Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. jedyne co wymyslilismy zdalnie to paleta to jest na tyle ciezkie to tym mozna zastawic bude, on tego nie ruszy a bedzie doplyw powietrza, a jesli jakos sobie poradzila to niech przesle smsem swoj adres to rano moj maz moze podrzucic troche karmy Gapcia zeby dac boksiowi jedzenie
  2. a teraz co do boksera, jaki jest stan obecny??? udalo sie go zatrzymac w budzie? bo rozumiem ze to jest celem
  3. co do Gapcia to pisalam ze ma juz chyba 810zl o ile dobrze pamietam ale przesle jutro razem z lacznym rozliczeniem bo juz dzisiaj nie mam sily Gapcio ok, olal mnie totalnie i nie poszedl na kolacje, ale poza karma mial dwa pojemniki zarcia nieruszone, wiec dzisiaj chyba mu sie duzo poszczescilo, jak powiedzialam mu co ma to ziewnal i poszedl spac dalej
  4. dobra, juz wiem o co chodzi
  5. jestem Wuni zaraz sprobuje przeczytac watek
  6. albo wiecej cierpliwosci do dogo, no ja nic, ja mykam do pracy, wieczorem podesle rozliczenie, milego dnia wszystkim, dobrze ze u nas slonce zapowiadaja do konca tygodnia to sie chlopak wygrzeje troche moze bo w nocy -10 bylo
  7. proste ale mnie np na dogo nigdy nie udalo sie zedytowac zadnego postu, dogo ma zdecydowanie za slabe serwery
  8. ponawiaj post #921 Gapcio wszystkich pozdrawia, wyspal sie chlopak i przeciagnal rano :)
  9. trzeba narobic troche szumu, tym bardziej ze Gapcio ode mnie z podpisu w niedziele jedzie do hoteliku, Stefek na pierwsze miejsce i grzecznie prosze o info co u chlopaka,
  10. [quote name='Sylwia M.']Właśnie, a jak to jest później? Będziemy bezpośrednio wpłacać do Jamora?[/QUOTE] decyzje pozostawiam Wuni oczywiscie, my otworzylismy specjalnie osobne konto dla Gapcia - emaxa, wiec nawet ma troche oprocentowane i jest do dyspozycji jego finansow, jak chlopakowi sie znajdzie inny dom lub z innych przyczyn (np wplaty do jamora) konto nie bedzie potrzebne to zaoferujemy Wuni rozliczenia dla innego psiaka jelsi bedzie zainteresowana,
  11. wiec tak :) sloneczko swieci rowno, rano podjechalismy do Gapcia dac mu zarelko na caly dzien, wygrzewal poopke na sloneczko, zasczekal ze go obudzilismy, obszczekal moje auto rowno, po czym przyszedl na jedzonko :) dostal duza miche karmy i swiezej wody, z pozytywow, to "rana" na grzebiecie jeskli to byla rana to sie zagoila chyba, bo widac tylko lekki ubytek siersci, ale widac ze tego chyba nie rusza, i siersc mu odrasta na tyle co widzialam z daleka, bo tylko odrobine dal sie poglaskac, choc i tak uwazam to za sukces, z mniej pozytywnych info to rano powloczyl troszke tylnymi lapkami, widac ze ma sile i biega ale troszke go te lapki musza bolec :( a wygrzewa sie na sloneczko w stercie trawy zeby mu w poopke bylo cieplej madrasek :)
  12. [quote name='Wunia']Debilizm wtórny ...[/QUOTE] pierwotny też, oby tak w nich ktos porzucal petardami
  13. saldo rośnie Wuniu na PW wysylam kolejne wplaty a jutro zeby nie macic na wieczor przesle jedno zbiorcze a Gapcio ma juz 640zl
  14. nie nie, chodziło mi o Hero, myśłałam że z cytatu wynika, Gapcia to dość łatwo zlokalizować, choć po południu wybrał się na jakiś spacer bo go nie było przy murku...
  15. [quote name='Szarotka']Zawsze sie uda jak sie chociaz jedna osoba zaprze :):) Tzn. to jest taka pol prawda. Poczytajcie watek Hero, udalo mi sie w polowie, zebralam deklaracje, ale psa niestety jak do tej pory nie ma, bo zniknal ze schronu i nikt nie wie co sie z nim stalo. Historia jest tym bardziej przykra, ze on uratowal innego pieska przed smiercia, piesek juz w DT, a Hero kto wie :roll::roll::roll:[/QUOTE] czyli chlopaka w ten weekend tez nie udalo sie zlokalizowac?? :(
  16. wiesz, liczy sie efekt, metody tu schodza na plan drugi czy podstepem czy nie podstepem, lada dzien Gapcio zostanie zabrany z drogi do cieplego hoteliku i to jest najwazniejsze,
  17. co tam u Stefka slychac, bo tu jakos cicho sie zrobilo
  18. to dzisiaj pewnie sie stworzy kolejne 150 postow :) rozruszalas tak watek, jestem pelna podziwu
  19. do gory, obu maluch znalazl swoj prawdziwy dom
  20. od razu rowniez uprzedzam ze jak to wtorek u mnie dopiero poznym wieczorem zajrze do sieci, wiec albo poznym wieczorem bedzie rozliczenie albo sroda rano
  21. oki doki, od jutra tak bedzie
  22. nie, dzisiaj jeszcze nie, rano maz do niego zajrzal, jak do niego pojde to po powrocie zdam relacje
  23. widze ze tu same dobre wiesci dla Oliwki, i domek sie szykuje, powodzenia!! :D
  24. doszlo jeszcze od Wuni 10zl, wiec stan na chwilę obecną 580zl Wunia na pewno wpisze wszystko w pierwszy post
  25. idzie mail z rozliczeniem, po poludniu jeszcze jedna sesja w mabnku wiec moze dzisiaj jeszcze cos dojdzie :D
×
×
  • Create New...