Jump to content
Dogomania

asiulek-85

Members
  • Posts

    613
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiulek-85

  1. Borówka dziękuje bardzo :)
  2. Dziewczyny czy mozecie wysłać PW o niej po znajomych?
  3. Ja też tak myślałam. Niestety to nie ona :(
  4. Zgadza się. :) :) Pani szuka tego pieska od 4 miesięcy. To właśnie właścicielka poszukiwanej suni zajmuje się chwilowo znajdą z lasu. Dzwoniłam do niej ponieważ myślałam ze to Cyga jednak nie...
  5. Za chwilę bede robić suni ogłoszenia.
  6. Proszę o pomc dla suni porzuconej w lesie, za pare dni trafi do schronu http://www.dogomania.pl/threads/184339-Młoda-sunia-z-lasu-szuka-domu
  7. Jak mozna oddać Szymka, przecież to taka bida kochana
  8. Jest śliczna i naprawdę przekochana, musiała wiele przejść ale za okazane serce pokazuje czułość, trafi do schroniska w Pabianicach.
  9. Do schroniska w Pabianicach
  10. Niezgodzi się, mam pare dni zeby ją zabrać, albo trafi do schronu
  11. Chodzi o to ze pani która ją zabrała ma 3 swoje sunie i koty do tego, poprostu fizycznie nie da rady
  12. Pani, która ją zabrała ma pare swoich piesków (wszystkie znajdy) i nie moze jej trzymać.... ja nie mam warunków, do tego moja suka by ją zjadła :( :( :(
  13. Przebywała w lesie za wsią Rydzyny, obecnie jest u pani w Ksawerowie
  14. Na chwilę obecną sunia przebywa u pewnej pani, ma parę dni póżniej czeka ją schron.
  15. Witam Pierwszy raz widziałam ją jakiś tydzień temu, mała kulka między drzewami. Jadąc tamtędy pare dni póżniej znowu stała, sama, wychudzona, wąchając powietrzę ( moze na kogoś czekała)...:placz::placz::placz::placz::placz: Niewytrzymałam pojechałam dać jej jedzenie, uciekła...jednak głód był silniejszy... zjadła spojrzała zdziwiona i pobiegła w krzaki. Karmię ją od 2 dni sunia jest przekochana, już nieucieka, chce wsiąść do samochodu... serce mi się kraje, ale niemoge jej zabrać. Bardzo bym chciała zeby ta sunia znalazła dom, dziś nawet wdrapywała mi się na kolana i patrzy z tą nadzieją w oczkach... :-( Sunia jest cudowna, minimalnie większa od jamnika. Za pare dni bedzie musiała trafić do schronu. Proszę pomóżcie, aby tak się nie stało [INDENT]Zdjęcia suni [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/184339-Młoda-sunia-z-lasu-szuka-domu-PILNE/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ona jest przepiękna ! [IMG]http://i41.tinypic.com/2n1h061.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2wbu8v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/i551fo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6z3axt.jpg[/IMG] [/INDENT]Mała ma zrobione allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1017254135"][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1017254135[/COLOR][/URL] Jest ogłoszona na 1. ojej.pl 2. pineska.pl 3. animalia.pl 4. gumtree.pl 5. autogielda.pl 6. petword.pl 7. kupiepsa.pl 8. alegratka.pl 9. aukcjezwierzat.pl 10. adopcjapsa.pl 11. petsy.pl 12.top-ogloszenia.net 13.ogloszenia.radio-parada.pl 14.hiperogloszenia.pl 15.e-zwierzak.pl 16.przygarnijzwierzaka.pl 17. szerlok.pl 18. pabianice.olx.pl 19. rozglos.net 20. adpedia.pl 21. morusek.pl 22. najpewniej.pl 23. cafeanimal.pl 24. spacerek.pl 25. mammisia.pl 26. kupsprzedaj.pl 27. oglosze.pl 28. nasipupile.pl 29. psy.pl/adopcje Mam info od Pani Natali Mała dogaduje się z psami jak i z kotami, jest grzeczna. ładnie je i pije, jednak cały czas pcha się do łóżka :) Normalnie psi anioł
  16. Cioteczki przepraszam za offa... ale mam pytanie czy któraś z was jest moze z okolic Pabianic chodzi dokładnie o okolice Rydzyn (wieś) ??
  17. Podnoszę Frodusia
  18. A masz moze kontakt do tych którym odmawiałaś? Moze ktoś jednak czeka na Tolka, warto spytać
  19. Jest rozkoszny :)
  20. Przelew zrobiony wysłałam 15 zł nie mogę więcej niestety
  21. Czarli wygląda pięknie :) Co do tatuażu to swiadczy o tym ze jest z hodowli. A gdyby kochający właściciel szukał Czarliego to by go znalazł od września...
  22. Oby Amsterkowi też się udało znalesć DOM
  23. Ja kiedyś też miałam problemik z psiórem bo wył jak sam zostawał... Kupiliśmy mu taką wielką wędzoną kosć ( śmierdziała jak cholera ) ale mu się podobała. Tak się nią zajoł ze jak wróciliśmy on nadal ją obgryzał chyba nawet nie zdawał sobie sprawy ze został sam, a i miał włączone radio lub tv :) :) :)
×
×
  • Create New...