napisze jeszcze tylko tu bo wątku nie będę na tydzień zakładać:D
[URL]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/PiastekLuckyPiesNaTymczasie#[/URL]
a więc Piastek ;) zachowuje się wzorowo. teraz sobie smacznie śpi, ale wczesniej zjadł dwie miseczki jedzonka, pobawił się, nie niszczy niczego w domu ani nie załatwia się w domu:) to z tych najwazniejszych informacji:D
Jedyny minusik że piesek sam zostawać nie może:) ale jakos sobie poradzimy:)