Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. tu jest! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q649aSI46qE/UrXZ6RB7GtI/AAAAAAAApZ4/7wlLnlsYOv0/s512/DSC09828.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g8a-5wM5c1k/UrXZ8LFs1RI/AAAAAAAApaA/_BFZE1MmpXw/s512/DSC09829.JPG[/IMG] tarzanko [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3iYuUQ4LpUk/UrXaQeGgi-I/AAAAAAAApbY/WLh_o_U3CdM/s640/DSC09847.JPG[/IMG] bieg przed siebie niczym czołg...taran...no znaczy się podeptała biedną Mambę ;) ale tylko troszkę [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-cNKqdvkIs/UrXaWhc1YPI/AAAAAAAApb0/I7YMCQNYTaA/s640/DSC09850.JPG[/IMG] wynurzenie z traw [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7M_whATBuZQ/UrXaxlQ-VFI/AAAAAAAApdM/G2exhpXnhVw/s640/DSC09863.JPG[/IMG]
  2. odświeżę wątek zdjęciami :) biedna Alfa, nie ma szczęścia, a to taki wspaniały pies...mogłaby tylko mojej Sary nie straszyć ;) pieszczoch jakich na prawdę mało [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yZs_tkEpsVs/UrXZr-eqATI/AAAAAAAApZA/H_HKnMGTPZc/s640/DSC09819.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SpKtbzd6w00/UrXZudgbyvI/AAAAAAAApZI/ibPhzz0N17w/s640/DSC09820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FJFqMj7aVkw/UrXZwI4ys8I/AAAAAAAApZQ/t3YKRsQgF4w/s640/DSC09821.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WD-F7QnzKaA/UrXZx97dDuI/AAAAAAAApZY/buxiDcCFMwk/s640/DSC09822.JPG[/IMG] gdzie jest Alfa? ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JpHiebX6Tu4/UrXZ4VG0EKI/AAAAAAAApZw/lPHChfBbVd8/s512/DSC09827.JPG[/IMG]
  3. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cP1knvYyxFI/UrXcBnN2GTI/AAAAAAAApi0/TWdxwym3Os0/s512/DSC09923.JPG[/IMG] i "artystycznie" ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bsRT4oUgCW8/UrXcDPkma8I/AAAAAAAApi8/6g0Cm31tt8c/s512/DSC09933.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5LmfBYTf6Js/UrXcEOEQmSI/AAAAAAAApjE/HtvKxRPi0ps/s512/DSC09934.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rq5-uBPez3o/UrXcFr2P7ZI/AAAAAAAApjM/dyVIpzp2GO4/s512/DSC09936.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8pxeIzJYsfE/UrXcHx41auI/AAAAAAAApjc/we85Vvr4p0I/s512/DSC09938.JPG[/IMG]
  4. słodka nasza Mamba [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jvRp14c9OR8/UrXbxQ8E5iI/AAAAAAAAphs/COLmz8KDACE/s512/DSC09907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K7M6yDyp028/UrXbyqy2zII/AAAAAAAAph0/xW_MCVMNPG0/s640/DSC09909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--lmeRxCA_u8/UrXb0RkTSTI/AAAAAAAAph8/7RUGtrttN_8/s512/DSC09913.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ApFSqg2O3_w/UrXb2fVokeI/AAAAAAAApiE/sTRkadjyfW4/s512/DSC09914.JPG[/IMG] chudzina nasza [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bb6I_bcOioc/UrXb4TTMUwI/AAAAAAAApiM/k-SLscWVFj8/s720/DSC09915.JPG[/IMG]
  5. Z Sarą :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eCMq3xodqD4/UrXbRfC1L-I/AAAAAAAApfs/A7IZGZgM4HQ/s640/DSC09888.JPG[/IMG] bawmy się w berka! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vP6f7jm3Scg/UrXbV6_7YyI/AAAAAAAApf8/CG9gPnb5szw/s640/DSC09890.JPG[/IMG] nie chce wam się? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IOnWA9hs8Fo/UrXbgQKOseI/AAAAAAAApgk/ybb7mRc2M6I/s640/DSC09896.JPG[/IMG] to ty się ze mną pobaw [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VnhbPs7O6gs/UrXblrFn_3I/AAAAAAAApg0/ZOedGLLU5MQ/s640/DSC09898.JPG[/IMG] a może Ty ? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rdIxJ1RRLs8/UrXbn-bt4lI/AAAAAAAApg8/wKOpHcPfL30/s720/DSC09900.JPG[/IMG]
