Jump to content
Dogomania

Paula03

Members
  • Posts

    8568
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula03

  1. Słyszałam o tym, że pytają o Abi od Kai, ale nie sądziłam, że tak szybko się to rozwinie :) Abi zmykaj do domku!
  2. No to się biorę za ogłoszenia :)
  3. O tak właściciele zadowoleni i Niko też :)
  4. Na pierwszym zdjęciu w ogóle nie poznałam Toli :)
  5. Blanka w górę!
  6. Niestety w sobotę straszna chlupa, żeby tylko w tą było już ładniej :)
  7. Śliczny Lucky, tak się zmienił :)
  8. Wiecie może czy Odyn jest jeszcze w schronisku?
  9. Dzisiaj pogadam z Kają, żebyśmy pojechały w tygodniu do schroniska(np.: zrobimy zdjęcia Kitce), tylko Romko będziesz musiała uprzedzić pana Marka :)
  10. I Borysek znów na końcu. Na górę!
  11. Nikt o naszą Korę nie pyta? Przecież ona taka cudowna...
  12. Tekst do ogłoszeń: Adoptując Śnieżka masz gwarancję wierności, radości i przyjaźni w pakiecie! [FONT=Arial][SIZE=2]Malutki, figlarny psiaczek przybłąkał się na jedno z łowickich osiedli i tu znalazł sobie przystań.Lubiany przez niektórych mieszkańców był dokarmiany. Przeganiany i obrzucany kamieniami przez innych trafił do schroniska za sprawą 2 młodziutkich wolontariuszek, dla których los pieska nie jest obojętny. Śnieżek bo takie imię dostał ma 3-4 lata i jest kochanym przytulaśnym maluchem. Kocha ludzi, kocha zabawę i dogaduje się z innymi psiakami. Ładnie chodzi na smyczy, ale nawet bez niej nie oddala się daleko, a na każde przywołanie przybiega z uśmiechem. SZUKAMY DOMKU DLA ŚNIEŻKA! Tekst zaczerpnęłam z opisu, ale troszkę go poprawiłam. Dziewczyny mówcie śmiało co poprawić, bo to będą moje pierwsze ogłoszenia ;) Ja bym tam dopisała jeszcze, że Śnieżek smutnieje z dnia na dzień, albo jakoś tak. Dzisiaj jakoś nie mam weny, a chciałabym mu jutro z rana zacząć robić ogłoszenia :) [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]I jeszcze czy Śnieżek miał jakieś szczepienia. No i oczywiście napisać, że będzie wykastrowany?[/SIZE][/FONT]
  13. Zdjęcia Śnieżka z sobotniego spacerku: [URL=http://img715.imageshack.us/i/s6300043.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3013/s6300043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/s6300042t.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4366/s6300042t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/s6300041.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8505/s6300041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s6300040l.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4774/s6300040l.jpg[/IMG][/URL] Zauważyłam, że Śnieżek powoli przyzwyczaja się do schroniska i polubił inne psy, ale jednak ciągle to ten sam przytulaś :loveu: Obiecałam Ci dzisiaj ogłoszenia, ale nie gniewaj się, że jeszcze ich nie masz. Jutro postaram się żeby były :) W górę Śnieżku!
  14. Zdjęcia Kropki z sobotniego spacerku: [URL=http://img689.imageshack.us/i/s6300038m.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/441/s6300038m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/s6300037c.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/30/s6300037c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/s6300036.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/183/s6300036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/s6300033.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7090/s6300033.jpg[/IMG][/URL] Do domku Kropa!
  15. [URL=http://img19.imageshack.us/i/s6300191.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7102/s6300191.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z soboty ze spacerku: [URL=http://img97.imageshack.us/i/s6300027n.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7801/s6300027n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/s6300025o.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5434/s6300025o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/s6300024.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3420/s6300024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s6300023.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2602/s6300023.jpg[/IMG][/URL] Koniec
  16. [URL=http://img682.imageshack.us/i/s6300224.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3247/s6300224.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/s6300223.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7700/s6300223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/s6300221.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9639/s6300221.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s6300220.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2959/s6300220.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/s6300192.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7259/s6300192.jpg[/IMG][/URL] CDN
  17. Oto zdjęcia Riki z wtorku: Niestety nie mogła wyjść, ale w sobotę nadrobiliśmy wszystko. Zresztą suńka będzie miała niedługo domek i tam spacerki będą codziennie :) [URL=http://img38.imageshack.us/i/s6300247z.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5228/s6300247z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/s6300251.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3706/s6300251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/s6300249.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1075/s6300249.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/s6300246.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3047/s6300246.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/s6300229.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1518/s6300229.jpg[/IMG][/URL] CDN
  18. Kusy jeszcze w sobotę był na spacerku, a dzisiaj będzie w domku :) [URL=http://img8.imageshack.us/i/s6300003p.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4531/s6300003p.jpg[/IMG][/URL]
  19. No to teraz czekamy na relacje :)
  20. Dobrze widzieć, że piesek jest już szczęśliwy.
×
×
  • Create New...