dodałam wpłatę daśki :) dziękujemy :) jednocześnie informuję że nadal internet po prośbie i w pracy po kryjomu :( więc jak coś ścigajcie mnie przez Romcię :)
mając 4 psy i kilka bazarków po drodze nie korzystam już z własnego konta :) właśnie sprawdzam wszystkie przelewy od początku maja, poprawki naniosę wieczorem bo teraz jestem w pracy :)
masz rację Javenko będę poprawki nanosić wieczorem, wczoraj odhaczałam wszystkie wpłaty i Twoją za listopad muszę dopisać, ale zrobie to wieczorem żebym znowu sobie nic nie pomyliła :)
zapłaciłam za leczenie Florci dzisiaj 248zł, Panie doliczyły jakieś wcześniejsze uregulowane już płatności dlatego wyszło im 305zł wcześniej , ale ostatecznie zapłaciłam 248zł