hmm... trzeba by coś napisać :)
no to może próbowaliśmy uczyć siad, ze skutkiem różnym :) ale Sofi nie jest to niezbędne
mogę napisać że wariuje jak wychodzi z boksu i dwa kółeczka biegiem ją uspakajają :D
nadal wcina parówki i lubi bardzo być głaskana( fajnie mruczy )
Ogólnie od początku bardzo się otwarła, myślę że jest gotowa do adopcji. Tylko żeby dobrze trafiła!bo jest naprawdę milusia:*