-
Posts
1268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KT Arts
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_4894.jpg Ohh, piękna, piękna, piękna !!!! :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_4904.jpg A tu jeszcze piekniejsa :loveu: Magda, Ty focisz nikonem prawda? Jakim?, bo nie moge sobie przypomnieć, a juz może za tydzień jade po swojego :D :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Postanowiłam założyć bloga (drugiego), który jest tak jakby od teraz, bo nie chce mi sie streszczać 3 lat :P Tak więc zapraszam Was na: [url]http://toro.blox.pl/html[/url] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='kalyna']Dla mnie ten Pan nie jest autorytetem.. a jak faktycznie zdecydowałabym się na szkolenie z Sonią to wybrałabym inną szkołę z innymi metodami... niestety obecnie to odległość 60km i to dla mnie na razie przeszkoda nie do przeskoczenia... a co do zdjęcia to, co Ci ludzie do tej wody wyrzucają :D ośmiornica :D[/QUOTE] No niestety, dziwny człowiek.. Wodorostyyyy !!!! :D :D [quote name='dOgLoV']To na pewno jestes Ty :evil_lol:[/QUOTE] Hahahaha!! taak !! zgadza sie :P Ma się czasem odpały i tak sie to kończy :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Vilena'][url]https://lh4.googleusercontent.com/-p7gbX0k-04I/T1I7taCgcuI/AAAAAAAADk4/obHUAmw-Jhw/s640/IMG_0410.JPG[/url] Ha ha ha, ja wiem, ja wiem!!! "Ja kudłaty durnowaty" [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ee/ah/nppf/cBD2Abh29hCNhBxHkA.jpg[/IMG] Z Przyjaciela Wesołego Diabła :)[/QUOTE] Ha ha!! Dobre, dobre:) [quote name='understandme']O to widzę, że ja mam podobny problem tylko że z bażantami... Dlatego chodzimy na lince... Dzięki temu, Cesar zaczął się także odwoływac od psów, co jest jak dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo były one najcenniejszą nagrodą. Odpowiedź Gałuszki... eh... Przeczytaj se moją książkę... Strasznie nie lubie takich odpowiedzi. A co jest na zdjęciu? Potwór z bagien :D[/QUOTE] Ah te nasze psiaki :P Ja tez bardzo nie lubię tego typu odpowiedzi, zwłaszcza ze gdybym chciała to mogłabym sobie przeczytać, ale zależało mi żeby on mi coś doradził :) No ale cóż.. A co kryje sie za potworem? albo raczej kto? :P Oto jest pytanie :) [quote name='roadtonowhere']śliczne psiaki! będziemy zaglądać :)[/QUOTE] Dziękuje i zapraszam :) -
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC02592.jpg[/url] Jakie szaleństwo :loveu: Widać ze wiosna idzie :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
KT Arts replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='understandme']Dziekujemy przydadza sie. Mysle ze to zapalenie jakies powrocilo :( oby nic gorszego ;([/QUOTE] Też bedę trzymac kciuki, niech szybko wyzdrowieje :) -
[quote name='sator_k_']Ja zaglądam praktycznie do wszystkich galerii, ale nie zawszę piszę. Obiecuję, że się poprawię :D[/QUOTE] Witam :) Ja tak samo, zagladam, ale nie mam czasu pisać :)
-
Witamy się :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-G9-bJSwFeGk/TzAuTxd8T0I/AAAAAAAAJXg/58SdJlQb1z4/s640/DSC05929.JPG[/url] Aaale szaleją !!! :loveu: Ślicznie mu na tym nowym posłanku ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Blisko, blisko :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Wrzuce Wam cos fajnego :) zgadnijcie co lub kto to :P :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-p7gbX0k-04I/T1I7taCgcuI/AAAAAAAADk4/obHUAmw-Jhw/s640/IMG_0410.JPG[/img] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Wzięłam sprawy w swoje ręce i byłam z nim dzisiaj poćwiczyć:) właśnie wróciłam :) Trochę to dziwne, ale jest już pierwszy postęp. Co prawda bez linki, ale odwołałam go od psa za płotem. Toro był trochę za blisko mnie więc przyszedł, ale grunt to