[url]http://img851.imageshack.us/img851/7715/dsc07880y.jpg[/url]
ooo śliczne :)
Ale za jasnę troszeczkę chyba :P
To kiedy masz zamiar dzwonić ?? Ja byłem dzisiaj z mamą na zakupach, ach... ile ter kobiety potrafiąjedną rzecz kupować, a na codzień takie raptusy są.
[URL]http://img8.imageshack.us/img8/8893/dsc05761z.jpg[/URL]
oo jakie ma szele :)
Do pralki go wrzuć ustaw temp. na 90 i do roboty ^^
Dam ci znać, a ty mi wyślesz pewnie 2 metrową listę prezentów :diabloti:
Oo jaki śliczny :loveu:
I fajny macie torek, zawsze coś ;)
Dla mnie to ani kundelek ani tym bardziej rasowiec, śliczny psiak w typie i tyle ;)
To z tobą rozmawialiśmy w borederowym o borderach, tak ???
ja zmieniam adres na 9 dni xD
[url]http://img24.imageshack.us/img24/4111/dsc05517i.jpg[/url]
fajniusie :)
Historia z białym kotem the best
[QUOTE]-Mamo!! Widziałaś tego kota?!
-Jakiego kota?
-No takiego dużego, białego w kuchni
-Co?!?!
I bum bum bum po schodach :lol:
-Ło jeso, jaki wielki[/QUOTE]
Uwielbiam twoje historyjki xD
A ile masz teraz kaktusów ??
PKS Przemyśl przewozi psy, trzeba zapłacić za niego jak za zwykły bagaż, coś 3 zł chyba no i trzeba miec kaganiec i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie.
Przeciez masz do Przemysla jak rzut beretem, musiałaby ci pozwolić ;) :P
pierwszy, pierwszy !! 'Słit'
[url]http://img845.imageshack.us/img845/4580/dsc3405b.jpg[/url]
strącona tyczka na Hopce ??^^
Czekam na jakieś frisbowe relacje :)
Musimy was na DCDC zobaczyć, do Way nie masz daleko, na finaly będzie blisko ;)
na porządny socjal, aby go przyzwyczaić do róznych sytuacji, z którymi może mieć kontakt po adopcji, a czego nie może mu z różnych powodów zapewnić własćiciel przed adopcykny.
Fajne foooteczki.
Własnie o Rafim to naj mniej jest.
Wiiikusia :loveu: dodała foteczki :loveu:
[url]http://img812.imageshack.us/img812/1726/dsc05448w.jpg[/url]
Figaro :loveu:
[QUOTE]Ooo, to już o prezentach myślisz? Mogę Ci wysłać listę :evil_lol:[/QUOTE]OK. dać ci mój adres ?? Tylko za bardzo sienie wyzyskiwój :diabloti: