-
Posts
3969 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chrupcia
-
Witam:) co do patrzenia krzywo na ludzi ubierających psy. Moj tato do nich nalezy, siostra przysłała zdjecia swojego psa w ubranku.. reakcja 'o boze ona zwariowała!' u mnie nie widziałam ubranych piesków, ale dla mnie to normalne. Rozumiem że moze im byc zimno i jak będe miała swojego yorka to mam zamiar mu kupic kombinezon na zime, bo nie widze sensu w np. sukienkach na lato. Pewnie będzie protest ze strony taty, ale cóż.. moj pies, moj problem:)
-
Ale Toff rozczochrany i wyczesany:) zawsze śliczny:) a przy fotkach kąpielowych zawsze zastanawiam się i podziwiam jak Wy te pyszczki moczycie, bo ja sie chyba będe bała...
-
Ale Toff rozczochrany i wyczesany:) zawsze śliczny:) a przy kąpielowych fotkach to nie moge sobie wyobrazić jak wy ten pyszczek moczycie, bo ja chyba będe się bała...
-
No to super że Pixi przybrała na wadze:)
-
Witam:) ale Sherry ma sliczną fryzurkę:)
-
[quote name='*kleo*'] No przecie Wam obiecałam to i są :) Jutro wrzucę resztę, bo dziś mi coś dogo zamulaszczo chodzi i spać idę. A wiecie co, wydaje mi się, że te małe potworki zaczynają się powoli ruszać :loveu:[/QUOTE] No tak słowa się dotrzymuje:) Mi też coś w nocy dogo muliło.. dlatego nie zaglądałam nawet do wszystkich. Na resztę zdjeć czekam z niecierpliwością;) a takie uczucie jak sie maluszki ruszają musi być wspaniełe:) ale jak dobrze pamiętam to Gracja ma wyznaczony poród na 13 marca? to już nie tak daleko:)
-
Czesc Iwonko:) no to bardzo fajnie że Toff już jest w tak świetnej formie i ma dobry humor;) może znajdą się jakieś zdjecia rozrabiaki:)??
-
Witam:) widzę że doczekałyśmy sie zdjeć slicznej Gracji:)
-
Witam, no to super że Toffik dość szybko doszedł do siebie, chociaż początki nie były łatwe...
-
Witam:) jak się czuje Toffik? na pewno będzie wszystko OK:)
-
Ale Sherry już duża dziewczynka:)
-
Witam:) u mnie słoneczko było, ale cały dzień się wszystko topiło i tak jak u Ciebie Doti mam na ulicy takie wielkie kałuże...
-
Dobrze ze Soma czuje sie lepiej:) a Twoja świnka bardzo mi się podoba, jaka będzie duża? taka puchatka z niej:)
-
No to nieźle sobie auto zakopali:) Pixi śliczna dziewczynka:)
-
[quote name='*kleo*'] Nie da rady szybko, najpierw muszę swoje na zajęciach wysiedzieć :roll: Nie pali mi się aż tak, żeby potem łazić i odrabiać, no i nie będę sobie frekwencji psuła, bo przez 3 lata mam 100% obecności na ćwiczeniach ;)[/QUOTE] Rozumiem, rozumiem:) ale za tą 100% frekwencją to gratuluje i podziwiam;)
-
[quote name='*kleo*']Oj dziołchy, ale mnie molestujecie :evil_lol: Poczekajta ino trochę, aż do chałupy dojadę, bo jak inaczej mam fotki mieć? Dzasta nie świruj, ja pokazywałam Graculę i ciąża jest :eviltong: Dziś miałam pierwsze ćwiczenia z kynologii i powiem Wam, że... wynudziłam się jak mops :evil_lol: Mieliśmy podział na grupy wg FCI, jakie sekcje w grupach są i jakie rasy do której należą, nawet nie notowałam zbyt dużo. Ale potem może być ciekawie, mamy mieć wycieczkę na wystawę, na próby pracy i do schronu olsztyńskiego, więc tylko czekać aż się zrobi cieplej to coś się ruszy :p I z łowiectwa też nam wycieczkę obiecali do jakiegoś parku dzikich zwierząt :)[/QUOTE] To szybko do tego domu jedź bo my tu czekamy:) i fajne masz te studia :)
-
[quote name='Doti1986']Nie boję się bo Pixi na komendę stój zamiera w bezruchu i czeka jak do niej podejdę i jakoś nie ucieka i jest usłuchana i raczej na spacerze trzyma się blisko nie ucieka za innymi psami:)[/QUOTE] no to fajnie że sie tak słucha:)
-
Witam:) jak sie czuje Gracja? jeszcze tylko miesiąc i będą małe śliczne kropeczki:) może jakieś zdj się znajdą ciężarnej mamusi?;)
-
[quote name='Doti1986']Oj Pixi już dawno na szelkach nie chodzi a obrożę nosi tylko po to żeby modelik miał gdzie wisieć bo ze smyczy też nie korzystamy:diabloti:[/QUOTE] nie boisz sie że Pixi za czymś pobiegnie? ja jakoś mam tak że jak tylko mam puścić psa ze smyczy na dworze to juz mysle jak on mi ucieka.. no ale kwestia wychowania. Kiedyś jak chodziłam z Axelem na spacer to mialam taką 5m linke i nie puszczałam go.. teraz juz nie chodze.
-
Całą sobote nie mogłam wejść na dogo.. nie wiem dlaczego, ale w niedziele juz wporzątku :) a Toff rzeczywiście na szczeniaczka nie wygląda;)
-
allezima:D u mnie tez popadało:) Pixi widze ze juz w szelkach nie chodzi tylko w obroży:)
-
No tak.. Moj pierwszy pies w domu mial ponad 8 lat i byl slepy.. wszystkich sie bal, warczał nie dal sie dotknąć.. a najbardziej bylo szkoda jak sie go wołało a on np zamiast w drzwi wchodzil w sciane:( zdecydowalismy ze go uśpimy.
-
Lepiej usunąc takie pieprzyki niz je miec, moja kolezanka miala i kiedys jej sie naderwał i jakies sie zakażenie wdalo jesli dobrze pamietam.
-
Witam:) a co sie Somie dzieje ? chora jest na cos ?:(
-
Pixi jak nie Pixi bez kiteczki:)