Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Też trzymam kciuki za domek dla słodkiej Misi ... jakiś czas temu, założyłam jej wątek na forum collie, ale na razie bez efektu :(
  2. Fantastyczny domek Lunce się trafił ... młodzi, aktywni ludzie, dzieciaki chętne do zabawy, wymarzony dom - ogromnie się cieszę !!! :loveu::loveu::loveu: Teraz tylko bardzo prosimy o foty i relacje z nowego domku :)
  3. Co u Klarci tak pusto ..... trzymaj się dzielnie, znajdziesz swój domek!
  4. [quote name='Tora&Faro']Rozpłynęłam się oglądając fotki....a ta ostatnia z łapką na pierwszym planie...:loveu::loveu::loveu: Gusiu teraz to już chyba nie zabronisz się cieszyć i podziwiać;):loveu:[/QUOTE] Podpisuję się czterema łapami !!!!!!
  5. Bardzo sie cieszę ... wspaniała wiadomość, tak czułam , że Luna zawładnie sercem Gusinych gości :)
  6. [quote name='Greven']Nie wierzę, że tylko jedna osoba wzięła udział w konkursie... boicie się? :diabloti:[/QUOTE] Też rozważałam, ale boję się konkurencji ... :eviltong:
  7. Berto, jeszcze raz gratuluję decyzji ... Mania śliczna i pięknieje z dnia na dzień :) Zaraz zerknę na wątek kudłaczy, wcześniej nie mogłam go namierzyć.
  8. Co słychać u babulinki?
  9. Collie, czy też ich krewni ;) zupełnie nie nadają się do pilnowania podworka, to psy pasterskie ... kochają wszystkich :) ... a jednocześnie bardzo cierpią, gdy ich "stado" nie jest w komplecie , np. gdy ktoś wychodzi z domu i dopóki nie wróci, pies jest niespokojny.
  10. To była chyba [B]nie tylko[/B] adrenalina, bo to hormon walki i (paradoksalnie) ucieczki ... a to był akt ogromnej bezinteresownej miłości !!!!!!!!!!
  11. [quote name='betinka24']szczerze chyba adrenalina działał bo jak pomyślałam później ze je przytulałam nie znając to dreszcze mi przeszły ze mogły mi głowę odgryź :-)[/QUOTE] Betinko, masz wieeeeeelkie serce i ono Cię uchroniło przed niebezpieczeństwem, ale może nie próbuj więcej :)
  12. [quote name='megii1']Dzięki:) Ja nie mogę jeźdźić do schronisk :([/QUOTE] Świetnie Cię rozumiem, byłam dobre kilkanascie lat temu i nie mogłam więcej.
  13. Mój szacunek za akcję łapania ... mało kto by się odważył, bo to wprawdzie bardzo słodkie miśki, ale ... duuuuuuuuże i nie do końca wiadomo, co sobie myślą spacerując poboczem !!!!!!
  14. Fantastyczna informacja !!!!!!!!!!!!! ... mądra Mania, wiedziała kogo wybrać :) Czekamy cierpliwie na fotki.
  15. Ludzka twarz w psim ciele ... rewelacyjna :) , nie znam rasy o tak wyrazistej mimice.
  16. [quote name='Greven'] [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz127-4.jpg[/IMG] P.S. Reklamacji na inteligencję i dobre maniery [U][B]NIE[/B][/U] przyjmuję. [/QUOTE] No, ale nieprzemijajacą urodę, rozumiem gwarantujesz, bedą spełniały zadanie poprawienia wizerunku Rodziny ........ :eviltong: .................:diabloti:
  17. [quote name='Greven'](...) 80 stron, gratuluję! Myślę, że powinnaś dostać nagrodę. Możesz wybrać, co chcesz: a) Bruna b) Lunę c) Bruna i Lunę w pakiecie, ale wtedy opłacasz przez pół roku hotel Amigo :diabloti:[/QUOTE] ok, wiadomo - zwycięzca bierze wszystko:evil_lol::evil_lol: :evil_lol:, ale tylko pod warunkiem że dorzucisz swoje córki w polarowych bluzach - umarłam ze wzruszenia i śmiechu - buszowałam też cichaczem w rejonach północno-zachodnich:diabloti:
  18. [quote name='mysza 1']Śliczna jest Klarcia ale te łapki :( Co z konsultacją?[/QUOTE] Też mnie martwią jej tylne łapki, może jednak uda się jakoś pomóc.
  19. Przeczytałam dzisiaj wątek od deski do deski ... fantastyczna historia, napawająca optymizmem :) Trzymam kciuki za wspaniały domek dla Bruna!!!
  20. Collie, to są bardzo kulturalne ;) delikatne i wrażliwe psy ... a ona ma sporą domieszkę rasowca :)
  21. E.M. ... dzięki za relację, jak miło się ją czyta :)
  22. Cuuuudne, bardzo dziękuję :) ... na tych fotach ma znacznie ładniejszy kolor futra ... na fotkach z pierwszej strony jest, hmmmm ... żółto - pomarańczowa, a tu zupełnie jak mój śniady mix-collie.
  23. Coś mi się wydaje, że Luna skradnie serce gościom :loveu: Trzymam kciuki :)
  24. Jednym z wielu powodów, może być po prostu stres, to działa wyjątkowo wyszczuplająco - jak u ludzi ;) Może trzeba zaczekać na dłuższą fazę spokoju i z czasem będą efekty, a poza tym to, o ile pamiętam, niejadek.
  25. Ale Wam zazdroszczę tego spacerku :) ... wstawcie szybko foty - proszę ;)
×
×
  • Create New...