Wita!
Było by super gdybyś mogła ja wziąść ona taka kochana tyle juz czeka od szczeniaka jest w schronie...
Jest nie ufna do obcych ale jak się przyzwyczai to jest po prostu cudna!!Mogę ci to zagwarantować że gdybyś ją wzieła bys nie żałowała bo Sindi to moja podopieczna w schronie...
Chodzący ideał psiaka któey nie jest wstanie skrzywdzic muchy :loveu:
Zgadza się z każdym psiakiem, ale w schronie zczeły ja inne psiaki przeganiać i chodzi tylko po wybiegu jak jestem w schronie bo do nikogo innego nie podejdzie :shake: