[quote name='*kleo*']Tak było, że Gracja dostawała w łeb od Tiny przez pierwszy tydzień za wszystko, a potem zrobiła się wielka miłość, więc teraz pewnie tak samo będzie :eviltong::[/QUOTE]
Taki tydzień zapoznawczy i nie pewny to chyba zawsze jest:) Śliczna Ulinka, strasznie mi sie podoba i te jej oczka:loveu::loveu: chciałabym by moj był taki śliczny:cool3: na zdjecia czekamy z niecierpliwością:) ja Was też tak zaskocze jak mi się uda z moim maleństwem:evil_lol::evil_lol: