Ja tez boje sie duzych psow, moj sasiad ma rotka i on jak zauwazy ze ktos idzie to skacze po bramce i zeby pokazuje, a raz moja mama mi odpowiadala ze byla w sklepie i wlasciciel byl z tym psem i moja mama przechodzila a ten pies do niej skoczyl, a ze wlasciciel taki maly to ledwo psa utrzymal.. nie wiem jak by sie to skonczyło...