Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. dramatyczna sytuacja haszczaka :(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179559-Znaleziony-husky-ok-PA-onska-natychmiast-potrzebny-DT-i-transport-DZIS[/url]
  2. eechhh a ja mam tu nastena bide , chlopak wyglada dramatycznie :(:(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179559-Znaleziony-husky-ok-PA-onska-natychmiast-potrzebny-DT-i-transport-DZIS[/url]
  3. trzymam kciuki i zapraszam tu , sytuacja haszczaka jest doslownie dramatyczna :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179559-Znaleziony-husky-ok-PA-onska-natychmiast-potrzebny-DT-i-transport-DZIS[/url]
  4. cholera , gdyby sie cos znalazlo to mam chetnego na transport
  5. mam pytanie , w sensie moje dziecko ma pytanie - czy jest jakas miedzyanrodowa organizacja pomocy zwierzetom ...tylko nie piszcie ze greenpeace ;p Obraczus jak nie tym to nastepnym razem sie zalapiesz , na jednej wizycie i tak sie napewno nie skonczy
  6. epe te psy to juz chyba nowa historia :( , na bank jest ich 5 o ile nie wiecej , rozmawialam z panem ktory sie nimi zajmuje w sensie dokarmia je i jak jest pilna potrzeba to wiezie do weta. Pan jest bardzo chetny zeby mu pomoc ,wrecz sie ucieszyl ze sie zainteresowalam.
  7. no to co jakas 14 moze byc ?? kto jeszcze ??? kto jeszcze ? pytam grzecznie kto jeszcze !!!!!! ;p
  8. ufff chlopaku teraz to moze byc juz tylko dobrze
  9. i co z hasiorem ? co z ta chetna pania ? ktos cos wie ?
  10. psy tam sa tylko nie wiem ile , jak szukalam dzisiaj suni to zapytalam ochroniarza ile tych psow jest , powiedzial ze dwa ,ale cos mi nie lezy bo ten pan co dzwonil w sprawie Fei mowil ,ze w jednej budzie 5 ich spi , sluchajta trzeba sie zorganizowac , moze w ta niedziele co ?? zadzwonie do tego pana co sie nimi opiekuje zeby nas oprowadzial , kto chetny ? i na ktora godzine ?
  11. orajt jeszcze raz senkju dobra kobieto :)
  12. Doginko a pewnie chetnie skorzystamy :) , dzikuje za odzew
  13. dobra w nosie , jak byl to chyba zdechl skoro sie w oczy nie rzucil mam zamiar sie za to wziac i temat pociagnac az do szczesliwego zakonczenia ,tym bardziej ze w czerwcu na teren wchodzi budowa
  14. SBD mi napisala ,ze cos juz bylo tu na dogo w temacie psow spod stadionu ...kojarzy ktos cos takiego ??? mi nigdy w oczy nie wpadl taki temat .....
  15. Kaasik obfoci tylko musimy sie jakos zorganizowac i pojsc grupą , rozejrzec sie w sytuacji ...
  16. Obraczus po stronie stadionu , postaram sie jak dam rade zrobic maly rekonesans jeszcze w tym tygodniu , ale fakt ze wczoraj jakis ochroniarz tez nam mowil i psach ktore sa tu dokarmiane no i ten pan dzisiaj... on im pomaga na tyle ile moze , sklecil im bude mowil ze 5 psiakow w niej sie gniezdzi , jest ponoc tez jakas 10-o letnia sunia z jakimis guzami ...obawiam sie ze te wiadomosci to tylko wierzcholek gory lodowej :/
  17. jestem w kontakcie telefonicznym z panem , w razie co jakbysmy tak chcialy pojsc to mam do pani zadzwonic ,przyjedzie i nas wprowadzi w temat , ja tez nie wiem czy w tyg. dam rade ogarnac temat i ta sobota tez mi odpada , pozostaje jedynie niedziela
  18. Kaasik pan mowil ,ze dzisiaj jest zmiana przyjazna psiakom wiec pewnie mozna liczyc na pomoc
  19. Plicha nie wiem ile , narazie rozmawialam z panem przez tel , blizej Grochowskiej na wprost teatru powszechnego
  20. SBD pod naszym nosem sie dzieje to : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179608-TRAGEDIA-bezdomn*****-pod-stadionem-X-lecia-maja-czas-do-czerwca-Wawa-Pomocy?p=14073481#post14073481[/URL]
