[quote name='LidkaWejman']Przepraszam,że mnie nie było tak długo,ale dużo się działo. Jutro wystawię Sindi na allegro, podaj mi tylko na priv numer tel. w sprawie kontaktu, żebym mogła umieścić w ogłoszeniu.
Cosmo pakuje walizki znalazł dom, właśnie przez allegro,ale że mój pies dostał zapalenia skóry ( bo ma uczulenie na pchły), to na razie żadnych zwierząt do domu sprowadzić nie mogę......[/QUOTE]
Tylko jak będziesz ja wystawiać na allegro to napisze cene 50 złotych...
Życzę by psinka jak najszybciej do zdrowia wróciła :)
I wysyłam do cb PW z numerem :)