Ja miałam takie bóle, bolał mnie brzuch codziennie, albo co 2-3dni po prostu sie skręcałam trwało to dość długo, poszłam w końcu na usg i inne badania nic nie wykryli, a bole brzucha ciągle sie powtarzały, teraz mi przeszło ale to było okropne.. codziennie wieczorem spędziłam na kołysaniu sie by ból ustąpił, a najgorsze że tabletki nie pomagały i nikt nie wiedział co mi jest, ale też wydaje mi się że to było na tle nerwowym.