Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. słusznie, ja nie znam dokładnie historii Stefka, cieszę się że znależli się ludzie, którzy mu pomogli, cieszę się że jest radosnym psiakiem i tak postrzega życie, gdziekolwiek okaże się jego dom stały (może takie określenie będzie trafne) to trafi na odpowiedzialnych i świadomych ludzi, tego mu życzę od 4 dni mamy Kubusia (Prezesa), nie znam jego historii pełnej, ale jego zachowanie wskazuje na to że jest wyrośniętym szczeniakiem (a ma około półtora roku), życzę Stefkowi tyle radości z życia, co ma mój milusiński,
  2. powoli, powoli, o zdjęcia trudno, bo co wyjdzię z domu to lecą na mnie dwa miśki, Belka nauczyła się skakać od Kuby (o zgrozo), ustalają hierarchię i próbują swoich sił, ale kończy się na warczeniu na szczęście, Belka wytłumaczyła Kubie kogo trzeba lubić kogo nie, i efekt jest taki że Kuba równo obszczekuje największe "koleżanki" Belki, jest kochanym niewychowanym psiakiem, pełnym radości, Belka więcej musiała przejść w życiu, ale oboje się uczą od siebie i każde zyska na pewno, szwy ma już zdjęte, niestety nadal wygryza sierść z łap, maść na razie mało skutkuje, w pon/wt jedziemy na szczepienie, jak uda mi się zrobić zdjęcie za dnia to prześlę, i poza tym Kuba to bardzo muzykalny pies, potrafi szczekać nisko, wysoko, wyć, ujadać, pełna gama normalnie :D
  3. życie Stefka nie jest lekkie, ja podziwiam decyzję i zdecydowanie, bo nigdy nie można się przygotować na taki jeden dzień, nawet jeśli człowiek zdaje sobie sprawę, że operacja nie rozwiązała wszystkich problemów, trzymaj się Stefku, szczęścia Ci życzę i gratuluję taki wspaniałych właścicieli
  4. dojechaimy, podróż przebiegła dość spokojnie, Belka zaakceptowała nowego kolegę, choć podejrzliwie patrzy że jej się próbuje ładować do budy, szczekają juz na dwa głosy, więc chyba nie będziemy już w ogóle spać... a poza tym się kontroluja czy każde aby na pewno zjadło swój posiłek... teraz pozostaje zaleczenie ran i szczepienia...
  5. problemy mam nadzieję że się rozwiążą a mała zostanie z Wami :D
  6. trzeba mieć nadzieję że jeszcze znajdzie swój domek Stefek
  7. półtora miesiąca temu było tak: [IMG]http://images42.fotosik.pl/168/5700c15ce35dc181med.jpg[/IMG] od jutra będą patrzeć razem w jedną stronę mam nadzieję :D
  8. jak dla mnie to możemy zmienić, ale my już razy gotowi byliśmy jechać i coś się okazywało, więc może poczekajmy do jutra, jak go wsadzimy do auta i przywieziemy, to wtedy już na pewno naprawdę będzie w nowym domku :)
  9. Kubek szykuj się, będzie po Ciebie w czwartek około południa, jedziesz do domku chłopak :D
  10. jest t jakas tam obawa, ze wzgledu na odleglosc, ale wszystko zalezy od ludzi, oby nasz bohater znalazl swoje miejsce na ziemi
  11. ja przepraszam za podwójne posty, ale dogo wyrzuca mi błąd a potem dodaje podwójnie :(
  12. i jak się psiaczek czuje?
  13. no i nie bylo w sobotę, będzie w najbliższej przyszłości, ale jak stan zdrowia pozwoli do już w poniedziałek Kubuś pojedzie do domku, my czekamy na sygnał...
  14. oby się Stefkowi powiodlo, trzymaj się facet :)
  15. a nieformalna była?? ;-) ja myślę że mąż się czai ;) i mała zostanie u Was, czego życzę :)
  16. a nieformalna była?? ;-) ja myślę że mąż się czai ;) i mała zostanie u Was, czego życzę :)
  17. no i nie bylo w sobotę, będzie w najbliższej przyszłości, ale jak stan zdrowia pozwoli do już w poniedziałek Kubuś pojedzie do domku, my czekamy na sygnał...
  18. nie no, kombinatorka jak sie patrze, po wzroku widac ze mysli co by tu nabroic :D a spanielowi to ja wspolczuje szczerze :D powodzenia
  19. nie no jak najbardziej, ja widzę jednak różnice między tym jak ktoś kupuje sobie dużego psa do bloku bo ma takie widzimisię, no i ok, jeśli pies ma dobry dom, na pewno mu lepiej niż gdyby był bezdomny, a znam przypadek że w mieście w bloku ludzie mają podhalana - patrzac na swoją nie mogę sobie tego jednak wyobrazić, ale widać że pies szczęśliwy i zadbany, a drugi przypadek kiedy właśnie się ratuje jakąś bidę, dla niej wówczas to jest zawsze lepsze rozwiązanie - moi rodzice tak przygarnęli przybłędę choć mały nie był, świetnie proadził sobie w mieszkaniu, a jaki wdzięczny że miał domek... tak więc marti14 powodzenia :) oby "mała" Mona została u Was :)
  20. no i Prezes vel. Kuba potrzebuje zabiegu na łapki tylne :( trzymaj się psinka, niedługo będzie dobrze...
×
×
  • Create New...