-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Hej Tysia :) się muszę odezwać, co by na porządnie zapisać sobie wątek :mad:
-
Kasiu nie wiem czy masz pustą skrzynkę więc napiszę tutaj - Lilo wróciła do schroniska :( ja na razie do schroniska nie jeżdżę - czas nie pozwala, ale póki Lilo nie ma opiekuna kontakt może być na mnie. Jakbym mogła prosić by przywrócić ją na stronę schroniska i fundacji. ma teraz nr 678/14 powód oddania - lekarz kazał pozbyć się psa... Sunia niemal idealna. Waży około 10 kg. Spacer z nią to sama przyjemność, na smyczy nie ciągnie, bez smyczy trzyma się blisko. Nie ucieka bo i po co? Przecież jak ucieknie nie będzie człowieka - a to właśnie człowiek, jest dla niej najważniejszy. Uwielbia pieszczoty, drapanie za uszami, głaskanie po grzbiecie. Jest wielkim łakomczuchem, ale jedzenia nie broni. Lubi aportować, jednak tylko przez kilka minut, potem zabawa się jej nudzi. Z psami dobrze się dogaduje, ale w kaszę sobie dmuchać nie da. Małe psy zachęca do zabawy, dużych się nie boi, a gdy któryś jej się nie podoba to pokazuje zęby. Czasem kłapnie przed nosem natręta. To po to, by wszyscy wiedzieli, że choć jest malutka to nie pozwoli się zgnieść. Sunia niemal idealna dla kogoś kto lubi poleniuchować, pójść na spokojny spacer, może być długi, ale musi być na nim czas na wąchanie każdej kępki trawy. Chwilę się pobawić, a potem znów leniuchować z termoforem futrzanym na kolanach. W domu zachowuje czystość, nie niszczy, nie hałasuje zbytnio, nie jest wybredna. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Kontakt : 607-913-906, mail: [email protected] Może to zdjęcie na stronę? albo a tu link do albumu. Mam nadzieje, że za tydzień uda mi się dotrzeć do schroniska to bym jej nowe zdjęcia zrobiła. Podobno się jej troszkę przytyło. https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Lilo678148Lat35CmOk10Kg
-
Powodzenia Kira! a Wescie powiedz, że ma nie chorować ;) No i chce więcej czytać o słodkopsiakach! to nowe dogo nie jest takie złe - trza się tylko przestawić...kilka dni/tygodni i będzie dobrze :Cool!: Mam nadzieje, że jakiś psiak szybko znajdzie dom w mojej okolicy - ba za niedługo się zasypie wszystkim :megagrin: a tak serio to jeszcze się postaram skombinować trochę maskotek - pomęczę ludzi raz, dwa się wybiorę znów na "polowanie" może w któryś dzień trafię na jakąś promocję w ciucholandzie :) a co do pieniędzy się nie śpieszy - na życie jeszcze mam ;) aaa z bazarku będzie około 230 zł - tylko czekam jeszcze na trzy wpłaty...przez to zawirowanie z dogo mam lekkie opóźnienia w tej kwesti :siara: A z następnym bazarkiem ruszę niebawem...tylko najprawdopodobniej 3-5 października jadę do teściowej...i teraz nie wiem czy bazarek zrobić w przyszłym tygodniu, czy dopiero, kiedy wrócę...niby tylko 3 dni mnie nie będzie (dostęp do neta będę mieć, ale minimalny)..i kto w te trzy dni mi bazarku przypilnuje... w tym tyg z bazarkiem już nie wyrobię - muszę porobić nowe zdjęcia starych i nowych fantów, a do tego potrzebny mi mój Patryk ..więc chyba w październiku będzie bazar dopiero...to sobie sama odpowiedziałam :megagrin:
-
a ja nie mogę rozliczyć bazarku bo nie mogę wysłać pw do 4 osób :( mam nadzieje, że się odezwą do końca tygodnia... buńka współczuje...wredne babsko z tej nauczycielki....przecież weekend to weekend...nie powinna nikogo zmuszać to zajęć poza tygodniem A mnie wzięło choróbsko, a do pracy trza chodzić... Edi stronę chyba poprawiłam, jak nic nie będą robić administracyjnie w nocy to powinno być już ok :)
-
to może ten starszy psiak Skaut - a a'la Simka Sajmon (Saymon)? ;) własnie uciekł mi pająk...jeju jak ja się boję pająków! a ta menda w ciągu 4 h uwiła sobie całkiem ładną pajęczynę między sufitem, a ścianą łazienki...chciałam go zrzucić na podłogę, złapać do szklanki i wywalić za okno..a ten mi zwiał! i już nie wiem co gorsze było..to że był pod sufitem, ale na widoku, czy to, ze teraz biega nie wiadomo gdzie -.-
-
Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.
