Prosiłam o zakończenie tej dyskusji, ale z takimi osobami nie da się rozmawiać. Słuchaj Klaudio14 ja na tobie nic nie wymuszałam zaprosiłam cię tylko, ale widzę, że zrobiłam błąd i go żałuje, a co do tego, że chciałam zrobić na złość Kai to się nawet nie odniosę.
Naprawdę nie wiem o co wam chodzi (Tobie i Patrycji), bo jakoś ja z Kają do was nic nie miałyśmy, a wy ciągle wypisujecie rożne głupoty, które tylko zaśmiecają wątek. Ja wam już mówiłam to na dworze i przez gadu- gadu, ale powtórzę: wasze zachowanie, a szczególnie słowa są nie odpowiednie do waszego wieku, a co dopiero do tej dyskusji. Ja wam już mówiłam, że tego typu dyskusje rozważa się na pewnym poziomie i bez żadnych niecenzuralnych słów.
Zakończmy temat, bo to nie pomoże znaleźć Śnieżkowi domku, a przecież chyba wszystkim nam o to chodzi.
Śnieżku do domku!