Jump to content
Dogomania

chrupcia

Members
  • Posts

    3969
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chrupcia

  1. No chyba nie wszystkie T są takie złe;)
  2. Ja mam też koleżanki które są z porządnych rodzin, a imprezują cały czas.. nie mowie że jestem święta, ale nie chodze na imprezy do klubów i ogólnie nie imprezuje w taki sposób.. a najlepsze jest to że uważają się za super fajne...
  3. Witam:) widze ze cicho tutaj.. wpadne jeszcze później:)
  4. [quote name='*kleo*']Wszystko oki, Gracula znowu grubsza, właśnie śpi mi na kolanach a dzieciaki szaleją w brzuchu :evil_lol:[/QUOTE] Czesc:)No dużo miejsca to nie mają do szaleństwa:D ale zawsze coś;) może jakieś zdjecie się znajdzie z widocznym brzuszkiem Gracji:)
  5. Witam:) no to weekend na świeżym powietrzu spędzisz z rodzinką;)
  6. Witam:) przyszłam z nadzieją na zdj i są, ale nie chcą mi się wyświetlić...:(
  7. Witam:) mam nadzieje że przez jeden dzień nic sie nie zmieniło i Gracja czuje się bardzo dobrze;)
  8. Witam:) Pixi sliczna;)
  9. Witam:) kurcze.. nie wiem co się dzieje.. znowu nie miałam dogo, pisało że strona uszkodzona, teraz weszłam, ale widze ze Wy miałyście dogo caly czas.. o co chodzi.. Dziewczynki sliczne:) rzeczywiście Alis bardziej podobna do mamusi:)
  10. Witam:) zaglądam tutaj często i bardzo podobają mi się Twoje większe pieski, mniejsza tez jest piękna:) i do tego będzie miała chyba maluszki jeśli dobrze czytam:) Zawsze jakoś nie interesowałam sie rasą staffikow, ale przez Twoje pieski strasznie mi się podobają, są takie wesołe:)
  11. Witam:) porcja zdj bardzo ładna:) Sherry bardzo mi się podoba w krótkiej fryzurce:) Pozdrawiam;)
  12. Czesc:) oo będą dzisiaj zdjecia:) na solarium to ja nie byłam kupee czasu:D trzeba się wybrać. Soma się trzyma to dobrze, może już jej się tak w brzuchu wszystko unormowało:)
  13. Ja miałam takie bóle, bolał mnie brzuch codziennie, albo co 2-3dni po prostu sie skręcałam trwało to dość długo, poszłam w końcu na usg i inne badania nic nie wykryli, a bole brzucha ciągle sie powtarzały, teraz mi przeszło ale to było okropne.. codziennie wieczorem spędziłam na kołysaniu sie by ból ustąpił, a najgorsze że tabletki nie pomagały i nikt nie wiedział co mi jest, ale też wydaje mi się że to było na tle nerwowym.
  14. Czesc:) może Twój mąż to stomatolog;)
  15. Ja chyba sobie nie poogladam..:( nie chce mi sie zainstalować ta wtyczka dobrze..
  16. właśnie próbuje cos zdziałać:) może mi się uda, tylko tą wtyczke plug-in zainstaluje:)
  17. [quote name='Pegaza']tak ogladam zainstalowalam wtyczke do tego potrzebną..:) film Usta byl smieszny heh a teraz patrze na Dziewice;)[/QUOTE] no właśnie też chciałam pooglądać te seriale:) i może bym cos jeszcze znalazła, ale jak zainstalowałam to silverlight(chyba tak sie nazywa) to pisze mi że jakaś wtyczka uszkodzona plug-in(czy jakoś tak) no i sobie nie pooglądałam..
  18. oglądasz te filmy na vod? bo ja próbowałam ale mi pisze ze zle zainstalowałam.. myślałam że za to jednak trzeba płacić.
  19. [quote name='*kleo*']Gracje to jedynie na fotkach, bo w tym czasie jak ja będę wygłaszać moją prezentację ona będzie dzieci bawić :)[/QUOTE] No chyba że tak, dzieci zostawic nie może;) a Tobie życze powodzenia i trzymam kciuki żeby Ci wszystko poszło jak najlepiej:)
  20. No no wygladasz świetnie:)
  21. [quote name='Doti1986']Cześć dziewczyny już jestem:) Pojechałyśmy wczoraj do mojej mamy a dziś byłam u fryzjera i podciełam sobie troszkę włoski i rozjaśniłam i teraz już jestem blondi;)[/QUOTE] No to pokaz nową fryzurę Doti:)
  22. Kurcze no to miałaś przechlapane Dysiu.. Dobrze że już po sprawie. Jest jeden pozytyw, miałaś w końcu wode:evil_lol: oczywiście żartuje;)
  23. U mnie w mieście też jest dużo takich "znawców" np moja ciocia ostatnio mowi 'a moja znajoma ma yorki miniaturki', ale jak sie tez nie odzywam bo i tak nie przetłumaczy sie..
  24. Czesc Doti i Pixi:) znikłyście niespodziewanie i cicho tutaj okropnie:(
  25. [quote name='*kleo*']Zaliczyłabym pisząc o rasie jakiejkolwiek, ale po co mam się pocić, jak o yorkach mogę z miejsca opowiadać bez zbędnych przygotowań :eviltong: Ale jak już w temacie siedzę, to dopieszczę swoją prezentację zdjęciami własnego autorstwa, nawet się śmiałam, że przyniosę i żywego pokażę, a pan doktor na to, że proszę bardzo ;)[/QUOTE] to dobry pomysł Gracje zaprezentowac;) Wykładowca na pewno byłby zachwycony:) a co do zdania to nie ma obawy:) jesteś w tym 100% bardzo dobra:)
×
×
  • Create New...