belka123
Members-
Posts
633 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by belka123
-
hm, tzn tak, zgadzam sie ze to nie jest dobre miejsce dla niego, miejsce gdzie on przebywa - dziennie tam przejezdza do kilku aut, co jest mysle jakims malym pozytywem po poludniu pojde z mezem na spacer z naszymi psiurkami jedno ptrzytrzyma psy a drugie pojdzie do niego, na tle zdjecia przy takim murowanym ogrodzeniu - slupkach jest maly pustostan, tzn przyjechal ktos na sylwestra z dwoma psami, ale poza tym to ja od dwoch lat nikogo tam nie widzialam, ale nie wiem czy sie da tam wejsc- tzn ogrodzenia nie ma, ale czy do samego pustostanu, niedaleko tez jest dzialka, ale zamknieta :( pomysle ale nic mi nie przychodzi do glowy, jak wroce od niego to napisze co i jak z nim
-
podrzuce mu dzisiaj troche chappi i letniej wody
-
wczoraj wieczorem pies byl,
-
nika jak sie wybierasz go lapac to daj znac, moze sprobuje Ci pomoc, moze mnie ktos oswiecic jak wstawic baner w podpis? dzieki
-
witam, pisalam o tym psiaku, on sie paleta blisko mnie, zauwazyla go okolo tygdnia temu, wczesniej wygladal gorzej, ktos musi mu dawac jesc, na poczatku myslalam ze ma chore tylne lapki bo ich nie prostowal, ja nie podchodzilam do niego bo mijam go jak jestem ze swoimi psami na spacerze, ale mam podhalana i bernardyna dopiero co adoptowanego wiec nie moge go przygarnac, myslalam o medorze ale lepiej by nie trafil do schroniska, nawet jelsi prowadzone przez fundacje to moze uda mu sie pomoc z pominiecim etapu schroniska, jak szlam ze swoimi wielkopsami to sie chlopak wycofal, pod tym ogrodzeniem ma wykopana dziure i tam bidny kima
-
ja nie mówie że to ta, "lecznia" o ktora mi chodzilo to jest z wyszynskiego 65, i na pewno to byl facet a na retkini jest sporo lecznic co do asa to sie zgadzam, sa dosyc drodzy z roznymi efektami, ja tam juz nie bywam
-
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
belka123 replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
hop hop do góry -
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
belka123 replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
do gory malutka, -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
belka123 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia od Belki dla Zorzy [IMG]http://images36.fotosik.pl/148/271779631f5ee3f8med.jpg[/IMG] oby domek sie szybko znalazl -
do domu się nie pchają, to są miłośnicy śniegu, po pierwszej wizycie Kuby u weterynarza Belka wpuściła Kubę do siebie i każdą noc kimają razem w "małej budzie" Belki, teraz to są bliźniaki syjamskie, wszędzie muszą razem, a najbardziej komicznie wygląda jak im się zbierze na zabawę i urządzają rajdy po działce, na spacerze się pilnują, choć Belka bardziej, a jak Kuba się gdzies zapodzieje to albo Belka idzie po niego i go karci że wszyscy czekają albo jak przychodzi to go karci ze wszyscy czekali :) uczy go rowniez, bo jak szkolimy sie na siad, lapa itp, to przychodzi i pokazuje mu o co chodzi ale sama tez czeka na smakolyk :) postaram sie wkrotce zamiescic nowe fotki,
-
o bo klawiatura mi sie przestawila, ja prawie na dogo nie bywam, a jakies watki benkow?
-
a jakieđ wtki benkow, ja prawie na dogo nie bywam
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/261/8c7ecc7b9dc7001dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/148/271779631f5ee3f8med.jpg[/IMG] i kolejne dwie fotki
-
psiaki, Belka i Kuba♠ [IMG]http://images37.fotosik.pl/257/cb4861fc223796f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/261/deea42d88d3752dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/261/ddfeb9644661f79fmed.jpg[/IMG]
-
[url]http://images36.fotosik.pl/148/271779631f5ee3f8med.jpg[/url] [url]http://images46.fotosik.pl/261/8c7ecc7b9dc7001dmed.jpg[/url]
-
a no i nie taki maluch, nabiera siły, je 2 albo 3 razy dziennie, wcina wszystko co dostanie, a po zjedzeniu idzie zobaczyć czy u Belki nic nie został :) bardzo się zżyły, i jak Kubę bierzemy do lekarza to jest tragedia, na początku Belka warczała jak się zbliżał do jej budy lub miski, po przedostatniej wizycie oddała mu swoją miskę i od tygodnia w nocy śpią razem w budzie, wczoraj wieczorem zabraliśmy miśka na szczepienie to Belka płakała na podwórku a Kuba wył w aucie że są osobno...
-
zdjęcia będą obiecuję, systematycznie zbieram :) operacja na wiosnę, jądra mu się praktycznie zagoiły po kastracji, ale jeszcze mu smarujemy balsamem Szostakowicza, zapalenie skóry też się goi, ale powoli już go mniej denerwuje i ma smarowane oxycortem, wczoraj było szczepienie przeciwko wściekliźnie, za 2 tygodnie kolejne szczepienia, a jak się zrobi cieplej to mu ciachniemy mięśnie,
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
belka123 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
do góry malutka, powodzenia -
po lewej Belka a po prawej Kuba dla niewtajemniczonych :D
-
tak wygląda poranna gimnastyka łapek przed spacerem ;D [IMG]http://images36.fotosik.pl/145/451220b7e8cfcfcdmed.jpg[/IMG]