Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. psina na naszej klasie tez juz jest [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/5/155[/url]
  2. no a kto ?przeciez nie ja ;p;p
  3. Malgosi tel tez jest napisany , obroza jest podwojnie opisana , nie wiem czy tak zostawic czy nie ??? Poki co zamiast szelek doradzilam Malgosi obroze zaciskowa , to w jej przypadku bedzie bardziej skuteczne , ona sprytna jest skubaniutka. Mam nadzieje ze po sterylce sie troszke uspokoi , w srode albo w piatek bede u wetek konkretny termin umawiac ,napisze kiedy bedzie godzina "zero"
  4. Sunia ma sie swietnie , chociaz ostatnio udalo sie jej nawiac , mala potrafi sie wydostac z szelek tak wlasnie przy okazji :/,zdarza sie jej jeszcze nasikac w domu ,ale coraz rzadziej. A tak poza tym jest jak aniolek Sterylke bede umawiala lada dzien ,razem z moim tymczasem Nikonem beda ciachani oboje tego samego dnia
  5. mi tez , ale jeszcze bardziej mi slabo na mysl ze pani go wypusci moze Celestynow , tam przynajmniej o psy dbaja
  6. czka co Ty mi tu Jadzie od potworow wyzywasz co ???!! ;)))
  7. jezaaaaaaaaaaaaa nie mam pomyslu :|, niech go niewypuszcza ,jak juz ma sie znowu blakac to lepiej go do schroniska wsadzic i monitorowac :/. Nie jest to najcudowniejszy pomysl ,ale lepszy nizby znowu mial gdzies latac
  8. Kaasik a nie masz zdjec haszczakow ??
  9. ile ma lat mniej wiecej , moze mozna okreslic skad sie tam znalazl i jaki ma temperament , jak sie odnosi do innych psow bo przypuszczam ze do ludzi jak to haszczak bezagresyjnie. Ranyyy niech go nie wyadoptowuja byle komu !!! w razie co zalatwie wizyte przedadopcyjna byleby nie poszedl w bylejakie rece
  10. z tego co mowila Malgosia jest ok. jeno oberwal od kotki po paszczy i krzyku narobil :D , dzisiaj zostal sam tak zeby wiedzial ,ze panca wychodzi a on zostaje i czeka grzecznie na pwrot Malgosi do domu
  11. kurcze w Celestynowie haszczak siedzi , potzreba mi o nim info , narazie mam tylko fotki ktore zrobila Kosu bedac tam tydzien temu , ale teraz Kosu chora i nie pojedzie a ja bym chciala ruszyc sprawe psiaka ,zeby go stamtad jak najszybciej zabrac
  12. Warszawo !!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY[/url]
  13. Warszawo pomoz zaginela sunia mix husky [url]http://www.dogomania.pl/threads/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY[/url]
  14. a teraz ?? http://www.dogomania.pl/threads/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY
  15. a teraz ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY[/url]
  16. przepraszam bardzo przepraszam zaginela sunia mix husky Warszawo zwlaszcza ta prawobrzezna pomocy !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/1794...x-husky-POMOCY[/URL]
  17. przepraszam bardzo przepraszam Warszawo zwlaszcza ta prawobrzezna pomocy !!!! http://www.dogomania.pl/threads/1794...x-husky-POMOCY
  18. przepraszam bardzo przepraszam Warszawo zwlaszcza ta prawobrzezna pomocy !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/1794...x-husky-POMOCY[/URL]
  19. przepraszam bardzo przepraszam Warszawo zwlaszcza ta prawobrzezna pomocy !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/179443-Warszawa-Praga-ul-Kijowska-uciekA-a-sunia-Freja-mix-husky-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/1794...x-husky-POMOCY[/URL]
  20. no to Orso ma najlepszy domek na swiecie i naj naj naj wspanialsza pania w galaktyce .... wiec cos o tym :)))
  21. a doszly mnie sluchy ze haszczaczka zostala bodjze wczoraj czy przedwczoraj wyadoptowana ? nie ma za co polecam sie :) z domkiem Borysowym bede caly czas w kontkcie i bede nowemu panstwu sluzyc swoja pomoca gdyby byla taka potrzeba :)
  22. o Borysa sie nie martwcie , pojutrze jada po niego nowi wlasciciele :) , bylam dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej dla chlopaka , moje suczydla mowia ze ten domek jest ok , ja sie zgadzam z ich zdaniem w pelni. Tak wiec niebawem Borys stanie sie warszawiakiem :)
  23. o tak .... ja mam te same mysli , te same uczucia i te same przejscia .... mam w pamieci caly czas wszystkie moje zwierzeta ,ktore odeszly :/
×
×
  • Create New...