Jump to content
Dogomania

chrupcia

Members
  • Posts

    3969
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chrupcia

  1. [quote name='ania90']jaki szczesliwy jest:)[/QUOTE] a no szczęśliwy :) [quote name='Pegaza']Profil masz calkiem niezly Kasia.. :loveu: poka sie cala;) czym go znow "futrujesz"?;) [url]http://img508.imageshack.us/img508/7732/p1060351kj.jpg[/url][/QUOTE] Cześć Daria ;) całkiem niezły mówisz.... mnie tam się wcale nie podoba, ale co zrobić :eviltong: a Jazzika przyciągałam do siebie kiełbaską :grins: bo nam śk mega nieładnego psikusa robi :angryy: [quote name='kiniaaa']Mojemu też się to zdarza, po tych jego szaleństwach ciągłych. ładne fotki :loveu: [SIZE="1"]hej kasia :) przyszłam zakopać topór wojenny :evil_lol: [/SIZE][/QUOTE] Hej :) może to i też przez szaleństwa, teraz tak mu się połamały, że ciągle włosy z nad oczek w pysiu trzyma :roll: a spinką jak zepne to się łamią :shake: chyba muszę mu tego kucola porządnie naoliwić :lol: topór wojenny (?) a był jakiś ? :eviltong: EDIT: Jazz właśnie stracił kucyka :diabloti: zdecydowałam się! :-o ale nie żałuje, bo w sumie nie było co wiązać i ścinać ;) włos odrośnie, będzie zdrowszy, tato nie będzie miał problemu z czesaniem i wszystko na plus :loveu:
  2. [quote name='Yorkomanka']obetnij mu te kudły i będziesz miała spokój ;)[/QUOTE] oooo nie, nie, kudełki są nie do ruszenia :mad: :eviltong: przynajmniej jak na razie... nie mam zamiaru obcinać :lol: wczoraj miałam chwile wahania czy się nie pozbyć kucola jak tak się poszarpał, ale mi szkoda oczywiście nawet tego kosmyka :lol: chociaż na czas mojego wyjazdu byłoby łatwiej tacie, a kuzyk by trochę odrósł, ale nie ma mowy :diabloti: mam kilka zdjęć z wczorajszego spacerku :grins: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4251/p1060337w.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7732/p1060351kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8311/p1060346p.jpg[/IMG]
  3. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/070-5.jpg[/url] boska! :loveu: :evil_lol: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/dziakaiwinki028.jpg[/url] mister nieźle obrasta :loveu:
  4. [quote name='Pegaza']Haha ale ma mine haha [url]http://img835.imageshack.us/img835/5069/p1060326.jpg[/url] : Roflt:[/QUOTE] noo on potrafi strzelać minki :evil_lol: [quote name='ania90']ha ha chodzbym widziala Bobiego:D odbicie lustrzane[/QUOTE] chyba każdy psiak się tak suszy ;) a mnie zadziwia Jazzowy kucyk ostatnio !! :roll: tak się mu strasznie włosy połamały na głowe, że wszystkie są za krótkie żeby złapać w warkocza, a tylko taki pasek włosów jest żeby tego warkocza zaplość:( nie wiem co się stało i po bokach i koło oczek że tak się połamał :roll: wszystko wylatuje i zakrywa mu oczka.
  5. [quote name='*Monia*']A myślałam że spotkałam jakiegoś dziwnego yorka, bo kilka dni po kąpieli śmierdział :roll:. Wrażliwa na psie zapachy nie jestem, mimo to ten mi przeszkadzał. Swoich psów dawno nie kąpałam, ale one nie mają intensywnego zapachu, nie mają gdzie się wytarzać czy bardzo ubrudzić więc nie potrzebują się myć za często. Nawet łap im nie czuć jak kiedyś, wywietrzały :placz:[/QUOTE] no niestety, włos się szybko brudzi:) chyba że pies jest trzymany ciągle w domu jak to czasami u yorków bywa:roll:. Mój jak jest tylko ciepło wchodzi na spacerach do rzeki, biega w wielkich trawach, a i czasami mi się w czymś wytarza jak nie zauważę :eviltong: po za tym większość dnia spędza na ogrodzie, bieganiu itd. jak pada deszcz to wychodzi tylko na załatwienie swych potrzeb, bo deszczu nie lubie, ale nie mam mu tego za złe, bo sama nie przepadam :eviltong:
  6. [quote name='kavala']Pies śmierdzi po 2 tygodniach? A jak on ten zapaszek łapie? Tarza się w nieczystościach?[/QUOTE] Kavala, uwierz że pies z włosem łapie zapach po tygodniu nawet ;) jak nie kąpie w lecie swojego psa co tydzień to już nawet mój tato, który zawsze mówił, że za często kąpie psa teraz mówi żebym go wykąpała ;)
  7. [quote name='Yorkomanka']bidoczek na takim twardym biurku musi leżeć:mad: :lol:[/QUOTE] [quote name='ania90']biedny Jazz, na takim twardym biorku mu karzesz lezec :mad:[/QUOTE] [quote name='*Jot*']Hej :multi: [url]http://img215.imageshack.us/img215/7678/p1060316v.jpg[/url] gdzie on wlazł ? :evil_lol: Kocyk byś mu dała pod doopcie :cool3:[/QUOTE] [quote name='Pegaza']Taa Ty sie lepiej przyznaj ze on tam siedzi za kare hehe no moje by sie tak nigdy nie polozyly na stole czy biurku..;)[/QUOTE] Cześć Wszystkim :grins: ani nie siedzi za kare, ani by nie lażał na kocyku czy innych miękkich rzeczach :eviltong: on sobie tak lubi leżeć na biurku bez żadnych udogodnień ;) i kilka zdjęć z wariactwa kąpielowego :diabloti: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2069/p1060320n.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3669/p1060321.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4148/p1060323j.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5069/p1060326.jpg[/IMG]
  8. chrupcia