Istar19 replied to ewes's topic in Już w nowym domu
znalazłam ;) -
Sol dalej małpa..ale nasza małpa kochana - tylko mogła by nie lać gdzie popadnie. na szczęście zdarza się jej to rzadziej - [I]odpukać, odpukać...gdzie to drewno do odpukiwania? [/I]Czasem gdy ją coś najdzie to przychodzi mi na kolana i zaczyna mruczeć...po czym stwierdza, że ma dość głaskania, gryzie mnie po rękach i sobie idzie...chyba nie umiem zobaczyć momentu, kiedy zaczyna mnie ostrzegać, że się jej nie podoba ;) bo ona cały czas mruczy..nawet kiedy mnie gryzie. Może ja po prostu jej smakuje? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-v1aTjrIKOEY/U95SYNWvqLI/AAAAAAAA0PY/XZHvljvF6xo/s512/DSC07933.JPG[/IMG] Holusia ofutrzyła nam się strasznie...tutaj np dowód, że to futro a nie sadło :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f9Vk0AiLeGs/U868Os5UVYI/AAAAAAAAzxQ/if3Q-MLYtZg/s512/DSC07669.JPG[/IMG] z tej samej :) tylko zaczęłam powoli ogarniać ustawienia macro :oops: mówię, po amatorsku, bo się na tym nie znam i idę na wyczucie... tutaj z tego samego dnia [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0I-ZDEtL_es/U9PcR5IP0iI/AAAAAAAAz7U/w_z6asEuRzM/s640/DSC07764.JPG[/IMG] a tu pajęczynka, tylko z kokonem..pająk chyba poszedł na sjestę po obiedzie..może to i dobrze :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iUJTPYAeAVs/VAn9JB5lq8I/AAAAAAAA1a0/rUPNorSAjSk/s640/DSC08710.JPG[/IMG] Moje zamiłowanie do fotografowania wszystkiego nie zniknęło :diabloti:
-
Aaaaaa dzięki za odkopanie galerii ...mało czasu ostatnio ;) ale żyjemy, żyjemy..wszyscy - znaczy Gibsa z nami nie ma :candle: ale za to mamy teraz dójkę braci urwisów urodzonych w zeszłoroczną wigilię Stitch - [I]Nigdy nie będę mieć szczura z czerwonymi oczami! [/I]- powiedziała i wybrała ze stadka Stitcha... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pzhRZ3z9jic/U3mraXnH-jI/AAAAAAAACBE/4ypkQDfOCe4/s800/DSC_6616.JPG[/IMG] i Jarvis :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YdMxgLW4H4c/U7BkxjJ3qxI/AAAAAAAAC4A/Lnv9cAH-POI/s800/DSC_7434.JPG[/IMG] Są strasznie proludzcy, ale ciężko im zdjęcia zrobić :) Sol też żyje! a szczurków się boi :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3ksvgvymjbk/U6NFtd37uRI/AAAAAAAACRo/T-GvndtPbxY/s800/DSC_7298.JPG[/IMG] u Holi z Maszą jak najbardziej wszystko gra, choć lipcowe upały dały się Holusi w kość dość mocno..ale na szczęście już za nami :) staramy się kilka razy w tygodniu chodzić na spacery 10-15 km, plus codziennie po ok 5 km, o ile oczywiście temperatura jest poniżej 25 stopni :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w4tLE6nb1pE/VABrLYusazI/AAAAAAAA1Lo/qoAMxn_1gVk/s640/DSC08550.JPG[/IMG] a tak to papram się w fotografii, oczywiście jako wielki amator :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4H6vvaEcJOs/U9Pct0mTGPI/AAAAAAAAz-E/NGhHK_yIR7s/s640/DSC07792.JPG[/IMG]
-
piękni oboje :) jutro po pracy dodam zdjęcia na stronę :) dziś mi coś internet krzaczy...niby jest, sygnał super, ale komputer się buntuje...taaak to w sumie mi komputer krzaczy, eh znooowu, mam talent do psucia elektroniki - przynajmniej mojemu Patrykowi się nie nudzi - przynajmniej raz w miesiacu pomaga mi postawić komputer "na nogi" :diabloti:
-
o teraz widzę :) czyli Toto w domu? fajnie mu! a ja mam prośbę - trochę prywaty- jeśli byś miała chętnego na niewielką sunię (taką nawet nie do łydki, ok 10 kg), dorosłą - około 6-7 lat, bezproblemową, w domu grzeczna, zachowuje czystość, bez smyczy bardzo ładnie się słucha, nie w głowie jej ucieczki. na smyczy fajnie chodzi. nie jest wybredna, to łakomczuch straszny. była w schronisku od zimy(trafiła po śmierci właściciela) , latem ją adoptowano, ale wróciła - bo jej pani jest chora i lekarz kazał się pozbyć psa :( oto Lilo - pies idealny, lubi spacerować, lubi się pobawić, ale nie wymaga wiele ruchu, lubi też spać u człowieka na kolanach, najchętniej też spałaby w łóżku :oops: a znów wylądowała za kratami :placz: Jest ufna, psy lubi, tylko jedzeniem nie lubi się dzielić. jest wysterylizowana, zaszczepiona, powinna być już zaczipowana, a jak nie jest to zostanie przed adopcją. jest w Katowicach, ja ją mogę nawet gdzieś zawieść (gdzie pociąg dojeżdża), tylko kto zechce taką zwykła, niezwykła sunie ? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Uqpt3AWYLbQ/U1Eu5-MlllI/AAAAAAAAuSI/d6LsZP6RuEU/s512/DSC04501.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dOAvpFUKygs/U1EvG1tmhyI/AAAAAAAAuTY/TYVykbDJpGw/s512/DSC04513.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QpWayeW9vN8/U1Evb4MR2iI/AAAAAAAAuVA/cRBEpSpCjxA/s512/DSC04533.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o-BFe9Sx_Uc/Uv_ArruWqqI/AAAAAAAArco/bCJ6omATSxg/s800/DSC01816.JPG[/IMG] taka to moja kruszyna - zdjęcia z wczesnej wiosny/lata, teraz się jej troszkę przytyło (w domu, to pewnie w schronisku znów zgubi wagę) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FnYtfd7vErQ/UvZ25OglMkI/AAAAAAAAqp4/LJmoLIflMh0/s640/DSC01267.JPG[/IMG]