ludzie w Chicago, ktorzy zaoferowali, ze przysla paczke. podajcie mi prosze adres, na ktory ma paczka byc wyslana, zeby dotarla do azylu. bardzo sie juz ciesze w imieniu psiaczkow! przepraszam za offa: kmurdz skontaktuj się ze mną proszę na pw w sprawie deklaracji dla Antosia, masz zapchaną skrzynkę, nie mogę nic Ci wysłać, a sprawa pilna :D
  11. mam problem, dostałam wpłatę 10zł ale nie wiem od kogo...p. J. Żyła pisze na przelewie poproszę o ujawnienie sie na pw :D
  12. Figa wpłata zaksięgowana dziękuję :D
  13. dziękujemy :D:D:D:D:D
  14. no i to mi sie podoba :D cudne foteczki suńcia śliczna i widać że ma się lepiej :D
  15. rewelacja :D:D:D
  16. Zamówiłam nowy banerek dla Fary: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189412-W%C4%85tek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniak%C3%B3w-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-po%C5%9Bcie.?p=15713399#post15713399[/url]
  17. wszystkie których zdjęcia mi podesłałas :)
  18. dopiszę jak się zaksięgują :) dziękuję Javenko :)
  19. śliczna jest i łapie za serducho:)
  20. o kurczaczki :) ale jazda :D mamanabank ty to chyba masz serce bezdenne :) już tyle w nim istotek a i dla jeszcze jednej miejsce się znalazło :) na tymczas do Ciebie to i ja bym chętnie ;)
  21. Kaju daj Romce książki z bazarku dobrze ?
  22. i ja jestem :) mizaki dla Bezia i cóż podrzucę chociaż wątek :)
×
×
  • Create New...