[quote name='kmurdz']mam dobry news! na akcje, ktora wlasnie organizujemy dla psiakow, jest duzy odzew i czesc darow postanowilysmy przekazac 'Majce'. sa ludzie w Chicago, ktorzy zaoferowali, ze przysla paczke. podajcie mi prosze adres, na ktory ma paczka byc wyslana, zeby dotarla do azylu. bardzo sie juz ciesze w imieniu psiaczkow!
przepraszam za offa: kmurdz skontaktuj się ze mną proszę na pw w sprawie deklaracji dla Antosia, masz zapchaną skrzynkę, nie mogę nic Ci wysłać, a sprawa pilna :D