-
Posts
613 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiulek-85
-
Borówka dziękuje bardzo :)
-
Dziewczyny czy mozecie wysłać PW o niej po znajomych?
-
Ja też tak myślałam. Niestety to nie ona :(
-
Zgadza się. :) :) Pani szuka tego pieska od 4 miesięcy. To właśnie właścicielka poszukiwanej suni zajmuje się chwilowo znajdą z lasu. Dzwoniłam do niej ponieważ myślałam ze to Cyga jednak nie...
-
Za chwilę bede robić suni ogłoszenia.
-
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
asiulek-85 replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę o pomc dla suni porzuconej w lesie, za pare dni trafi do schronu http://www.dogomania.pl/threads/184339-Młoda-sunia-z-lasu-szuka-domu -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
asiulek-85 replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Jak mozna oddać Szymka, przecież to taka bida kochana -
Jest śliczna i naprawdę przekochana, musiała wiele przejść ale za okazane serce pokazuje czułość, trafi do schroniska w Pabianicach.
-
Do schroniska w Pabianicach
-
Niezgodzi się, mam pare dni zeby ją zabrać, albo trafi do schronu
-
Chodzi o to ze pani która ją zabrała ma 3 swoje sunie i koty do tego, poprostu fizycznie nie da rady
-
Pani, która ją zabrała ma pare swoich piesków (wszystkie znajdy) i nie moze jej trzymać.... ja nie mam warunków, do tego moja suka by ją zjadła :( :( :(
-
Przebywała w lesie za wsią Rydzyny, obecnie jest u pani w Ksawerowie
-
Na chwilę obecną sunia przebywa u pewnej pani, ma parę dni póżniej czeka ją schron.
-
Witam Pierwszy raz widziałam ją jakiś tydzień temu, mała kulka między drzewami. Jadąc tamtędy pare dni póżniej znowu stała, sama, wychudzona, wąchając powietrzę ( moze na kogoś czekała)...:placz::placz::placz::placz::placz: Niewytrzymałam pojechałam dać jej jedzenie, uciekła...jednak głód był silniejszy... zjadła spojrzała zdziwiona i pobiegła w krzaki. Karmię ją od 2 dni sunia jest przekochana, już nieucieka, chce wsiąść do samochodu... serce mi się kraje, ale niemoge jej zabrać. Bardzo bym chciała zeby ta sunia znalazła dom, dziś nawet wdrapywała mi się na kolana i patrzy z tą nadzieją w oczkach... :-( Sunia jest cudowna, minimalnie większa od jamnika. Za pare dni bedzie musiała trafić do schronu. Proszę pomóżcie, aby tak się nie stało [INDENT]Zdjęcia suni [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/184339-Młoda-sunia-z-lasu-szuka-domu-PILNE/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ona jest przepiękna ! [IMG]http://i41.tinypic.com/2n1h061.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2wbu8v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/i551fo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6z3axt.jpg[/IMG] [/INDENT]Mała ma zrobione allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1017254135"][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1017254135[/COLOR][/URL] Jest ogłoszona na 1. ojej.pl 2. pineska.pl 3. animalia.pl 4. gumtree.pl 5. autogielda.pl 6. petword.pl 7. kupiepsa.pl 8. alegratka.pl 9. aukcjezwierzat.pl 10. adopcjapsa.pl 11. petsy.pl 12.top-ogloszenia.net 13.ogloszenia.radio-parada.pl 14.hiperogloszenia.pl 15.e-zwierzak.pl 16.przygarnijzwierzaka.pl 17. szerlok.pl 18. pabianice.olx.pl 19. rozglos.net 20. adpedia.pl 21. morusek.pl 22. najpewniej.pl 23. cafeanimal.pl 24. spacerek.pl 25. mammisia.pl 26. kupsprzedaj.pl 27. oglosze.pl 28. nasipupile.pl 29. psy.pl/adopcje Mam info od Pani Natali Mała dogaduje się z psami jak i z kotami, jest grzeczna. ładnie je i pije, jednak cały czas pcha się do łóżka :) Normalnie psi anioł
-
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
asiulek-85 replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na info co z Dakarem -
Podnoszę Frodusia
-
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
asiulek-85 replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli brakuje 25 zł do szczęścia -
Jest rozkoszny :)
-
12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM
asiulek-85 replied to Ania i Kajber's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelew zrobiony wysłałam 15 zł nie mogę więcej niestety -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
asiulek-85 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Oby Amsterkowi też się udało znalesć DOM -
Ja kiedyś też miałam problemik z psiórem bo wył jak sam zostawał... Kupiliśmy mu taką wielką wędzoną kosć ( śmierdziała jak cholera ) ale mu się podobała. Tak się nią zajoł ze jak wróciliśmy on nadal ją obgryzał chyba nawet nie zdawał sobie sprawy ze został sam, a i miał włączone radio lub tv :) :) :)