belka123
Members-
Posts
633 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by belka123
-
jedyne co wymyslilismy zdalnie to paleta to jest na tyle ciezkie to tym mozna zastawic bude, on tego nie ruszy a bedzie doplyw powietrza, a jesli jakos sobie poradzila to niech przesle smsem swoj adres to rano moj maz moze podrzucic troche karmy Gapcia zeby dac boksiowi jedzenie
-
a teraz co do boksera, jaki jest stan obecny??? udalo sie go zatrzymac w budzie? bo rozumiem ze to jest celem
-
co do Gapcia to pisalam ze ma juz chyba 810zl o ile dobrze pamietam ale przesle jutro razem z lacznym rozliczeniem bo juz dzisiaj nie mam sily Gapcio ok, olal mnie totalnie i nie poszedl na kolacje, ale poza karma mial dwa pojemniki zarcia nieruszone, wiec dzisiaj chyba mu sie duzo poszczescilo, jak powiedzialam mu co ma to ziewnal i poszedl spac dalej
-
dobra, juz wiem o co chodzi
-
jestem Wuni zaraz sprobuje przeczytac watek
-
albo wiecej cierpliwosci do dogo, no ja nic, ja mykam do pracy, wieczorem podesle rozliczenie, milego dnia wszystkim, dobrze ze u nas slonce zapowiadaja do konca tygodnia to sie chlopak wygrzeje troche moze bo w nocy -10 bylo
-
proste ale mnie np na dogo nigdy nie udalo sie zedytowac zadnego postu, dogo ma zdecydowanie za slabe serwery
-
ponawiaj post #921 Gapcio wszystkich pozdrawia, wyspal sie chlopak i przeciagnal rano :)
-
[quote name='Sylwia M.']Właśnie, a jak to jest później? Będziemy bezpośrednio wpłacać do Jamora?[/QUOTE] decyzje pozostawiam Wuni oczywiscie, my otworzylismy specjalnie osobne konto dla Gapcia - emaxa, wiec nawet ma troche oprocentowane i jest do dyspozycji jego finansow, jak chlopakowi sie znajdzie inny dom lub z innych przyczyn (np wplaty do jamora) konto nie bedzie potrzebne to zaoferujemy Wuni rozliczenia dla innego psiaka jelsi bedzie zainteresowana,
-
wiec tak :) sloneczko swieci rowno, rano podjechalismy do Gapcia dac mu zarelko na caly dzien, wygrzewal poopke na sloneczko, zasczekal ze go obudzilismy, obszczekal moje auto rowno, po czym przyszedl na jedzonko :) dostal duza miche karmy i swiezej wody, z pozytywow, to "rana" na grzebiecie jeskli to byla rana to sie zagoila chyba, bo widac tylko lekki ubytek siersci, ale widac ze tego chyba nie rusza, i siersc mu odrasta na tyle co widzialam z daleka, bo tylko odrobine dal sie poglaskac, choc i tak uwazam to za sukces, z mniej pozytywnych info to rano powloczyl troszke tylnymi lapkami, widac ze ma sile i biega ale troszke go te lapki musza bolec :( a wygrzewa sie na sloneczko w stercie trawy zeby mu w poopke bylo cieplej madrasek :)
-
[quote name='Wunia']Debilizm wtórny ...[/QUOTE] pierwotny też, oby tak w nich ktos porzucal petardami
-
saldo rośnie Wuniu na PW wysylam kolejne wplaty a jutro zeby nie macic na wieczor przesle jedno zbiorcze a Gapcio ma juz 640zl
-
nie nie, chodziło mi o Hero, myśłałam że z cytatu wynika, Gapcia to dość łatwo zlokalizować, choć po południu wybrał się na jakiś spacer bo go nie było przy murku...
-
[quote name='Szarotka']Zawsze sie uda jak sie chociaz jedna osoba zaprze :):) Tzn. to jest taka pol prawda. Poczytajcie watek Hero, udalo mi sie w polowie, zebralam deklaracje, ale psa niestety jak do tej pory nie ma, bo zniknal ze schronu i nikt nie wie co sie z nim stalo. Historia jest tym bardziej przykra, ze on uratowal innego pieska przed smiercia, piesek juz w DT, a Hero kto wie :roll::roll::roll:[/QUOTE] czyli chlopaka w ten weekend tez nie udalo sie zlokalizowac?? :(
-
wiesz, liczy sie efekt, metody tu schodza na plan drugi czy podstepem czy nie podstepem, lada dzien Gapcio zostanie zabrany z drogi do cieplego hoteliku i to jest najwazniejsze,
-
to dzisiaj pewnie sie stworzy kolejne 150 postow :) rozruszalas tak watek, jestem pelna podziwu
-
do gory, obu maluch znalazl swoj prawdziwy dom
-
od razu rowniez uprzedzam ze jak to wtorek u mnie dopiero poznym wieczorem zajrze do sieci, wiec albo poznym wieczorem bedzie rozliczenie albo sroda rano
-
oki doki, od jutra tak bedzie
-
nie, dzisiaj jeszcze nie, rano maz do niego zajrzal, jak do niego pojde to po powrocie zdam relacje
-
doszlo jeszcze od Wuni 10zl, wiec stan na chwilę obecną 580zl Wunia na pewno wpisze wszystko w pierwszy post
-
idzie mail z rozliczeniem, po poludniu jeszcze jedna sesja w mabnku wiec moze dzisiaj jeszcze cos dojdzie :D