-
Posts
8568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula03
-
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Słyszałam o tym, że pytają o Abi od Kai, ale nie sądziłam, że tak szybko się to rozwinie :) Abi zmykaj do domku! -
No to się biorę za ogłoszenia :)
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
O tak właściciele zadowoleni i Niko też :) -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na pierwszym zdjęciu w ogóle nie poznałam Toli :) -
Blanka w górę!
-
Pongo - szalony tricolor. Kto da mu szansę? MA DOM!
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Niestety w sobotę straszna chlupa, żeby tylko w tą było już ładniej :) -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
Paula03 replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Wspaniała historia :) -
Śliczny Lucky, tak się zmienił :)
-
Wiecie może czy Odyn jest jeszcze w schronisku?
-
Dzisiaj pogadam z Kają, żebyśmy pojechały w tygodniu do schroniska(np.: zrobimy zdjęcia Kitce), tylko Romko będziesz musiała uprzedzić pana Marka :)
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Luna na pierwszą! -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
Paula03 replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Żeby to był dobry domek! -
I Borysek znów na końcu. Na górę!
-
Nikt o naszą Korę nie pyta? Przecież ona taka cudowna...
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Balbinko w górę! -
Abi - ruda sunia, przytulanka. Rozpieszczana w nowym domu :)
Paula03 replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Abi w górę! -
Tekst do ogłoszeń: Adoptując Śnieżka masz gwarancję wierności, radości i przyjaźni w pakiecie! [FONT=Arial][SIZE=2]Malutki, figlarny psiaczek przybłąkał się na jedno z łowickich osiedli i tu znalazł sobie przystań.Lubiany przez niektórych mieszkańców był dokarmiany. Przeganiany i obrzucany kamieniami przez innych trafił do schroniska za sprawą 2 młodziutkich wolontariuszek, dla których los pieska nie jest obojętny. Śnieżek bo takie imię dostał ma 3-4 lata i jest kochanym przytulaśnym maluchem. Kocha ludzi, kocha zabawę i dogaduje się z innymi psiakami. Ładnie chodzi na smyczy, ale nawet bez niej nie oddala się daleko, a na każde przywołanie przybiega z uśmiechem. SZUKAMY DOMKU DLA ŚNIEŻKA! Tekst zaczerpnęłam z opisu, ale troszkę go poprawiłam. Dziewczyny mówcie śmiało co poprawić, bo to będą moje pierwsze ogłoszenia ;) Ja bym tam dopisała jeszcze, że Śnieżek smutnieje z dnia na dzień, albo jakoś tak. Dzisiaj jakoś nie mam weny, a chciałabym mu jutro z rana zacząć robić ogłoszenia :) [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]I jeszcze czy Śnieżek miał jakieś szczepienia. No i oczywiście napisać, że będzie wykastrowany?[/SIZE][/FONT]
-
Zdjęcia Śnieżka z sobotniego spacerku: [URL=http://img715.imageshack.us/i/s6300043.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3013/s6300043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/s6300042t.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4366/s6300042t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/s6300041.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8505/s6300041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s6300040l.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4774/s6300040l.jpg[/IMG][/URL] Zauważyłam, że Śnieżek powoli przyzwyczaja się do schroniska i polubił inne psy, ale jednak ciągle to ten sam przytulaś :loveu: Obiecałam Ci dzisiaj ogłoszenia, ale nie gniewaj się, że jeszcze ich nie masz. Jutro postaram się żeby były :) W górę Śnieżku!
-
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
Paula03 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Kropki z sobotniego spacerku: [URL=http://img689.imageshack.us/i/s6300038m.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/441/s6300038m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/s6300037c.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/30/s6300037c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/s6300036.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/183/s6300036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/s6300033.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7090/s6300033.jpg[/IMG][/URL] Do domku Kropa! -
[URL=http://img19.imageshack.us/i/s6300191.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7102/s6300191.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z soboty ze spacerku: [URL=http://img97.imageshack.us/i/s6300027n.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7801/s6300027n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/s6300025o.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5434/s6300025o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/s6300024.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3420/s6300024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s6300023.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2602/s6300023.jpg[/IMG][/URL] Koniec
-
[URL=http://img682.imageshack.us/i/s6300224.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3247/s6300224.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/s6300223.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7700/s6300223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/s6300221.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9639/s6300221.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s6300220.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2959/s6300220.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/s6300192.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7259/s6300192.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Oto zdjęcia Riki z wtorku: Niestety nie mogła wyjść, ale w sobotę nadrobiliśmy wszystko. Zresztą suńka będzie miała niedługo domek i tam spacerki będą codziennie :) [URL=http://img38.imageshack.us/i/s6300247z.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5228/s6300247z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/s6300251.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3706/s6300251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/s6300249.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1075/s6300249.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s6300246.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3047/s6300246.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/s6300229.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1518/s6300229.jpg[/IMG][/URL] CDN
-
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Kusy jeszcze w sobotę był na spacerku, a dzisiaj będzie w domku :) [URL=http://img8.imageshack.us/i/s6300003p.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4531/s6300003p.jpg[/IMG][/URL] -
Kusy - szlachic na włościach!!!MA SWÓJ WŁASNY DWÓR
Paula03 replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No to teraz czekamy na relacje :) -
Dobrze widzieć, że piesek jest już szczęśliwy.