to smutne .................... za 50 zł parka grzywaczy ur. w 2011
[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sprzedam-symbolicznie-20942131.html?h=1d10cc702cc09529[/URL]
Dee pilnuje, żeby porcje nie były za małe ;)
Indyka podajesz im na surowo? [SIZE=1]Muszę się dokształcić w szybkim tempie ;)
[/SIZE]
Cudny okruszek :loveu: skoro ona tak wygląda na fotce, to jaka malutka musi być w rzeczywistości.
Tą opowieścią o poduszce w samochodzie, przemówilaś mi do wyobraźni, też wożę swoją sunię na kolankach, albo na fotelu obok, a tam tez jest poduszka :(
Mam stary transporterek plastikowy, może nie jest rewelacyjny, ale zaraz zaniosę go do auta.
Cześć przystojniaku :)
...czy on jest w typie semi? ma tak wspaniałe włosy, moja grzyweczka jest hl, bez podgalania, ale ma niestety słabiutkie włoski ... a może znasz jakiś sposób na ich wzmocnienie?
Czy coś stosujesz (dieta, kosmetyki?) by wygłądały tak pięknie?
[quote name='Chiquita&DeeDee']No ona jest jak księżniczka, wszyscy się nią zachwycają, bo siedzi, chodzi i zachowuje się jak dama :)
Na żywo wygląda dużo ładniej ;)[/QUOTE]
Ja też nie mogę uwierzyć, że ona może wyglądać jeszcze ładniej ;)
... to od dawna moja faworytka :loveu:
[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie bądź taka - uchyl rąbek tajemnicy ;)[/QUOTE]
[COLOR=#D3D3D3]oj, boję się, boję ... przesądna się jakaś zrobiłam :oops:[/COLOR]
wszystko rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu ... czekamy na ostateczną decyzję Pani.
Dziewczynki jak zwykle urocze, nie mogę się napatrzeć na te cudne okruszki :loveu:
... a willa elegancka, właśnie dzisiaj oglądałm taką na all., mam nadzieję, że niedługo powiększy nam się rodzinka :p
[quote name='Poker']oj, nie jestem pewna czy my zdamy.
Boję się ,że znowu będzie napadać na Pokerka. on jest kilka razy mniejszy od suniek marako.[/QUOTE]
Wy z pewnością zdacie :) ale ustawienie (po Waszej myśli) relacji w stadzie to trudny i długotrwały proces.
Niech Frygulec sobie nie myśli, że jest pępkiem świata, w razie co kciuki i nie tylko ... w pogotowiu :mad::D
[B]Dzisiaj wielki dzień Frygi :p [/B]
... jestem pewna, że zda agzamin na 6, kciuki na wszelkii wypadek zaciśnięte.
Czekamy na relację i fotki ze wspólnego spaceru :)