zakodować mu schemat pies=przyjść do pani i porządnie nauczyć przywołania:) Żałuję tylko że nie wykorzystałam okazji pani z psami na spacerze, ale stwierdziłam potem ze nawet dobrze bo biedna namęczyła się z nimi jak zobaczyły Toro, ujadały i rzucały się bardzo.. A co do szkoleniowca w realu to masz racje, on wychwyci więcej niż ja sama. Niestety nie mogę złapać kontaktu z "naszą" trenerką. Ale jak tylko się z nią skontaktuję to poproszę o pomoc. Na razie muszę polegać na teorii.. -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Gdyby Toro był u mnie od małego to pewnie nie miałabym z nim prawie wcale problemów heh, ale niestety przez 8 miesięcy nabrał już pewnych nawyków i podejrzewam że te jego ucieczki sa spowodowane tym że wychował się w sforze, ale ma to wieeeele + bo psi język zna bez zarzutów i potrafi dogadać sie z każdym psem :) Pomijając bujki w mojej obronie, bo jak złapie się z innym psem z byle powodu, to nie zrobi mu dotkliwej krzywdy, ewentualnie tak jak ostatnio, postraszy i doprowadzi do porzadku :) :P nie no wiadomo że czasem się zdarza :) ide z nim teraz na chwilę pocwiczyć :) :D -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Kalyna, na początku właśnie ćwiczyłam z nim z linką i fajnie mu szło, zawsze wracał na lince (po godzinach ćwiczeń oczywiście), ale sie wycwanił i kiedy ma linkę to bezbłędnie przychodzi, ale on doskonale wie kiedy jej nie ma cwaniak.. i tu jest pies pogrzebany :) A nie chcę iść na łatwiznę i ciągle go zapinać, bo to nie o to chodzi.. Hah, napisałam przed chwilą do Gałuszki i wiecie co mi odpisał? że mam przeczytać sobie jego książkę i nauczyć przywołania awaryjnego z gwizdkiem. Tylko chyba zapomniał że żeby gwizdek miał jakikolwiek sens to pies musi wiedzieć że "za" gwizdkiem kryje się jakaś zajefajna nagroda, ale najpierw to mój pies musi taką mieć, a jak na razie heh NIE MA... Poza tym dla niego największą na świecie nagrodą jest właśnie PIES.. ehh dupa dupa dupa dupa.. chyba musze zacząć znowu od linki tak jak ostatnio.. ale nie zniechęcajcie się, piszcie jak tylko cokolwiek przyjdzie wam do głowy, a ja idę uderzać do kolejnego "szkoleniowca" ciekawe co mi powie.. :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Chyba nic innego mi nie pozostaje.. -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Cześć wszystkim :) Kurcze, ostatnio w ogóle nie mam czasu. Ferie się skończyły i lipa.. trza iść do szkoły i zasuwać... Poszłam przed wczoraj z Toro na spacer i... znowu cała praca poszła na marne.. :( Znowu nie udało mi się go odwołać od psa i poleciał.. a już było tak dobrze.. Cholera... to jest jedyna rzecz której za chiny nie daje rady go nauczyć.. Jak nie ma psów to go nawet pilnować nie muszę.. Jeszcze franca bezczelnie się obrócił, spojrzał na mnie.. widział że go wołam i zamiast przyjść to się odwrócił i w długą do psa !!!!;/ Nie wiem już jak reagować w takich sytuacjach... Jeśli go skarcę, będzie uciekał kiedy będę się do niego zbliżać, ale jeśli tego nie zrobię, to on będzie bezkarnie i notorycznie uciekał.. Już wolałabym żeby ciągnął jak muł, ale żeby zawsze wracał jak go wołam.. i najgorsze w tym wszystkim jest to że dla niego nic nie znaczą zabawki i smakołyki, ja chyba też.. Musiałabym mieć w torbie drugiego psa i wyciągać go kiedy Toro przyjdzie po przywołaniu żeby miał nagrodę.. Miałam tylko tyle szczęścia że to była suczka bokserka a panie były bardzo miłe.. niestety Toro napędził im stracha.. Wyobrażacie sobie niemal 70 czarnych i wielkich kilogramów lecących na was bez hamulców i podbiegających do waszego psa :O Cholera, co by było gdyby to był owczarek od sąsiadki ;/ Tylko by futro fruwało.. Boje się, że te ucieczki kiedyś źle się skończą... Pomóżcie! Ja już nie wiem co mam z nim robić... :( Żadne "książkowe" metody nie działają :( żadne zabawki, smakołyki, moje ucieczki w inną stronę, komendy, groźby, nic, nic, nic kompletnie.. ehh już nie mam do niego siły.. Ostatnio nawet w domu jak go wołam to ma mnie w d... [img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422447_322322451147537_100001093550183_918265_2105972212_n.jpg[/img] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
