[quote name='Pola17']jesli bendzie potrzebna pentla to ja wyporzycze od mojego veta :) pytanie nie na temat ale pilne gdzie siedzą te suczki podejrzane o zagryzienie w którym miejscu jutro tam bende w azorku i chciała bym je zobaczyc i porobic foty zobaczyć jak się zachowują :oops::oops::oops:[/QUOTE]
Pola sunie mają swój wątek i pisałam że Orsi jest zamknięta na wybiegu w boksie a Czita jest a łańcuchu na wybiegu,
i jak będziesz je brać jutro to bardzo ostraożnie bo wiem jakie one są.Jak chcesz o nich pisać to na ich wątku...