Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Fantastyczne postępy - gratuluję Gusiu wytrwałości i cierpliwości !!! :) Marlej bardzo dzielny. Ciekawa jestem, jak się zachowuje gdy na klatce niespodziewanie, podczas treningu, pojawia sie któryś z sąsiadów?
  2. Ciekawe kiedy babulinka wychodzi z kliniki? Czy moze już wyszła, a ja to przegapiłam? Wstawione wcześniej wyniki badań, chyba nie są jedoznaczne z wypisem małej Pusi z kliniki. O ile się nie mylę, to Madallena wspominała, że może sunię przetrzymać na DT przez kilka dni, tzn. do końca diagnostyki ... w takim razie, na cito trzeba szukać nowego miejsca (DT - ???) , oczywiście najlepiej DS - ale może się mylę (???)
  3. Może ktoś Cię teraz zauważy ... trzymam kciuki.
  4. Dziewczyny, (bo jestem tu jestem krótko) powiedzcie proszę, czy ludzie wolą psy bardziej "stateczne" , a może bardziej chwytające za serce (?) ... bo Luna jest tak jak dzieciak - rozbrykana i zdrowa ... czy to może być powodem braku zainteresowania? Nie wierzę, ale może coś w tym jest ???
  5. Biedna malutka babunia Pusia ..... ... a dzisiaj jest Dzień Babci :) ... może los się do niej uśmiechnie :P :)
  6. Hmmm, rzeczywiście dziwne, że taka piękna, młoda i zdrowa sunia nie cieszy się zainteresowaniem ... a może sprawdzić, czy nie ma np. pomyłki w numerze tel. w ogłoszeniu.
  7. Gusiu, wszystkiego najlepszego ... spełnienia marzeń !!!!!!!!!!!!!!!
  8. Berto :) , wstaw może chociaż jakieś aktualne fotki Mani i kilka słów o jej samopoczuciu.
  9. Cudne filmiki , nie mogę się napatrzeć , puszczam w kółko ;) ... a w tle śpiew ptaków - marzenie , wiosna ... wiosna ! :):):)
  10. Berto, czy rozmawiałaś już z wetem (dzisiaj 20-ty) ... co powiedział? Ciekawam, jak czuje się Mania i jakie ma plany "operacyjne" ;) ... mile widziane nowe fotki :)
  11. Dziewczyny, chwilę mnie nie było, a tu rozgorzała taaaka zażarta dyskusja ... :crazyeye: Wydaje mi się , że ewach ma rację, chodzi o możliwie najlepszy(!!!) dom dla suni i uważam, że dobrze się stało, że poszła pod opiekę fundacji i Madalleny, bo będzie miała szczegółową diagnostykę, co nie zawsze jest możliwe "gdzieś tam" w Polsce, nawet w najbardziej kochającym domku. Martwią mnie bardzo nerki Pusi, mam niestety baaaardzo złe doświadczenia ... ale poczekajmy, aż ją porządnie zbadają i określą faktyczny stan jej zdrowia, czyli do momentu wyjścia ze szpitala.
  12. Rewelacja :D ... Gusia - marlejowym zaklinaczem !
  13. Pięknieje ... z dnia na dzień :)
  14. .................dubel ...................................
  15. [quote name='3 x']ostatnie zdjęcie na allegro to nie jest zdjęcie Klary? albo mi sie już coś miesza:crazyeye:[/QUOTE] Bo to jest allegro pięknej LUNY ... ;)
  16. Cały czas jesteśmy myślami z Wami !
  17. Wspaniali Ludzie z "ubocza" ... jesteśmy z Wami ... pamiętajcie, że Timurek już nie cierpi i odszedł, czując się kochany !!!!!!!!!!
  18. Trudna będzie sprawa z domkiem, szczególnie DS ... te cholerne nerki mnie martwią, bo są ważne (!!!) ... psów się przecież nie dializuje :( Trzymam kciuki za pomyślny finał poszukiwań :)
  19. Oj, ten on-kowy urok ;)
  20. [quote name='Romka']Ewanka widziałam Rike iMIske na forum info .collie!Wrzuciłam je dodatkowo na strone fundacji dr Lucy!Przesłałam linki pani ,która odebrała telefon wrzuci je do adopcji![/QUOTE] Bardzo się cieszę :) ... ja też na forum collie wrzuciłam dwa psiaki, wprawdzie mało podobne co collaka, ale jednak coś w sobie mają ;) Moze wpadną komuś w oko! :)
  21. U mnie też wielki teren, w dużej części porośnięty świerkami ... Marlej ma permanentne zaproszenie , no z Gusią oczywiście ;) :evil_lol:
  22. Łomot to łomot :P ... ze starchu przyszłam i ja, choć obecnością do góry podniosę ... ;)
  23. Może są już jakieś wieści o zdrowiu naszej Babulinki? :)
  24. Ja też myślę, że rtg konieczny, nawet jeśli to dysplazja, to oprócz niej może być przecież jakiś uraz. Mizianko dla Klary :)
×
×
  • Create New...