Jump to content
Dogomania

argusiowa

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by argusiowa

  1. e tam wkracza :) ledwo żyje więc tylko daje znac że jeszcze oddycham :)
  2. super robota to bedzie jak wszystkie pisaki się uda zallegrowac ech... w przerwach między pracą a chorowaniem na wszystko ;)
  3. nie miałam nigdy problemów z Krakvetem co więcej 24godziny i towar jest u mnie. Kaju dodałam Twoje wpłaty dziękujemy
  4. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1390165499[/url] i Lalowe allegro :)
  5. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1390165160[/url] i Grejowe allegro
  6. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1390164850[/url] to już ma :)
  7. allegro ma?
  8. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1390163463[/url] link do allegro Refleksa :)
  9. jestem, zwlekłam sie jakoś i przypełzłam do pracy, Romka zaraz zrobie allegro chwila jedna tylko
  10. dodałam wpłatę Andzike :) dziekujemy :) Romciu te 15zł co zostawiłaś to od Kai? Rozumiem?:)
  11. dodałam wpłatę daśki :) dziękujemy :) jednocześnie informuję że nadal internet po prośbie i w pracy po kryjomu :( więc jak coś ścigajcie mnie przez Romcię :)
  12. dziękuje za wpłatę margi :) javenko poprawiłam listopadowa wpłata dodana
  13. przerwa na siku ale co tam...ech biedaczysko...
  14. wczoraj zapłaciłam za leki florci 55zł. płaciła koleżanka bo ja się nie wyrobiłam, ale zapłacone uregulowane :) odnotuje w najblizszej wolnej chwili
  15. Koniec roku moje drogie Panie :) hehe robie porzadny księgowy rejestr :) z braku internetu coś trzeba robić ;)
  16. ha i tu Cię zaskoczę bo wykryłam ze to od Ciebie wczoraj wieczorem :)
  17. mając 4 psy i kilka bazarków po drodze nie korzystam już z własnego konta :) właśnie sprawdzam wszystkie przelewy od początku maja, poprawki naniosę wieczorem bo teraz jestem w pracy :)
  18. masz rację Javenko będę poprawki nanosić wieczorem, wczoraj odhaczałam wszystkie wpłaty i Twoją za listopad muszę dopisać, ale zrobie to wieczorem żebym znowu sobie nic nie pomyliła :)
  19. dziękuję za wpłaty od Javeny i camisowej :) post rozliczeniwoy zaktualizowany
  20. dziękuje za wpłaty" Andzike, Figafiga, Kaja i camisowa post rozliczeniowy aktualny
  21. dziękuję za wpłaty od AlfaLS i wujka&cioci i Finlory i Kai :) post rozliczeniowy zakyualizowany
  22. zaktualizowałam wpłaty, Havance, Kai i syliwji i Fidzefidze dziękuję za wpłaty :)
  23. Figa ja to raczej ani Ciebie ani Antosia nie odwiedzę bom siedliskiem zarazy się stała, ale sądzę że mamanabank i Romka dumnie nas zareprezentują :)
  24. Kaja? :) ten pierwszy zcarny to jak mój Argo wygląda :) tylko jakieś 20kg wcześniej ;)
  25. zapłaciłam za leczenie Florci dzisiaj 248zł, Panie doliczyły jakieś wcześniejsze uregulowane już płatności dlatego wyszło im 305zł wcześniej , ale ostatecznie zapłaciłam 248zł
×
×
  • Create New...