[quote name='sator_k_']
Muszę się pochwalić, bo puchnę z dumy :D Udało mi się dzisiaj wyegzekwować od Satora podniesienia tylnej łapy! Nie wejścia na coś, a świadomego (lub jeszcze może nie do końca ;)) podniesienia łapy w powietrzu! :D[/QUOTE]
No, no, no :D Gratulujemy :)
Pewnie niedługo zobaczymy Satora śmigającego na przednich łapach :D:D