-
Posts
8568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula03
-
Wiem Kaju, wiem, mam podobne zdanie :p
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Żeby inne psiaki miały też takie dobre domki jak ty masz :) -
Właśnie Kaju miałam to napisać. Bo też z nią gadałam. Podobno jak ona była w schronisku to Odyn się strasznie ucieszył na jej widok.
-
Zadra jak zawsze śliczna mam jej zdjęcia z wtorku i z dzisiaj. Musze przyznać, że Zadra strasznie ciągnie...
-
Nawet mamy takie 2 linki, ale psiaki się strasznie plączą :)
-
Pongo - szalony tricolor. Kto da mu szansę? MA DOM!
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Oni się strasznie lubią :loveu: -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja gaduła no co ty Kaju może troszkę :p A imionka super :) -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Jaki ma szczęśliwy pychol :) -
Biedna Lenka... [*] :-(
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A no musimy, ale tą szczekającą to trzeba oswoić, bo ona szczeka bo się chyba boi... -
Ostatnie: [URL=http://img96.imageshack.us/i/s6300042h.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6573/s6300042h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/s6300034r.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/803/s6300034r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/s6300035.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/74/s6300035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/s6300032.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1236/s6300032.jpg[/IMG][/URL] Koniec Ostatnie bardzo trudno było zrobić, bo Maja w ogóle nie chciała patrzeć w górę :) W górę Majeczka!
-
[URL="http://img704.imageshack.us/i/s6300027.jpg/"][URL=http://img704.imageshack.us/i/s6300027.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/189/s6300027.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/s630018g2.jpg/"][/URL][URL="http://img297.imageshack.us/i/s6300026l.jpg/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2465/s6300026l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img211.imageshack.us/i/s6300038.jpg/"][/URL][URL="http://img519.imageshack.us/i/s6300028.jpg/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/628/s6300028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img411.imageshack.us/i/s6300041.jpg/"][/URL][URL="http://img402.imageshack.us/i/s6300033s.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/194/s6300033s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/s6300029.jpg/"][/URL][URL="http://img28.imageshack.us/i/s6300025.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6036/s6300025.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Zdjęcia naszej Majeczki: Za kratkami Maja zaczęła piszczeć, gdy głaskałam Śnieżka, który jest w boksie obok: [URL=http://img59.imageshack.us/i/s6300184g.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/368/s6300184g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/s630018g2.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/330/s630018g2.jpg[/IMG][/URL] Ale wcześniej to szalała: [URL=http://img211.imageshack.us/i/s6300038.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9445/s6300038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/s6300041.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8505/s6300041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/s6300029.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7822/s6300029.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Perełka hop w górę!
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Fizia w górę! -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem czy spokojnie się wyrobimy, ale na pewno coś wymyślimy. Już ja nas znam :evil_lol: -
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Oj tak Niko opłacało się! Będziesz miał świetny domek :) -
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Ostatnie: [URL=http://img693.imageshack.us/i/s6300003.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6310/s6300003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s6300018.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2296/s6300018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/s6300001p.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8084/s6300001p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/s6300019.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8008/s6300019.jpg[/IMG][/URL] Ten szczęśliwy pyszczek :loveu: -
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img246.imageshack.us/i/s6300011.jpg/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8639/s6300011.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img504.imageshack.us/i/s6300012.jpg/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9885/s6300012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img522.imageshack.us/i/s6300007.jpg/"][URL=http://img522.imageshack.us/i/s6300007.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1133/s6300007.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://img218.imageshack.us/i/s6300021o.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7784/s6300021o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img202.imageshack.us/i/s6300002.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2839/s6300002.jpg[/IMG][/URL] CDN -
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Abi z ostatniego spacerku: [URL="http://img98.imageshack.us/i/s6300016p.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5905/s6300016p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img246.imageshack.us/i/s6300014y.jpg/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6611/s6300014y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/s6300015d.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7748/s6300015d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/s6300008.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/149/s6300008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img214.imageshack.us/i/s6300009.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7075/s6300009.jpg[/IMG][/URL] CDN -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Paula03 replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kaju w takim razie to chyba z 10 psiaków zabierzemy na spacer według tych naszych planów:evil_lol::evil_lol: Jak my się wyrobimy?!? -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Oj Kusy zmykaj do domku! [URL=http://img691.imageshack.us/i/s6300189c.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5248/s6300189c.jpg[/IMG][/URL] -
Śnieżka w górę!
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Trzymamy. Oby to był ten właściwy domek :) -
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Właśnie Kropeczko szykuj się jutro spacerek :)