Ops Atomowko przepros Tz-a za niedopatrzenie , juz zaraz poprawiam :)
Syla wielkie senkju wery macz :)
to ja was jeszcze poprosze o propagowanie watku ...plizzzzz ? ;)
z gory senkju
Ludziki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kumpel i reszta psiakow maja szanse na hotelik , on juz wlasciwie jest tylko kasy nie ma , potrzeba nam 200 zl na jednego psa , poczatek juz jest ale do konca jeszcze sporo brakuje.
Zapraszamy na watek !!!
dobra ludzieeeee !!!!! pomozcie w zbieraniu deklaracji !!!!
na dobry poczatek ja daje 5 zl stalej comiesiecznej
nad ksiegowym pomyslim pozniej , mimo ze zalozylam watek takiej roli sie nie podejmuje
a ja znowu zapraszam na watek bid spod stadionu :(:(:(
[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B]
Ciotki tyle was tu ,zajrzyjcie i tam moze cos poradzimy?
moge miec hotelik dla psiakow , jeszcze nie teraz bo jest w trakcie urzadzania ale przed czerwcem pani powinna sie wyrobic!!!
[COLOR=Red][B]TRZEBA ZACZAC ZBIERAC DEKLARACJE !!!!!!
TRZEBA NAM NARODU NA WATKU !!!!![/B]
[/COLOR]