    Uli & Bee

    [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/2%20sierpnia%202011/1.jpg[/url] meega :loveu: zazdraszczam oczywiście :placz: :eviltong: a ja nie trzymam kciuków za ogolenie Ulinka :eviltong: już Ci mówiłam żeś nie dobra :evil_lol:
  9. [quote name='bobroska.']O, to niedaleko! :) I ja też urodziłam się 8 stycznia. :evil_lol:[/QUOTE] a nie daleko ;) więc Jazzik z Tobą to tylko kilkanaście lat różnicy :evil_lol:
  10. [quote name='Estowa']Chrupcia, skąd dokładnie jesteś? :D Dawaj zdjęcia!!![/QUOTE] Ja z Sanoka :)
  11. Heej :) widzę że ktoś z Podkarpacie, Krosno blisko nawet mam jakieś 45minut drogi :) piękne psiaki, a niufy mi sie bardzo podobają :loveu:
  12. Ja również mojego kąpie co tydzień w lecie, w zimie rzadziej, bo się pies tak nie brudzi jak mu założę jakieś ubranko, więc w zimie to tak co 3 nawet 4tygodnie był myty, a włos był świeżutki :) Co do kropelek to faktycznie trzeba odczekać te kilka dni przed kąpielą, pierwszy raz jak mały był kropiony w tym roku na drugi dzień moczył sie w rzece i potem kropelki nie działały wcale ciągle jakieś kleszcze wynajdywałam :roll: ale fakt że w tym roku to była plaga.
  13. Cześć Dziewczyny :multi: aparat w końcu podładowany to zrobiłam choć jedną fotke mojego leniwca :grins: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7678/p1060316v.jpg[/IMG] tak moje dziecie wypoczywa, kiedy ja robie porządki :evil_lol: później jak pójdziemy na spacer to może zrobie więcej zdjęć :)
  14. Hej :) [quote name='Amber'] Kolejną mądrą rzecz napisałaś... Ja też od zawsze się zastanawiałam dlaczego ludzie nie podchodzą do zakupu psa tak jak do zakupu samochodu. Przecież nikt nie kupi auta na giełdzie, wszystko jedno jakiej marki od handlarza, bez dokumentów z zapewnieniem "to dobry wóz, mówię panu, papierów nie ma, bo coś tam, ale na pewno wszystko w nim działa"... A psy tak ludzie kupują, wierzą we wszystko co powie hodoffca, dziesiąty z miotu, miał być owczarek ale nie było to wzięliśmy amstaffa itp. Żenada. A przecież samochód to tylko rzecz, nie żywe stworzenie, które będzie żyło kilkanaście lat na naszej łasce lub niełasce. [/QUOTE] z tym się nie zgodze.. ludzię kupują tak i auta u mnie pełno giełd gdzie ludzie stawiają sprowadzane auta i je sprzedają, mają na tym niezły interes z tego co widzę jeśli co chwile przywożą nowe auta. Więc ludzie kupują i samochody, rzeczy martwe jak i żywe istoty - przykre :roll: Co do hodowli Jariego to jeśli dobki nie tolerują się nawazajem to jak hodowle są prowadzone ? chyba psy nie są ze sobą rozdzielone ? i chyba na wejściu hodowli jest Jari, prawda ? :loveu:
  15. Hej :multi: [url]http://img9.imageshack.us/img9/1345/97572992.jpg[/url] a jakby inaczej, nawalanka musi być :diabloti: a że laski górą to oczywiste :evil_lol:
  16. chrupcia