KT Arts replied to Amber's topic in Foto Blogi
[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_7645.jpg[/url] Ahhh... on jest taki śliczny :loveu: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Wrzucę Wam kilka zdjęć z wyjazdu do Murzasichla [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XuWdrXftkTg/Tzw-xyK7idI/AAAAAAAAAH8/3InLJj6lUSU/s647/DSC_1515.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c5YAYnJRJuk/Tzw0ngQWA1I/AAAAAAAAAC0/qGYTej1YCTY/s647/DSC_1071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SOP-hQzphn4/T0FinoFbwFI/AAAAAAAAAVo/5jWHF2-jL5g/s647/IMGP4258.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LXGJ6kLDEY8/Tzw9SRN3toI/AAAAAAAAAHA/JQRQls3rFio/s647/DSC_1433.JPG[/IMG] Więcej zdjęć z tego wyjazdu znajdziecie pod linkiem [url]https://plus.google.com/photos/117474982515308180667/albums/5709491027926368193?banner=pwa#photos/117474982515308180667/albums/5709491027926368193[/url] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Dzięki dzięki ;) Jak napisze na nim trochę wiecej to oczywiście pokażę wam go. pisze go w formie pamietnika z naszego wspólnego zycia. wiecie, wzloty i upadki :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Hehe, zgadza się :) siedzimy na facebooku + piszę bloga :D Ale nie proście mnie o pokazanie wam go bo dopiero sie robi :D dam wam jakieś zimowe zdjęcie [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408079_318642581515524_100001093550183_909067_1610646317_n.jpg[/IMG] -
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym sędzią???? Na co trzeba uważać, na co zwraca uwagę???
-
wiejski AJAX, zaniedbany przez człowieka, PILNIE szuka domu!
KT Arts replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Ja też mu cały czas czegos szukam.. i nic... ehh.. -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Ania&Kasia'][url]http://img833.imageshack.us/img833/6851/img1610t.jpg[/url] najlepsze zdjęcie ;D a ONka bardzo ładna ;) musisz mi więcej opowiedzieć o wyjeździe jak było ;)[/QUOTE] Ładna i kochana :) Dzięki :) [quote name='dOgLoV'][url]http://img855.imageshack.us/img855/4189/img1618o.jpg[/url] kochany niedzwiadek :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/380219_293273704027142_100000335457762_1049367_1163525353_a.jpg[/url] sliczna :loveu::loveu::loveu::loveu: jak bedzie miala swoj watek na dogo to zaraz poprosze linka :loveu:[/QUOTE] :loveu: To pewnie nie nastąpi prędko :P [quote name='vege*'][url]http://img708.imageshack.us/img708/5747/img1608h.jpg[/url] boże jaki kochany :loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: Jutro jak dobrze pójdzie to wpadają na spacerek dogomanka i bartiśkowa :loveu: ide szykować "aparat" :) -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
KT Arts replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
Śliczne zdjęcia :loveu: Niestety - niuf po spacerze to piaskownica w domu :) Ale czego się nie robi dla szczęśliwej mordki psa :loveu: dogomanka_ - napisz mi o której bedziesz jechać to wyjdę po Ciebie np. na dworzec :) -
Ni to pies, ni to kot czyli Dulux i jego sfora. :)
KT Arts replied to polciuaa's topic in Foto Blogi
To super! :) Kierunek ----> piaskownia ??;> O której co i jak to najlepiej ze mną na fona, mój tel. 603 268 969 jak coś to dzwońcie, piszcie jak wolicie ;) Dla mnie bez różnicy :)