  6. daaaj miii [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aj9MiHOetxc/UrXar04qNcI/AAAAAAAApc0/7rIhaYkXmH8/s640/DSC09859.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1lLeFQB3JPA/UrXauTHTrEI/AAAAAAAApc8/VIiVKkjQVp8/s640/DSC09860.JPG[/IMG] wspólna toaleta^^ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Rl__7WUslHw/UrXa8Pz4YQI/AAAAAAAApd0/-N5NTYvgO_E/s640/DSC09872.JPG[/IMG] trio [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vE4uLVOmpFs/UrXa-8NoKfI/AAAAAAAApeE/983fwJmIjiw/s640/DSC09874.JPG[/IMG] dwa szalone diabły :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-68qhNLOs2KQ/UrXbGTpxL6I/AAAAAAAApe0/O9ceprNIIAM/s640/DSC09880.JPG[/IMG]
  7. przyczajony tygrys [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CuNkQruRzys/UrXaUl9q6pI/AAAAAAAApbs/8MZ-9qL5hm4/s640/DSC09849.JPG[/IMG] tu miało być zdjęcie Mamby...ale coś nam przebiegło przez pierwszy plan..i Mambę ;) jednym słowem Alfa :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-cNKqdvkIs/UrXaWhc1YPI/AAAAAAAApb0/I7YMCQNYTaA/s640/DSC09850.JPG[/IMG] ale Mambie nic się nie stało, grunt na szczęście nie był zamarznięty ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e0g0tf8SpSs/UrXahYHtmAI/AAAAAAAApcU/xTI8LhSNiTE/s720/DSC09854.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vrg8oJxzL3U/UrXakd1LTxI/AAAAAAAApcc/i8wINGqt0pA/s640/DSC09855.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E6s8G__jvJg/UrXapRBENWI/AAAAAAAApcs/C178IjtFIBU/s720/DSC09858.JPG[/IMG]
  8. jej pyszczek jest unikatowy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xAqLSQxKOZU/UrXaCjnYSCI/AAAAAAAApag/uGKUyWFic-o/s640/DSC09836.JPG[/IMG] przeważnie się śmieje [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WhyC35l0uDQ/UrXaD_nuWUI/AAAAAAAApao/8mvjW26onJk/s640/DSC09838.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ddlxSZ16Hmc/UrXaFWq8jrI/AAAAAAAApaw/PZsUAx56Yuk/s640/DSC09839.JPG[/IMG] ciekawość to pierwszy stopień.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Xf_bUIjxbdE/UrXaJD3CDoI/AAAAAAAApbA/qAvi4Ihjb0g/s640/DSC09843.JPG[/IMG] ..ale nie dla Mamby :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yg9zlF7Rbts/UrXaRw1p2GI/AAAAAAAApbg/57ut51wu7mw/s640/DSC09848.JPG[/IMG]
  9. przybywam ze zdjęciami Mamby ;) sunia jest świetna! ale na zdjęciach zazwyczaj wychodzi...zabawnie...taaak, to chyba dobre słowo... artystyczna odsłona Mamby ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3IdYLK2v0H8/UrXZoSMFYxI/AAAAAAAApYw/VofJSr490M0/s640/DSC09814.JPG[/IMG] mały UFO [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HX6wky6e7qI/UrXZ11euCmI/AAAAAAAApZo/RUG9hOh9nQU/s640/DSC09825.JPG[/IMG] uśmiech nr 2 [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wPeLyjaz27w/UrXZ-ULSyMI/AAAAAAAApaI/NIGvIywRFsY/s640/DSC09831.JPG[/IMG] zimno w łapki [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OiE0xTRzTec/UrXZ_94GydI/AAAAAAAApaQ/e2zCb7LugMs/s512/DSC09832.JPG[/IMG] albo wiesz...już nie jest mi zimno w łapki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HNzH54t94oM/UrXaBXbCm8I/AAAAAAAApaY/hhQDpPuL3g8/s512/DSC09833.JPG[/IMG]
  10. wstyd przyznać, ale nie mam Coco na stronie :oops: kiedy trafiła? nowe psiaki mają już imiona?
