Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. w razie co uzycze wam swoich sani ;)
  2. jasny dyngs a ja dalej nie moge emotek wstawiac ;/ , co najwyzej takie co se z klawiatury wstawie
  3. hehe ja przyjade na sanich zaprzezonych w haszczaki tak zeby trase poznaly co by pania potem do domu odholowaly ;p , tylko kurde zebym sie potem na snieznej syberii nie obudzila ;p
  4. a wogole to aj low ju was wszystkich do bolu , JESTESCIE WIELCY I DZIEKI WAM ZE JESTESCIE !!!!!
  5. heh ja to chyba dzisiaj nie usne ,moje haszczeta tez spia jak niemowlaki a taki jeden to nawet pozostalosciami jajek do gory ;p
  6. alez mnie korci ,zeby rylo podrzec :D ...ojoj ,zaczynamm odreagowywac i zaczyna do mnie docierac co sie stalo
  7. no moze i racja :) , faktycznie nie myslalam tyle o lapaniu Miszki tylko o tym zeby obejrzec teren za dnia , zorientowac sie co i jak .....a ta ruda malpiszonica taka niespodzianke mi zrobila :) ale za uszyska ja wytargalam
  8. o rany wiecie co a ja jeszcze w to nie wierze , normalnie to byl dziki fart ze ona tam akurat byla , nie mialam wogole nadziei jak tam szlysmy a tu prosze taka niespodzianka :)
  9. Roleczko heh ale wiesz dzisiaj Miszka spi na lozku a Ty na jej kocyku ;)
  10. hehe wiesz ale jej chyba dobrze robi dziki tlum :)
  11. taaaaa i ilu bezdomnych dostalu zawalu serca ;p
  12. no Nikus pakuj sie z Livka w auto i dawaj do wawy trzeba to opic w szerokim gronie :)))
  13. hahah no tak chyba pol dzielnicy mnie slyszalo ;p;p , wiesz zawsze jak moj glos nie przybawi to sparalizuje a wtedy cap psa ;)
  14. oj witala sie witala , bardzo wylewnie :):) ,suczydlo kochane caly czas przed oczyma mam ten moment jak sie odwracam zeby popomstowac na gazlezie ,ktore mnie po nogach wala ;p
  15. no czeeeessssc ;) jestem wykonczona ,ale szczesliwa jak nigdy :) prezylam matrix dzisiaj napisze jeszcze raz to co roleczka napisala ...poszlysmy z moja haszcza banda na te dzialki na rekonesans , jadzka a niya szalaly po haszczach ,zaczely biec w kierunku torow a tam patrze pociag pedzi no to rozwarlam paszcze po calosci nie przebierajac w slowach a tu nagle czuje ,ze cos mnie w nogi skrobie ...odwracam sie i szok , nie wiedzialam czy snie czy jestem w innym wymiarze ...Miszka odwalala swoj taniec u moich stop , normalnie myslalam ze mi wszytskie zwieracze puszcza z wrazenia , jak slowo nie wiedzialam czy ja przytulac czy opieprzac ... total euforia normalnie :):)
  16. [quote name='kosu32'][quote name='Tundra'] Z Otworz drzwi na klatke i do mieszkania. Jedna osoba powinna byc na zewnatrz, ale w miare mozliwosci niewidoczna, niewyczuwalna dla psa. strach przed klatka to pikus przed checia powrotu do "bezpiecznego" jesli nikt jej nie bedzie naganial wejdzie sama a wtedy tylko klapnac drzwiami od klatki. Moze cos za pomoca sznurka, zeby je zamknac jak tylko bedzie w srodku. Jutro jest niedziela ludzie z Twojego bloku nie wychodza rano do pracy. Idealny spokoj pomiedzy 4- 6 rano. Nie ganiajcie jej dzis, dajcie jej szanse wrocic a i w porannej akcji powinna brac udzial ograniczona ilosc osob. Podpisuję się pod propozycją Tundry. zaraz jade z Niya i Jadzia na spokojny spacer po dzialkach , tak zupelnie na lighcie bez nawolywania ,po prostu zwykly spacer ,rekonesans w dzien. Tak sobie mysle ,ze moze sie wprosze na nocne polakow rozmowy z haszczakami a o 4 rano wyjde wysiusiac dziewczyny
  17. tak dzwonila i mowila to co napisala tutaj , ze Miszka chyba chwycila przynete bo na kocyku byly slady a i jedzenie zostalo chapniete
  18. sztab kryzysowy trza powolac ;).... Kosu ja wiem ,ze Ty narazie nie masz nastroju do zartow ,ale ja to jak moja Jadzia ,czasem taki wsiowy glupol ze mnie wychodzi ;p
  19. Niya juz przywykla do Twojego wozu , a Jadzia nie jest wybredna -ja cieszy wszystko ;)
  20. to ja sie jakos z wami ustawie ,wezme Jadzie i Niysona ,tylko jakby ktos po mnie podjechal plizzzz bo z tymi dwiem harpagankami jechac komunikacja to hard core jest
  21. no dobra to jaki plan na dzien jutrzejszy ?? rety az mnie brzuch rozbolal z wrazenia :/
  22. no Miszenko nasza kochana daj sie zabrac do domu
  23. zeszlam i jestem trupem ... na tym kocyku ja tez sie moge polozyc i wytarzac jak to by mialo cos pomoc
×
×
  • Create New...