Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. heh Awit nooo droga lagodnej perswazji ;p;p Syla nie wiem o ktorej Renacie mowisz ,ale ja tez sie do tej grupy zaliczam ;p;p;p
  2. Ops Atomowko przepros Tz-a za niedopatrzenie , juz zaraz poprawiam :) Syla wielkie senkju wery macz :) to ja was jeszcze poprosze o propagowanie watku ...plizzzzz ? ;) z gory senkju
  3. Pomocy !!!!! plizzz :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm!-Wawa!-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-!!-Psiaki-spod-stadionu-([/url]
  4. hehe one chyba wszystkie takie dobrze ulozone :) Acha Iti teraz nazywa sie Tofik :) i tez jest grzeczniutki jak aniolek :)
  5. Nikos jak mial wlosogłowki to mial sraczke notoryczna , chociaz u niego ten ołów jeszcze swoje dokładał
  6. no to uzupelniam , uzupelniam Obraczus senkju !!! :)) Ej ja jestem kiepski redaktor jak macie jakies sugestie do pierwszego postu to mowcie plizzzzzz
  7. no Portosku widzisz mowilam ,ze sie uda wyrwac Cie od tych "dobrych ludzi" , teraz bracie ucz sie dobrych manier i jazda do super domku
  8. Ludziki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kumpel i reszta psiakow maja szanse na hotelik , on juz wlasciwie jest tylko kasy nie ma , potrzeba nam 200 zl na jednego psa , poczatek juz jest ale do konca jeszcze sporo brakuje. Zapraszamy na watek !!!
  9. dobra spokojnie ...plan jest taki najpierw Kumpel , potem narada wojenna , mi sie juz pomysly kluja :d
  10. kto da jeszcze , kto da jeszcze ??? !!!! mamy 10 zl na dobry poczatelk
  11. no tak sie tylko upewnialam ,zeby byka nie strzelic a kto Cie tam wie moze chcialas dac teraz 5,25 zł ;p;p;p
  12. no i git , to teraz czekamy na deklarowiczow Ola a Ty ile tej deklaracji to w pierwszy post wrzuce :d
  13. psów z fotami mielismy trzy bez fot ponoc jeszcze dwa ta sunia co ma albo nie ma szczeniory i ponoc mial byc jeszcze jeden piesio
  14. dobra ludzieeeee !!!!! pomozcie w zbieraniu deklaracji !!!! na dobry poczatek ja daje 5 zl stalej comiesiecznej nad ksiegowym pomyslim pozniej , mimo ze zalozylam watek takiej roli sie nie podejmuje
  15. no cudny tak jak i jego braciszkowie :):):)
  16. Kosu stan lepiej pod moim oknem , bo nie bede tych tobolow targac przez ulice , ciekawe czy to sie wogole zmiesci bo wyglada pokaznie :/
  17. Kosu zrob miejsce w bagazniku na gadzety do Celestynowa :D
  18. a bierz smialo :) [B]DEKLARACJI TRZEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  19. a ja znowu zapraszam na watek bid spod stadionu :(:(:( [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B] Ciotki tyle was tu ,zajrzyjcie i tam moze cos poradzimy?
  20. moge miec hotelik dla psiakow , jeszcze nie teraz bo jest w trakcie urzadzania ale przed czerwcem pani powinna sie wyrobic!!! [COLOR=Red][B]TRZEBA ZACZAC ZBIERAC DEKLARACJE !!!!!! TRZEBA NAM NARODU NA WATKU !!!!![/B] [/COLOR]
  21. ech u nas ludzie wladzy sie nie boja bo wiedza ze i tak nikt im nic nie zrobi
  22. hahaha no no malymi kroczkami do przodu :D do poziomu GENIUSZ
  23. [quote name='ocelot']Ależ tu tajemnicze operacje odchodzą:)[/QUOTE] nooo "operacja mis uszatek" :evil_lol:
×
×
  • Create New...