Jump to content
Dogomania

argusiowa

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by argusiowa

  1. Ach ty Beju Beju :) uroczy :)
  2. Dziewczyny zniknął bannerek Fary może ktoś zrobić drugi???
  3. potwierdzam ze dostałam od Romki 10zł od Kaji (2 x po 5 zł ) ale jako że nie zapamiętałam dla których psiaków dodałam je do Antosia i Fary :) oczywiście od Kai Havanko dziękuję za wpłatę 10zł
  4. Kaju dziękuję za wpłatę 5zł :)
  5. Kaju dziękuję za wpłatę 5zł
  6. zapraszam na farciowoskarpetowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/196211-Na-%C5%82owickim-rynku-%C5%81owiczanka-sta%C5%82a-%C5%82owickie-kolory-tanio-sprzedawa%C5%82a...Do-5-XII-2010[/url]
  7. i jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/threads/196211-Na-%C5%82owickim-rynku-%C5%81owiczanka-sta%C5%82a-%C5%82owickie-kolory-tanio-sprzedawa%C5%82a...Do-5-XII-2010[/url]
  8. i kolejny skarpetowo-farowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/196211-Na-%C5%82owickim-rynku-%C5%81owiczanka-sta%C5%82a-%C5%82owickie-kolory-tanio-sprzedawa%C5%82a...Do-5-XII-2010[/url]
  9. Sopel widzę pełen szczęścia hehe :D takie ma dziewoje pod opieką że hoho :D
  10. Bazarek skarpetowy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196202-Zosta%C5%84-Miko%C5%82ajem-dla-ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza-D!Zajrzyj-koniecznie!-Do-26-XI-2010[/url]!
  11. Bazarek skarpetowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196202-Zosta%C5%84-Miko%C5%82ajem-dla-ps%C3%B3w-z-%C5%81owicza-D!Zajrzyj-koniecznie!-Do-26-XI-2010[/url]!
  12. jestem, zapisuję, podrzucam, biedaczyska:(
  13. to buziaczki dla maluszka i życzenia cierpliwości dla mamuni i tatunia :)
  14. oki Figuś :) jak mały Antoś ?:)
  15. możesz dać mamanabank :) przy okazji dostaniesz fancik dla Ubocze :) tak się umówiliśmy z Ubocze :) jakoś to sobie od Ciebie odbierze :)
  16. Kochane cioteczki poproszę o pomoc w podrzucaniu bazarków, a chętne pełnoletnie osoby o pomoc w prowadzeniu bazarków, mam pełną walizkę fantów ... niestety troszkę podupadłam na zdrowiu i muszę się oszczędzać mocno bo inaczej źle skończę jeśli znajdzie się ktoś chętny zająć się chociaż jednym bazarkiem (np. kolczyki czekają w kolejce jakieś 40 par...) przyznam że bardzo mnie to odciąży, to czekam na pw reszta bazarków bez zmian w systemie naprzemiennym :D
  17. dziewczyny jutro wreszcie wystartuje bazarek mikołajkowy, zdjęcia już mam mamanabank podrzucę Ci link do bazarku jutro wieczorkiem, jakbys była przy kompie ...dobrze by było wstrzelić się w 6posta na ewentualne informowanie kto wpłacił
  18. o kurczę, no ale cóż siła wyższa lepiej zdrowo i bezpiecznie i bezmandatowo jechać :) Andzike mamanabank ma dla Ciebie fanty z bazarków :) przekaże Ci je zatem we wtorek :) oki?:)
  19. Andzike bransoletki doślę, albo podrzucę do mamanabank przed jej wyjazdem z Farą
  20. daję dzisiaj mamanabank z kasy Fary 50zł na transport Fary do i z W-wy:)
  21. no Bejuśka :D gratulacje piesku :) i oczywiście gratulacje dla nowych właścicieli BEJA :)
  22. sylwiasku piesek się przymieszkał w bramie, kokosów nie ma ale jest dokarmiany :D tyle dobrze sądzę że na noc tez jest wpuszczany na klatke w kamienicy
  23. dziękuję za wpłatę p. Małgosi i Sylwiji :D post rozliczeniowy zaktualizowany :D
  24. Kochani zaksiegowałam kolejne wpłaty dla Antosia :) ranias, wujku&ciociu , Gokdenku2, AlfaLS :D dziękujemy :) post rozliczeniowy zaktualizowany :D
  25. hm...ale drugi bazarek kończy się 7mego :) a książki 14 i 21 :)
×
×
  • Create New...