  21. W trakcie poszukiwan Frei , zanioslo mnie pod stadion X-lecia ... w sprawie zagionionej suni zadzwonil pan , ze widzial ,ze dokarmia tak jak i wszystkie inne bezdomne ktore sa pod stadionem ... oczywiscie zainteresowalam sie tematem i pociagnelam pana za jezyk.... Na parkingu przy stadionie od strony Zielnieckiej pan postawil psiakom bude i je dokarmia , psiakow jest 5 - 2 sunie i 3 -ech panów[B]. [COLOR=Blue]Na chwile obecna poznalysmy trojke z tego towarzystwa: 1. [COLOR=Red]KUMPEL[/COLOR]-mlody ok.2 letni psiak ,jak na moje oko mix haszczaka z rotkiem , przemily ,slodki jak cukierek , straszliwy pieszczoch - miziaj mnie , no miziaj ,miziaj .... nadaje sie do domu z dziecmi i z innymi psami bo nie przejawia agresji ani do tych ani do tych ;przyjacielsko nastawiony do calego świata. Troszke nieufnosci w nim owszem jest ,ale na bank szybko sie przelamie , on sie wrecz prosi calym soba o dom i swojego czlowieka. [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4036/4356739790_af20143b3f_o.jpg[/IMG] 2.LUPO -Sierściuch postury basseta rownie mily i miziasty jak Kumpel , wedle mnie ma pewnie cos ok.2-3 lat. To cieply ,przyjacielski psiak , zdecydowanie koleżeński i zupelnie nieagresywny , troszke z niego chyba maly zawadiaka ,ale w dobrym tego slowa znaczeniu :) -"porozrabiam a potem zrobie slodka minke pt.nooo cos Ty nie gniewaj sie przeciez jestem taki kochany" [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/207/17d9520575a64af7.jpg[/IMG] 3.[COLOR=Red]ZORKA[/COLOR] - niestety juz za TM :( Sunia lat chyba cos 8-9 , ma olbrzymiego guza na brzuchu. Sunia niiestety w przeciwieństwie do chlopakow jest nieufna i pochliwa , niewiele wiecej moge o niej teraz napisac , nie dala nam sie poznac :(....moze nastepnym razem [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/207/16943a6e2739bdbb.jpg[/IMG] [/COLOR] Potrzebna jest mi wasza pomoc , trzeba sie tam wybrac w kilka osob , obfocic psiaki , opisać i zacząc organizować jakąs pomoc. Rany to jest przeciez kolejna potencjalna wylęgarnia szczeniakow !!!!!!![/B] [B]Naczelne panie fotografki wątku : Kaasik Doginka [U][COLOR=Red]zdjecia psiaków str.8-9 [SIZE=6]Ponieważ nasza pomoc nie spełnia oczekiwań proponuje przelać pieniądze na inne psiaki w potrzebie i przeniesc swoje deklaracje.[/SIZE] [COLOR=Blue][SIZE=6][/SIZE] Niezmarnujmy tej szansy !!!!! Hotelik jest dopiero w trakcie urządzania ,przed czerwcem powinien byc gotowy , mamy teoretycznie chwile czasu ,ale on pedzie jak oszalaly trzeba zaczac juz teraz !!!! Musimy nazbierać 200 zl na jednego psa poki co na pierwszy ogien idzie Kumpel , miejsce juz jest brakuje tylko kasy !!! [COLOR=Red]DEKLARACJE: [COLOR=Black]NiJaSe - 5 zł SBD -5 zł Anja2210- 5 zl kaasik91 - 10 zl Atomowka - 10 zł TZ Atomówki - 10 zl :) Awit - 5 zl Piromanka - 10 zl [COLOR=Red]Deklaracje jednorazowe: [COLOR=Black]Syla- 20 zl [/COLOR][/COLOR] [COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]WPŁAT DOKONUJEMY : [/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/B][COLOR=SeaGreen][B]Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! ul. Kopernika 6/8 00 - 367 Warszawa[/B] [COLOR=Red][B]27 1370 1109 0000 1706 4838 7311[/B][/COLOR] [B] dopisek "[/B][B]psiaki stadion" [COLOR=Red]WPŁATY: [/COLOR][/B][/COLOR][B]20 zł. - Piotr C. 15 zł. - Anna K. 10 zł. - Agata L. [/B][B]Atomowka 20 zł. - Sylwia B. 10 zł. - Katarzyna R.[/B] [B]Kaasik[/B]
  22. a ja dzisiaj poznalam Orso , a ja dzisiaj poznalam Orso :):):) hehehe Malgosia przyjechala z nim dzisiaj do mnie i razem cala haszczo-Orsowa banda udalismy sie na poszukiwania zaginionej suni. Do przyjazni miedzy psami jeszcze chwila , chlopak strasznie sie owarczal w moim towarzystwem a z Nikonem to wojna na calego , ciagle zaczepki ze soba szukali ;p
  23. yayo to jest mniejsze zlo :/nie nawidze takich wyborow i tego okreslenia ale , co z nim bedzie jak pani go wypusci ??
×
×
  • Create New...