    ......

    Hejj :) super chłopaki :loveu: jaką macie maszynkę do pysia ? :razz:
  17. Cześć Daria :) dzięki za fotke, fakt trawa porosła :evil_lol: działeczka piekna :loveu: super te kamyczki wyglądają, wszystko piękne :loveu:
  18. Witam :) podglądam sobie Wasze staffikowe galerie od dawna, piękne psy :loveu: dowiedziałam się właśnie tutaj (za co bardzo dziękuj) że kwarantanna nie będzie potrzeba :multi: superowa sprawa! chciałam zapytać jak się podróżuje w samolocie z psem ? czy pies musi siedzieć w transporterze koło nas, czy nie jest on z właścicielem, czy ktoś wie ? ;) i mam pytanie jeszcze jedno, czy ktoś z Was mieszkających w Anglii, będzie na wystawce 13sierpnia, wiem że ma się odbyć, ale w jakim mieście to nie powiem ;) ja będę, pytam tak z ciekawości, bo chętnie poznałabym staffa na żywo :) edit: wystawka ma być w Harrogate, czy jakoś tak ;)
  19. Witamy się :) bardzo mi przykro z powody kici :( [*] my się chyba wtedy natknęliśmy w poczekalni u wetki, ktoś właśnie był w gabinecie z kicią jak ja czekałam z Jazzikiem na korytarzu.
  20. [url]http://img194.imageshack.us/img194/2977/dsc00751jakzmniejszycfo.jpg[/url] słodka jest malutka :loveu: jak się dogaduje z Bobkiem ? Bobi ma 15cm w kłębie ? :o wierzyć mi sie nie chce, nie wygląda na takiego małego. Chyba coś źle mierzysz ;)
  21. [quote name='*Jot*']Nie płacz są dobrzy i źli :calus: No niektórzy za dobrą mnie nie uważają :siara:[/QUOTE] że są dobrzy i źle to ja wiem Jolu :evil_lol: ja też przez niektórych za tą drugą jestem uważana :diabloti: to ja się z tymi ludźmi nie spotkałam na szczęście ;)
  22. [quote name='*Jot*']No i co teraz ?? Będziesz taka niedobra i zła jak ja ! :angryy: :evil_lol:[/QUOTE] nieee no Jola, załamałaś mnie :shake: :evil_lol: może się jakoś opamiętam :roll: :evil_lol: zresztą..... co ja mówie... przecież Ty nie jesteś zła i niedobra :roll:
  23. [quote name='*Jot*']Ka nie rób tego.....:shake:Ja jestem złym przykładem....:evil_lol:[/QUOTE] Jooola co Ty mówisz !!! no i już za późno.. trzeba było mi wcześniej powiedzieć :eviltong: :D
  24. [quote name='*Jot*']Jak to nie ma fotek ? :mad::mad::mad: Ja zrobiłam.......a Ty ? :mad:[/QUOTE] Widzisz, biorę Jola z Ciebie przykład i zwleeeeekam :eviltong: muszę baterie naładować ;)
  25. chrupcia

    Uli & Bee

    GRATULACJE Ania !!! REWELACYJNIE, TAK JAK MÓWIŁAM, że będzie dobrze :multi: :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...