  11. opis dla Gracji. przepraszam, że tak późno. Trafiła do nas wystraszona, niepewna i troszkę zamknięta w sobie. Coś, ktoś wciąż tkwił w jej sercu - miłość i przywiązanie do pana, za które dostała dymisję. Dostała od nas nowe imię, Gracja. Gracja dosyć szybko pozbierała się po stracie swojego pana, na tyle, że zaczęła pokazywać prawdziwą siebie i szukać nowego szczęścia. Dla tej suni życie bez człowieka się nie liczy. Nic nie są warte dni w kojcu, nic nie warte chwile samotności, jeśli nie ma się na kogo czekać. Gracja to wspaniały owczarek. Jest lojalna, posłuszna i stanie w obronie swego pana, nawet za cenę życia. Jednak to sprawia, że wybiera sobie człowieka, któremu odda siebie i tylko jego będzie słuchać, jego bronić. Sunia nie nadaje się do życia w wielkiej rodzinie. Będzie za to idealną kompanką dla osoby samotnej bądź bezdzietnej pary. Świetnie chodzi na smyczy, trzyma się nogi, widać, że współpraca z człowiekiem wiele dla niej znaczy. Należy jednak pamiętać, że Gracji nie wolno pozwolić wejść sobie na głowę, to bardzo bystry pies, który potrafi wykorzystać na swoją korzyść niemal każdą sytuację. W stosunku do psów jest dobrze nastawiona, bywa jednak, że zbyt natrętny pies wyprowadzi ją z równowagi, nie atakuje delikwenta, ale odgania go od siebie i daje mocno do zrozumienia, że dane zachowanie się jej nie podoba. Dla Gracji szukamy domu, w którym zrozumie się jej potrzeby i jasno określi się zasady życia. Suczka może zamieszać w domu z ogrodem, gdzie będzie dobrym stróżem, ponieważ będzie chciała bronić właściciela przed "obcymi", nikt nie wejdzie na posesję, czy do domu nie zauważony. Gracja ma około 3-4 lat. jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Nie wydajemy psów na łańcuch!
  12. Benka może się komuś zgubiła? może ktoś jej będzie szukać?
  13. Pan Seter strasznie smutny :( jak można psa na starość wyrzucić....do tego te jego kosteczki wystające... Bernardynka piękna, długo u Ciebie nie posiedzi zapewne. Dantemu zaraz zmienię. Opis Gracji zrobię z samego rano dobrze? miałam dziś, ale dopiero co wróciłam do domu...chyba, ze Ci bardzo zależy to jeszcze się spręże :)
  14. i jeszcze taki, a inny to już zrobię jutro jak coś :) [URL="http://tiny.pl/hpvqm"][IMG]http://tiny.pl/qw86r[/IMG][/URL]
  15. to może z Arczim ?:) [URL="http://tiny.pl/hpvqm"][IMG]http://tiny.pl/qw8nb[/IMG][/URL]
  16. Dobrze, że Sheri dogaduje się ze swoją nową siostrą :) Edi spróbuj może jeszcze raz dzisiaj, możesz od razu wstawić i drugi banerek, jak się podoba. Zrób jak zawsze, zapisz - jeśli nie wyskoczy żaden błąd, ale banerki się nie pojawią to daj dogomani chwilę, jak do wieczora nie będzie ich widać to wtedy pomyślimy co dalej :) banerek kierujący na wątek dogo :) [URL="http://tiny.pl/hpvqm"][IMG]http://tiny.pl/qw8lb[/IMG][/URL] Ps. u mnie widać, jak na razie, ale wczoraj też mi się chwilę nie chciały banerki wyświetlić :)
  17. hmm może dwa banerki to za dużo, znaczy wielkościowi, spr może wstawić tylko jeden, a ja później drugi zrobię tej samej wielkości co z Heniem :)
  18. jasne że może :) [URL="http://tiny.pl/qwkbk"][IMG]http://tiny.pl/qwkvg[/IMG][/URL]
  19. i jeszcze banerek taki świąteczny - jak byś chciała :) pasuje do strony :oops: [URL="http://tiny.pl/hpvqm"][IMG]http://tiny.pl/qwkvg[/IMG][/URL]
  20. zajęłam się stroną i zapomniałam o opisie dla Gracji :oops: mogę napisać go jutro?
  21. właśnie miałam Cię pytać dlaczego Arczi wrócił - zauważyłam że dałaś go do ogłaszania...heh, biedny sam sobie przekreślił dom - dobrze że sąsiedzi go nie otruli...bo tak najczęściej robią jak pies zagryza kury...Szczęście w nieszczęściu dla Weccia :) A Arciemu coś się znajdzie! zaraz przywrócę go na stronę
  22. to cud! Weccio powodzenia piesku! tyle się naczekałeś...jak go rodzina znalazła? przypadkiem go wybrali czy specjalnie po niego przyjechali? ale ja się ostatnio zrobiłam ciekawska ;)
  23. odpocznę chwile po pracy i pouzupełniam wszystko na stronie :)
  24. super :D bardzo się cieszę, Sheri u Ciebie bardzo się zmieniła, wspaniale że ma swój dom i to przed świętami! w końcu jakaś dobra wiadomość dzisiaj :)
×
×
  • Create New...