[quote name='drachena']Przeszlus ja myślałam, że ty się SH interesujesz ;)[/QUOTE]
ty mnie skądś znasz ?? ^^
LKubię haszczaki, kiedyś kiedy takowego chciałem miec, to wszyscy mówili że to psy bardzo aktywne a o innych jego cechach było mało, spodziewałem się czegoś innego.
Ale haszczaki baardzo kocham i kiedyś jeszcze na pewno będzie jakiś( czekoladowa/ ruda suczka, gdyby miał to być dzisiaj to pewnie jakiś import z za oceanu, chyba że w Polsce byłby fajny miot, teraz takie zaczynają się zdarzać), lubię ich fajowy styl :), ale poznałem też mnóstwo innych ras, w których się zabujałem, oczywiscie wszystkie to psy baaaardzo aktywne ;)