Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. juz wstawiam ,ale dla przypomnienia ludziska kochane tutaj [URL="http://motejowi.spaces.live.com/blog/?_c=BlogPart"][COLOR=#4444ff]http://motejowi.spaces.live.com/blog/?_c=BlogPart[/COLOR][/URL] sa nowe fotki i filmiki z nasza ksiezna Ksenia , tylko patrzec i podziwiac :)
  2. dzieki Ci dobra kobieto :)
  3. chorobcia nie moge znalezc watku Kseni ... w takim razie tutaj wklejam link do strony na ktorej sa filmiki i zdjecia z jasnie pania :):) [URL]http://motejowi.spaces.live.com/blog/?_c=BlogPart[/URL]
  4. Nikus ..... pozamiataj w skrzynce :) bo juz sie liscie nie mieszcza ;p
  5. no toc mowie trzeba jej towarzysza :p , np.kolege z tego samego schronu Boryska :d
  6. hehe dobra nic mu nie powiem ,ze przylozyles do tego niecnego czynu reke :P
  7. hehe Roleczka no u mnie na Dt odbije a potem do Ciebie na DS ;)
  8. Roleczko no wlasnie musimy sie ustawic jakos , bo kapiel mu taka porzadna mu sie nalezy zeby blyszczal jak ta lala :)
  9. ciiii narazie nic nie pisze , ale domek zaczyna sie powoli krystalizowac , narazie byc moze nowy wlasciciel przybywa na wspolne spacerki ,poznaje Nikona i rozwaza czy cala rodzina podola. Nie mialabym nic przeciwko bo 1 to moj znajomy ,bardzo rozsadny i rozwazny chlop ,2 nikon bylby cale 3 przystanki odemnie :). Ale najpierw trzeba zalatwic sprawe jajka
  10. cuuuuuudneeeeeeeeeeeeee sa te fotki :):):):)
  11. bo one sa z powolania :) , maja w komp wpisanego kazdego mojego tymczasowicza i zawsze jak jestem pytaja o kazdego z osobna :)
  12. dlatego tylko do nich chodze , sa super potrafia myslec we wszystkich kierunkach i juz nie raz tak bylo ,ze jakiemus psu ktos postawil diagnoze taka ze rece zalamac a po wizycie u nich okazywalo sie ,ze to blahostka i w druga strone ktos powiedzial ze bzdura a okazywalo sie powazna rzecz. Ufam im cala soba a do tego mam u nich znizke z racji tego co robie :)
  13. moje wetki mowia ,ze trzeba usuwac bo to potem wlasnie moze sie nowotworem skonczyc , dlatego daly mi skierowanie na usg i powiedzialy ,ze bardzo dobrze ze sie dopytalam czy w schronisku tego dopilnowali
  14. [quote name='kosu32']Sie ma rozumieć proszę Pani :) Ja też w tych zbiórkach kasy jestem cienka jak dupa węża - he he (lubię ten tekst). Dlatego Miszkowe mam schowane w oddzielnej kopercie - żebym cudzego nie wydała :)[/QUOTE] heheh a ja jak dupy calego stada wezy ;p;p dlatego tak jak w przypadku Trampa poprosilam kogos innego o ksiegowanie bo ja bym zrobila taki bajzel ze szkoda gadac :/ apropos Tramp sprawuje sie bardzo dobrze , rozkochal w sobie cala rodzine , Piotr podesle mi w wolnej chwili fotki to wstawie ...tylko nie wiem jak znalezc watek Trampa :/
  15. Obraczus i jak to wyglada w sensie zabiegu , bo ja poki co nie mialam takiego doswiadczenia
  16. tak jest psze pani :d
  17. kurcze no wlanie nie wiem jak zrobic , moze tak wplaty na Nikona niech ida na konto Dory i ona bedzie mi wydzielac w razie potrzeby , ja jestem balaganiarz finansowy wiec wole nie zbierac wplat po trochu a tak dostane jedna konkretna sume i nie bede sie motac. 50 zl Nikusia i 50 zl skarbonki to juz kwota wystarczajaca na usg , potem z usg do wetek i wycenienie zabiegu i ustalenie terminu. To jajko to troche powazniejsza sprawa bo ono jak jest to gdzies w brzuchu i trza bedzie chlopaka troche rozkroic :/
  18. heheh Kosu "pani dobre spojrzenie" ;))
  19. heh no ja tez ,ja tez ...a teraz czekam na odwilz bo qupiszcza mi do podloza poprzymarzaly ;p
  20. super fotka :) ,sliczna :) kaasik dzisiaj sie nie umawialam na spacer bo mialam urwanie glowy , bylam na chwile kolo 12 a potem moja mlodziez wychodzila , jutro tez kiszka bo musze jechac do Olsztyna :/. Za to w poniedzialek napisz o ktorej wychodzisz , bo mam urlop i moge byc wczesniej niz zazwyczaj w tygodniu :)
  21. i madry :):)
  22. poki co mamy 50 zl od Nikusia i Dora ma cos dorzucic z haszczej skarbonki smecta pomogla , teraz wieczorem byla kupa normalna a i w ciagu dnia juz nie chodzil i nie ozdabial mi balkonu . dalam mu jeszcze smecte teraz wieczorem ale mysle ze badania i tak powinnam mu zrobic , bo niepokoi mnie ta nawracajaca sraka
  23. Kosu ile on moze miec lat ? i czy jest juz wykastrowany ?
  24. Nikonowi znowu sie sraczka uaktywnila :/ , budzil mnie w nocy z trzy razy ... trza bedzie odpracowac badanie kalu , bo jak widac antybiotyk pomogl tylko na chwile , jedzenie to samo nic nie zmienialam wiec odpada. Dalam mu dzisiaj gastrolit zeby mi sie nie odwodnil i smecte tak doraznie a w pn bede zbierac gowienko i zaniose na badania , pewnie chwycil cos w schronie i sie babrze
  25. Borysek na naszej klasie [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/5/138[/url]
×
×
  • Create New...